Како то да је Исус Давидов потомак

Идеш као киша око Крагујевца. :)
Разумем Немачки, и нетреба ми објашњење шта Библија садржи, већ конкретно ЗНАЧЕЊЕ РЕЧИ БИБЛИЈА! :)
Не вреди ти да избегаваш чињенице. Или још ниси уклавирио? :)

Konkretno Knjige.

A posto su od Boga, on je njihov autor, a on je svet, onda su i te knjige svete.

Ko je to osporavao???
 
Pa sto nam ti ne kazes?
Opet kao artgument dajes svoju lepotu?
Pa daj bar stavi sliku da vide ljudi (koje znaima) da li nesto vredi?
Vidim ja da ti neznas sta hoces niti sta pricas...
Pozdrav.
Ти си очигледно један од дежурних превараната који продаје моода за бубреге овде.... За вас немају никакве везе речи Апостола и смисао значења?
 
Ти си очигледно једанrgumwnt, од дежурних превараната који продаје моода за бубреге овде.... За вас немају никакве везе речи Апостола и смисао значења?

E svasta hoda ovom zemljom?

A ti imas smisla i znanje duhovnih stvari kada ti je duhovni recnik ovakav bezobrazuk kao gore???

A sto se tice tvog konkretnig pitanja?

Pa prvo postavi nesto konkretno.

Ali konkretno...

A kao argument ne navodi vise lepe oci...
 
Poslednja izmena:
E svasta hoda ovom zemljom?

A ti imas smisla i znanje duhovnih stvari kada ti je duhovni recnik ovakav bezobrazuk kao gore???

A sto se ticevtvog konkretnig pitanja?

Pa prvo postavi nesto konkretno.

Ali konkretno...
Ти обрађујеш мене, нисам ја тема.... Питања стоје у прошлим постовима, размисли пре но одговориш...

Да те подсетим, ја сам Православац, што колико видим немаш представу шта то значи, тј, да су све тајне Божије Православцима дате, откривене, као јединој ИСТИНОЈ вери у Бога...... :)
 
Ти обрађујеш мене, нисам ја тема.... Питања стоје у прошлим постовима, размисли пре но одговориш...

Да те подсетим, ја сам Православац, што колико видим немаш представу шта то значи, тј, да су све тајне Божије Православцима дате, откривене, као јединој ИСТИНОЈ вери у Бога...... :)
Onda kada su vam sve tajne date recite mi kada ce biti smak svijeta? Ni sam Isus nije znao sudeci po ovom stihu:
Mk 13:32
"A o onom danu i času niko ne zna, pa ni anđeli na nebu, ni Sin, nego samo Otac."
Takodje dolazimo do zakljucka da Isus nije Bog jer nije znao nesto a Bog sve zna ;)
 
Onda kada su vam sve tajne date recite mi kada ce biti smak svijeta? Ni sam Isus nije znao sudeci po ovom stihu:
Mk 13:32
"A o onom danu i času niko ne zna, pa ni anđeli na nebu, ni Sin, nego samo Otac."
Takodje dolazimo do zakljucka da Isus nije Bog jer nije znao nesto a Bog sve zna ;)

Сам си написао, али проблем је у томе што ниси разумео... :)
Свакоме је јасно кад ће бити смак света, али пре тога, размисли, да смак света неће погодити све, Праведници ће се спасти. :)

Ко нема довољно вере у Господа нашег Исуса Христа, тај незна и нече никад сазнати.

Ко верује Сину Човечијем, неће се покајати
 
Poslednja izmena:
Немој да си малодушан. :)

Дечко, ти да си Православац, знао би да у мојим речима нема нигде безобразлука. Према томе? :)

Ја чекам. :)

Kako nema?

A sta je ovo?

Ти си очигледно један од дежурних превараната који продаје моода за бубреге овде.... За вас немају никакве везе речи Апостола и смисао значења?

Jel to tvoj duhovni nacin izrazavanha?
Svakoga od vas sam uvek prvo morao sa ucim kako se ponasa kao covek, a inda tek kao Hriscanin...

Koje pitanje???
 
Kako nema?

A sta je ovo?



Jel to tvoj duhovni nacin izrazavanha?
Svakoga od vas sam uvek prvo morao sa ucim kako se ponasa kao covek, a inda tek kao Hriscanin...

Koje pitanje???
Ако смирено размислиш, и прихватиш и пронађеш неке чињенице које ти стварају конфликт у размишљању јер их незнаш, разумечеш и то да ни та реченица није безобразлук, већ напротив. :)
 
Pa zar je za ubicu recimo ubistvo ubistvo?

Zar je kradja za lopova lopovluk?

Zar je za vulgarnog coveka vulgarmost, vulgarnost?

Pa postavi pitanje vec?

I ti nisi odgovorio na moje jer ga jos nisam postavio?

Kada ces da odgovoris?

Samo nemoj o duhovnosti jer vidim da se ona kod tebe zasniva na bubrezima i svemu slicnom, pa ti se odgovor nece svidjati jer nije u tom stilu...
 
Nisu ti narodi hteli da uniste Srbe vec da ih porobe, prekrste i slicno.

Najvece je cudo da je Jevrjeski narod opstao, koga su bas stvarno od samog pcoetka svi hteli da uniste i istrebe.

Mali narod?

Nisu bas zato sto je on najvece svedocastvo postojanja Boga koji ih je vodio onako kako su pokazivali veru u njega.

Јевреји нису хришћани :roll:
Можда је то кључ опстанка ;)
 
To nije odgovor nego smejurija.

Kakve veze imaju Jverejski i Egipatski zakoni?

Kako ja to Boga svodima na ljudske zakone???

Bog je stvorio bica i o tim zakonima je rec, koja je Bog stvorio za ta stvorena bica.

Bog ne podleze nikavim zakonima.

Ali Bog ima svoj karakter koji je pravdenost , svetost.

Bog pokazuje svoju ljubav i umire za ljudski rod, plativsi njihovu krivicu.

TO NE ZELITE DA VIDITE???

Ovde nije rec o tome da löi je nekome svejedno ili nije da li je nekome neko bioloski Otac.

Vec o gradjanskim i religioznim propisima Jevreja.

Ako zakon kaze, on ti je kao sin pravno, onda sta sa time imaju osecanja???

Niko nije primoran da prihvati nekoga za sina iako zna zakon...

Zasto Isusov rodoslov Istroijski nije moguc?

Dolazais li ti iz kafane ovde kad pises?

1. Мојсије има египатски, а Јехошуа јеврејски родослов. Иако оба нису биолошки, још једна сличност ;)
2. Па ти рече како је Јосиф његов отац по јеврејским законима. Ако су за тебе Јевреји (били) људи... можда су били ванземе :lol:
3. Ако Бог не подлеже никаквим законима онда истовремено и постоји и не постоји. Је ли тако? Ја знам, но проверавам тебе :mrgreen:
4. Одакле ти то за Божији карактер?! Реко Моше па му верујепш?! :roll:
5. Неморално је веровати да је неко други умро за твоје грехе. Мој став.
6. Ау контре... и да желимо нема се шта видети. Можда буде тема о томе. По твојој религији је Бог био мртав једно два дана. Па шта је било тада?! Земљотреси, цунамији? НИшта. Ерго, по твојој религији можда се може без Бога :roll:
7. Скачеш себи у уста. Ти рече да за Божу не важе закони, шта га онда брига чији је син и који родослов има по људским законима. :dontunderstand:
8. Могућ је историјски Исусов (ваљда Јосифов?) родослов. Само је мало вероватан. Много је вероватније да су то измислили писци библије.
Људи!
 
1. Мојсије има египатски, а Јехошуа јеврејски родослов. Иако оба нису биолошки, још једна сличност ;)
2. Па ти рече како је Јосиф његов отац по јеврејским законима. Ако су за тебе Јевреји (били) људи... можда су били ванземе :lol:
3. Ако Бог не подлеже никаквим законима онда истовремено и постоји и не постоји. Је ли тако? Ја знам, но проверавам тебе :mrgreen:
4. Одакле ти то за Божији карактер?! Реко Моше па му верујепш?! :roll:
5. Неморално је веровати да је неко други умро за твоје грехе. Мој став.
6. Ау контре... и да желимо нема се шта видети. Можда буде тема о томе. По твојој религији је Бог био мртав једно два дана. Па шта је било тада?! Земљотреси, цунамији? НИшта. Ерго, по твојој религији можда се може без Бога :roll:
7. Скачеш себи у уста. Ти рече да за Божу не важе закони, шта га онда брига чији је син и који родослов има по људским законима. :dontunderstand:
8. Могућ је историјски Исусов (ваљда Јосифов?) родослов. Само је мало вероватан. Много је вероватније да су то измислили писци библије.
Људи!

Moze malo jasnije, kako za sta sam rekao d a za Boga ne vaze zakoni?

Ovo gore sto si napisao je konfuzija.

Nisu apsotoli imzislili Isuovo rodolsovlje, jer su javno pisali ljudima koji su u to vreme mogli da provere i imali su poima.

Oni su imali vecinom posla sa jevrejima i oni su dobro znali o emu apsotoli pisu.

Izmisljanjem nebi mogli nikako da obrate Jevreje u hriscasntvo.

A uspeli su da osvedoce mnsotvo jevreja...

Treba malo stvari da gledas iz prave perspektive.
 
Poslednja izmena:

Back
Top