Gde je Danica u vladi?

Pa kad je luda.....bahata...
To se ne radi tako....udaras na markice lobi , to ne moze tako..

Pre neki dan kasirka urgira da me puste preko reda, kaze, komsija ce brzo on ne kupuje cigarete....
Svi znamo da ovi sto kupuju cigarete su isli i vole da idu preko reda....ali sad je prodavacicama to zamorno zato sto zbog velikog broja vrsta cigareta, ne znaju na kojoj vitrini da traze ono sto ce musterija kupiti....tako da kupovina cigareta traje bukvalno da se obidju tri ormana...
Ja i da hocu ne mogu da radim na kasi , samo zbog tog detalja...100 vrsta u jednom ormanu...ili bese 80...puta 4 ormana...320, no no ...
 
Smaknuli su Danicu jer nije davala da se krade na tenderima laznim pa su vratili ovog ko je dobar. Etozasto stavljaju nestrucne ljude frikove na ministarske pozicije nestrucne totalno ljude a podobne i poslusne

Oterali je NATO lobi koji vlada Srbijom i kolonijalni upravnik Hil...jer je mnogo pricala o kancerogenim posledicama NATO bombardovanja Srbije...

...
 
Jedino sto je meni smesno bilo je sto je prica lekara bila , pa za svaki uput se ceka maksimalno 7 dana....
Ej , ceka se 7 meseci....i vise....ali je bilo smesno kad mi lekarka nudi da idem preko doma zdravlja i izisa, a ja kazem jel mozete vi kao specijalista da mi zakazete u ovoj ustanovi ona kaze moze, ali se ceka dugo , mesec dana...
Ja kolutam ocima, ona vidi i cudi se, pa pre cete u domu zdravlja...
Jeste, i meni je tata direktor klinickog centra kao vama....
 
Uuuuuu
Sine.....Mali ebe Srbiju pa rastura......

Ok dugujem malo izvinjenje Danici....ona je samo spora i nije vicna medijskim prezentacijama i manevrima....
Jer ovo je primer kad ga nije prichepila ali se tuzakala...najgora varijanta za Srbe, ne primete uopste, a zalepe ti etiketu...najgora varijanta...
 
Pa nju su i vabili na pare...za instrumente i institucije..
Jaoj, kako je smesan ovaj narod....
A najgore je posle se naljuti pa mu krivi posteni....a ebe ih najgora bagra..

A uvek tako ....
Stvarno se smejem, neverovatno koliko puta se to ponavlja svaki dan, svaki mesec...
 
Ako ti se Mali ne javlja bivša si.

Grujičić: Šest meseci čekam odobrenje za nabavke, Mali mi se ne javlja na telefon​


1702467457-2F3A3068_9610_b-copy-750x500.jpg

FoNet/Milica Vučković

Ministarka zdravlja Danica Grujičić izjavila je da ministarstvo na čijem je čelu šest meseci čeka odobrenje od Ministarstva finansija da raspiše tender za resurse u zdravstvu.

Upitana kako je to moguće i da li se u vezi sa tim obraćala direktno ministru finansija Siniši Malom, Grujičić je za TV Insajder rekla da jeste ali da i dalje nema odgovor i da joj se ministar ne javlja ne telefon.
Na dodatno pitanje da li se šali ili je ozbiljna kada tvrdi da se ministar finansija u Vladi Srbije ne javlja na telefonski poziv ministarke zdravlja, odgovorila je da se ne šali, da je ozbljna i da ne zna razlog za to.
Ministarka zdravlja je ponovila da se na listama čekanja za operacije kuka i kolena nalaze i ljudi koji na tim listama ne treba da budu i kojima operacija nije potrebna.
 
Ministarka zdravlja Danica Grujičić izjavila je da ministarstvo na čijem je čelu šest meseci čeka odobrenje od Ministarstva finansija da raspiše tender za resurse u zdravstvu.

Nije njena greška, samo nije bila upoznata kako stvari napredno funkcionišu.

Kao ministar, ti moraš da pripremiš koruptivni plan pa njega priložiš kad tražiš novac. I onda trećina ide centrali, trećina tvojima a trećina na projekat. Posao ministara je da pravi takve planove i dostavljaju ih centrali. Ona nije tako pripremila nego samo tražila pare za neke resurse u zdravstvu, ljudi ostali šokirani. Tako da je pedala došla ekspresno ;)
 
A koju funkciju ima premijer?
Valjda on treba da koordinira rad izmedju ministarstava, da mu ministar zdravlja kaze sta je neophodno a sta treba
pa da se kupi sta je neophodno a ono sta treba koliko ima.Ne da ona zivka drugog ministra.
:rotf:

nisi znao da je funkcija premijera da predsednika drzave zove "sefe" i to je otprilike to
i uz to da kaze

da sefe :D
 
Gubim se, stalno zaboravljam gde zivim
Nije ti komsiluk pravi...kako mene , od jutra krenu ili sa lomljavom ili neki kriminal ili pokusaju da me pokradu....svako jutro , ama bas svako....
Tacno , ko je sad hteo da mi kaze ustaj posle podne, imaces manje sanse da te pokradu , tacno je to...
Ali ta pauza posle 12 do 16h je samo pauza, posle krece ponovo , od 18 19 svi se opet unervoze ako nemaju prilike da ukradu....i opet krene...
Sumrak, mrak, uuuuu do 22h, radi se punom parom oko lopovluka...to je zabluda da se kradje desavaju posle ponoci ili u 02....no no no....
U Srbiji lopovi imaju izuzetno miran san...
 
Nije ti komsiluk pravi...kako mene , od jutra krenu ili sa lomljavom ili neki kriminal ili pokusaju da me pokradu....svako jutro , ama bas svako....
Tacno , ko je sad hteo da mi kaze ustaj posle podne, imaces manje sanse da te pokradu , tacno je to...
Ali ta pauza posle 12 do 16h je samo pauza, posle krece ponovo , od 18 19 svi se opet unervoze ako nemaju prilike da ukradu....i opet krene...
Sumrak, mrak, uuuuu do 22h, radi se punom parom oko lopovluka...to je zabluda da se kradje desavaju posle ponoci ili u 02....no no no....
U Srbiji lopovi imaju izuzetno miran san...
Uh, ne bi ja to mogao tako.
Moje * selo* onda dodje raj na zemlji.
 
Smaknuli su Danicu jer nije davala da se krade na tenderima laznim pa su vratili ovog ko je dobar. Etozasto stavljaju nestrucne ljude frikove na ministarske pozicije nestrucne totalno ljude a podobne i poslusne
ta grujicic nije btina, ne moze posten u vladu...

bitna je DANA!

dana je u nisu dve decenije bez obzira na vlast

po 10 000 evrica mesecno

a muz joj bradati zahteva uvodjenje sankcija rusiji, dok mu danina plata u gl odboru ne smeta jel de

narode slep li si
 

Back
Top