KAKVA STOPALA VOLITE?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
uf... ako cemo o ukusima i noktima...
meni su svi nalakirani nokti nekako bezveze

1. nokti govore o zdravlju i higijeni
ako su zamazani, odmah imam neko nepoverenje
vise volim da me dotakne ruka bez nalakiranih noktiju
stopala me retko doticu, ali pretpostavljam da je isti princip i tu

2. osob koja ima nalakirane nokte mi deluje lenjo i pozerski
jer ruke sluze za rad i stvaranje, a ne kao nosioci dekoracije

3. kada god nalakiram nokte, ako imam neke specijalne efekte u planu, skidam ga pred spavanje... osecam da moje ruke ne mogu da disu dokle god je ta hemija na mojim rukama
 
etotako:
osob koja ima nalakirane nokte mi deluje lenjo i pozerski
jer ruke sluze za rad i stvaranje, a ne kao nosioci dekoracije
Bzvz. Ja sam recimo lenja za medalju, i upravo zato nemam ni duge ni nalakirane nokte na rukama. Minimum napora a maksimum urednosti postižem sa kratko odsečenim noktima bez laka.
Mislim da žene koje lakiraju nokte samo ulažu dodatni napor svakih 5 dana da bi izgledale na određen način. Za to treba biti vredan, a ne lenj. :lol: :lol: :lol:
 
ne radi se o vremenu i radu utrosenom na posao lakiranja

nego o nacinu na koji se tretira ovaj vazan stvaralacki instrument, meni je potrebna sloboda

dugi nokti su neprakticni i za obicne kucne poslove i za kucanje na tastaturi i i za drzanje olovke, smanjuju mi taktilnu funkciju ruke... to mi ne odgovara

lenje su da redovno vode racuna o svom zdravlju i lepoti, nego se maskiraju sa lakom... da ne pricam o kolicini prljavstine koja se zadrzava

ali redovno hvalim zenama njihove "negovane" nokte, primetila sam da im to posebno prija... jeste da me hvata napad gadjenja dok gledam njihove ponosne nokte... ali dobro je za komunikaciju
 
etotako:
ali redovno hvalim zenama njihove "negovane" nokte, primetila sam da im to posebno prija... jeste da me hvata napad gadjenja dok gledam njihove ponosne nokte... ali dobro je za komunikaciju
Interesantno. A ne gadi ti se da nepitana pričaš ono što zapravo ne misliš?
Možda je to dobro za komunikaciju, ali je loše za zdravlje, a bogami i za lepotu /gledano na duže staze/.

P.S. Pa ako ulažu napor u to, a verovatno ulažu /pretpostavljam da pričamo o bar pola sata vremena svaki 4-5 dan, plus ekstra premazivanja ako boja laka ne odgovrara boji odeće.../, logično je da im pohvala prija.
I ja bih se obradovala da mi neko pohvali Čarlija & Bendžamina :D /biljke u saksiji /
 
Eeee, pa ja imam i savrsene nokte!

haha.gif


Uglavnom ih mazem neutralnim lakovima.
Crveni ume da bude fenomenalan, kao detalj odredjenog imidza za specijalne prilike. :-P
 
E da sam znala da će doći do ovakve rasprave, razmislila bih da li uopšte da kačim sliku.
Btw. ni ja ne volim crveni lak za nokte i u životu ga nisam namazala.
Ako je to bitno?!
Pošto nema ama baš nikakve veze sa temom.:rolleyes:
 
pa ja pohvalim kada vidim da nekom nesto znaci i kada ocigledno puno svoje energije ulaze u to

to sto se meni licno ne svidja ne znaci da je to samo po sebi lose... naravno da za lose manikirane ruke necu reci da su lepo odradjene... to bi bio bezobrazluk i ruganje... moje ponasanje je bas suprotno, ukazivanje postovanja.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top