Vw buba dizel cabrio?

mario80

Legenda
Poruka
62.250
Može li to uopšte da se vozi sobzirom da smrdi kao kolera? Pre neki dan sam prošao pored nekog pasata b6 dizel pekle su me oči koliko je smrdeo a nigde dima.

Može li vw dizel cabrio uopšte da se vozi? Zaradi li se neko trovanje na senmaforu u gužvi?

Poslednja izmena:
Može li to uopšte da se vozi sobzirom da smrdi kao kolera? Pre neki dan sam prošao pored nekog pasata b6 dizel pekle su me oči koliko je smrdeo a nigde dima.

Može li vw dizel cabrio uopšte da se vozi? Zaradi li se neko trovanje na senmaforu u gužvi?

Prvo - oni odavno imaju start/stop tako da na semaforu uopšte ne radi, a drugo - kad voziš kabriolet važnije ti je da li i koliko dimi taj ispred tebe.

Зато што бензински мотори трају краће од дизела. У Србију се масовно увозе дизели, јер бензинци од 999 кубика не могу да трају по 500.000 километара.
Ne bas, veci benzinski motori traju itekako dugo uz normalno odrzavanje i to motori bez turbine.

Ne bas, veci benzinski motori traju itekako dugo uz normalno odrzavanje i to motori bez turbine.
Дуго трају бензинци који имају велику запремину мотора, који не раде на високим обртајима. Такви су данас реткост, јер се углавном праве возила која имају малу запремину и турбину. Друго, људи купују кола која имају до 1.999 кубика, јер немају паре да плаћају високу цену регистрације.

Дуго трају бензинци који имају велику запремину мотора, који не раде на високим обртајима. Такви су данас реткост, јер се углавном праве возила која имају малу запремину и турбину. Друго, људи купују кола која имају до 1.999 кубика, јер немају паре да плаћају високу цену регистрације.
nema to veze, ne voze svi divljacki, ako je motor konstruisan dobro i dobro se odrzava moze puno da predje.

nema to veze, ne voze svi divljacki, ako je motor konstruisan dobro i dobro se odrzava moze puno da predje.
Мотор има ресурс. Када истекне ресурс, мотор мора да иде на генералну оправку. Е сад, данас нико не помиње купцима колико тај ресурс износи, нити ико говори купцима да ће једног дана морати да раде генералну мотора.

Неки мотори трају 100.000 км, неки 150.000 км, неки више. Ја знам поуздано да су људи раније, док су се возиле Заставе, Ладе, стари Фиати и сл. радили ремонт мотора на 100.000 км. Ко не ради ремонт мотора, извлачи црево повратних гасова од уљних пара из кућишта пречистача за ваздух напоље, да му не би гушило мотор. Тада је било исплативо радити генерални ремонт мотора јер то није коштало много и није било захтевно код тих возила.

Колико би данас коштао генерални ремонт бензинског мотора 1.8, 2.0 или нечег сличног код VW? Колико би коштао ремонт 1.6 бензинског мотора код реноа? Да ли то неко уопште и зна да ради и да ли се то исплати у односу на цену целокупног возила?

Све озбиљне машине, попут багера, локомотива, тегљача, кипера, камиона и др. средстава имају тачно прописане ресурсе када се раде ремонти мотора и то се обавља у свим организованим фирмама и органима. Бродови морају да иду на ремонт мотора када им истекне ресурс. Једино се људи чуде када им ауто "продува" и питају се зашто не може да траје милион км.

Čuj dizele zabraniti ..ni jedan benz motor ne moze da traje kao dizel Dizeki su zakon idu a ne zuljaju .Noviji dizeli se i ne čuju bar kad je reč o premijum markama koje su jako dobro usuakane ..
Mogu benzinci da traju kačio sam ti ovde kia rio sa 400tkm još uvek se prodaje na pa automobilima.

Ovi dizeli kabrio nemaju start stop i smrde ko kolera. Mislim na bubu, eos, a4 i slične koji su dostupni kod nas za par 4-5 soma.

Back