Kako raskinuti sa osobom koju volis

Ja sam imao slican slucaj i morao sam ostaviti onu koju sam voleo a i ona je volela mene pa ipak je cinila stvari da me otera od sebe i da sopstvenu odgovornost skine sebi sa grbace, i mislio sam da cu umreti kad sam napokon presekao al nisam, preboleo sam je.
Bilo je tesko izvesno vreme al sve prodje, sve sanse koje sam joj davao su se ispucale na kraju sam dosao u situaciju da sam puko ko ti i bio nesrecan i kad sam s njom isto onoliko koliko sam bio nesrecan u pocetku kad sam s njom raskinuo, a ona me je pustila da odem, po tome sam zakljucio da joj nije bilo dovoljno stalo i kad sam to shvatio bilo mi je lakse da se ohladim od nje, i sad sa vremenske distance se cudim sebi kako sam sebi mogao da dozvolim da dodjem u takvu situaciju jer isto kao ti ja sam je voleo bez pardona do ludila, dao sam joj sve sto sam imao a na kraju izasao iz svega skoro unisten.
E jbga, niko nije vredan toga.

pronalazim se u tvojoj prici skroz al nesto mi je otac rekao pre neki dan. ne mogu da nateram, ne mogu nista ja da sprecim recimo ako zeli ona da ode ona ce otici i to sam tako shvatio na neki normalan nacin jednostavno da sam sebi dokazem da ne moram da se sad unistim ako se tako ispostavi jer to je tacno. a ja nije da sad ocu da idem po svaku cenu, ja hocu da popravim po svaku cenu al sve, i njeno i moje al mora da sudeluje jbm mu misa.
 
tesko
moras da lazes i nju a i sebe
najbolje da uradis nesto iracionalno sto znas da moze da je pogodi da se opasno razocara
pri tom ako zelis da joj ostanes u prijatnoj uspomeni nivo toga mora biti takav da ne bude mnogo uverljivo vec da vremenom kad se oladi shvati koliko ti je trebalo snage da je ubedis u neubedljivo
onda posle nekoliko godina ide seta ako ste imali kompletan odnos ili ide zaborav ako je sve bilo samo povrsinsko ispipavanje nedefinisanih strasti
 
pronalazim se u tvojoj prici skroz al nesto mi je otac rekao pre neki dan. ne mogu da nateram, ne mogu nista ja da sprecim recimo ako zeli ona da ode ona ce otici i to sam tako shvatio na neki normalan nacin jednostavno da sam sebi dokazem da ne moram da se sad unistim ako se tako ispostavi jer to je tacno. a ja nije da sad ocu da idem po svaku cenu, ja hocu da popravim po svaku cenu al sve, i njeno i moje al mora da sudeluje jbm mu misa.
Pa pokusaj ako mislis da vredi, i ja sam pokusavao dok sam verovao.
Al sto kazes mora i ona da sudeluje.
Eto, zelim ti uspeha pa izvestavaj kako se situacija razvija.
 
tjuti bre hirajgo, kakve batine, jesi normalna :lol:
ja jesam igrala puno igara, zato su mi se i smucile.
nije ti dobro, to je stalna borba i cimanje a ne mozes da prestanes i nemas pojma zasto to radis.
ali da, treba dva igraca za jednu igru i rizik je to sto kada jedno prestane da igra, drugo obicno odlazi jer ne moze da podnese.
...
nemoj tako, zdravlje je najprece, kad neko pocne da ga ugrozava, moras da budes odgovoran prema sebi i da se zastitis.
razmisli ti da li je hoces jos ili neces, nije zrelo ni iskljucivanje telefona bez objasnjenja, posebno ako si to vec radio a ni te njene provokacije. sa moje tacke gledista je najbolje da je nazoves i kazes joj da tebi sve to ne prija i da ne zelis vise takav odnos i tacka. da zna da neces vise da je zoves, a ako pocne da ti nabacuje kako si ti to hteo i trazi razlog za svadju, zahvali joj se na svemu i prekini, ali bez popustanja i emocija, hladno.
ta veza ce ili da sazri ili da pukne a ako pukne, nek bar bude korektno, jer ako pocnes da je lomis bice srce do kolena kod oboje.
 
tjuti bre hirajgo, kakve batine, jesi normalna :lol:
ja jesam igrala puno igara, zato su mi se i smucile.
nije ti dobro, to je stalna borba i cimanje a ne mozes da prestanes i nemas pojma zasto to radis.
ali da, treba dva igraca za jednu igru i rizik je to sto kada jedno prestane da igra, drugo obicno odlazi jer ne moze da podnese.
...
nemoj tako, zdravlje je najprece, kad neko pocne da ga ugrozava, moras da budes odgovoran prema sebi i da se zastitis.
razmisli ti da li je hoces jos ili neces, nije zrelo ni iskljucivanje telefona bez objasnjenja, posebno ako si to vec radio a ni te njene provokacije. sa moje tacke gledista je najbolje da je nazoves i kazes joj da tebi sve to ne prija i da ne zelis vise takav odnos i tacka. da zna da neces vise da je zoves, a ako pocne da ti nabacuje kako si ti to hteo i trazi razlog za svadju, zahvali joj se na svemu i prekini, ali bez popustanja i emocija, hladno.
ta veza ce ili da sazri ili da pukne a ako pukne, nek bar bude korektno, jer ako pocnes da je lomis bice srce do kolena kod oboje.

to sa telefonom je klinacki... sa stilom je napr :think: da je nalozis i kad sva ozarena ceka da primi rudu ti kazes e hbg izgleda da mi se vise ne dize na tebe :rotf:

al sa tugom u glasu i suzama u ocima da se majcinski odnese prema tebi i kaze napr. ne smeta to nasoj sreci a na to ti kazes da odlazis u manastir ako ti se to jos jednom desi jer neces da skrnavis secanje na njene divno izvajano telo sa nekom drugom zenom jer si sa njom spoznao onu pravu srecu koja se spoznaje samo jednom u zivotu.... :))

i ubedis je zastvarno da se oseti polaskanom i postidjenom sto nije uspela da ti ga nadigne pa jos i malko da ima osecaj krivice jer ljubav je to :lol:
 
inace sam jako osetljiv na vulgarnosti pogotovu jos ako to dodje od osobe koju volis. nije da nisam ja bio vulgaran ranije u zivotu. jesam i te kako. i opsujem i svasta nesto. pravio sam greske.
sa ovom osobom to nije takav slucaj. zapravo ni jednom nisam rekao ni jednu ruznu rec. jest da sam prigovarao i dam sam izmedju reda oznacio mozda pritiskom ti si kriva al na indirektan nacin. dok se ona ne bira recima koje upotrebljava. uopste nema predstavu koju rec izgovori i koliko to boli zapravo. al u svemu ovome je lepo sto ja zelim da se menjam. ranije nisam ni hteo da cujem tako nesto, ono mlad lud briga me. a sad sa njom nije tako. zelim da joj ugodim i da radim na sebi preko nje upravo radi samog sebe jer i ja zelim da sam bolji covek samim tim. al ne vredi, dok je ovo sve pocelo potajno sam visio na internetu i gledao raznorazne sajtove sa raznim savetima. milion i jedan sajt sa rubrikom "nesrecni ste u vezi" 10 saveta sta treba da uradite, nacitao sam se kao niko ziv sa razlogom da progledam, da vidim sta se desava mada ja znam sta se desava al da vidim ono sto ne znam, gde ja gresim, sta da popravim dal je zensko namrgodjeno jednom nedeljno ili pola meseca, mislim sve sam hteo da saznam da vidim sta se zapravo desava. ali ona je strucnjak da sve okrene protiv mene i ako sama napravi nesto neispravno ja sam kriv za to jer ona je bila isprovocirana, jer ona nije znala sta mislim pa je tako reagovala , a najvise sto mrzim u zivotu to su izgovori bilo koje vrste.
 
posle ce da skonta kad te na ulici vidi sa nekom drugom trebom kojoj lice ozareno sija ko njoj prvih dana ali tad je vec plam zgasnuo i u sebi ce da ti opsuje sve, malko pusti pokoju suzu i postane jos rigidnija spram svakog sledeceg muskarca na kog naleti u svom promasenom zivotu jer nije umela da te sacuva posto si bio neprocenjivo blago :lol:
 
to sa telefonom je klinacki... sa stilom je napr :think: da je nalozis i kad sva ozarena ceka da primi rudu ti kazes e hbg izgleda da mi se vise ne dize na tebe :rotf:

al sa tugom u glasu i suzama u ocima da se majcinski odnese prema tebi i kaze napr. ne smeta to nasoj sreci a na to ti kazes da odlazis u manastir ako ti se to jos jednom desi jer neces da skrnavis secanje na njene divno izvajano telo sa nekom drugom zenom jer si sa njom spoznao onu pravu srecu koja se spoznaje samo jednom u zivotu.... :))

i ubedis je zastvarno da se oseti polaskanom i postidjenom sto nije uspela da ti ga nadigne pa jos i malko da ima osecaj krivice jer ljubav je to :lol:

hahahahha svaka cast barem malo smeha hahahha strasno
 
posle ce da skonta kad te na ulici vidi sa nekom drugom trebom kojoj lice ozareno sija ko njoj prvih dana ali tad je vec plam zgasnuo i u sebi ce da ti opsuje sve, malko pusti pokoju suzu i postane jos rigidnija spram svakog sledeceg muskarca na kog naleti u svom promasenom zivotu jer nije umela da te sacuva posto si bio neprocenjivo blago :lol:

daleko sam ja od nekog blaga. al eto hteo bi da budem bas njeno. pravim i ja greske i priznam joj popustim i izvinem se kazem preterao sam, bilo mi je tesko, i onda se ispricam snjom da zna da imam dusu da zna da sam ipak samo covek i da zna da mi je stalo i da ne teram inat jer nemam nista od inata
 
daleko sam ja od nekog blaga. al eto hteo bi da budem bas njeno. pravim i ja greske i priznam joj popustim i izvinem se kazem preterao sam, bilo mi je tesko, i onda se ispricam snjom da zna da imam dusu da zna da sam ipak samo covek i da zna da mi je stalo i da ne teram inat jer nemam nista od inata

pa kad si blesav... uvek jedan popusta i sto si stariji moras biti beskompromisniji inace ces da krepas posto u srbiji muski uvek umiru pre zena bas zbog toga o cemu sad govoris... inace zene su rodjeni mazohisti i ako vec mora neko da pati bolje da to one rade jer ce naci smisao postojanja u patnji a i tebi ce libido da skoci ko sergej bubka :lol:
 
pa nije jos slomljen, a vidis da se njemu ne lomi :) voli je decko
dzabe posle sve i da mu drzi fotku ko ikonu ako nisu zajedno

znas kako nijedna fotka ne moze da zameni minut pogleda uzivo
a ako se zaehebe ili on ili ona pa pozeli da se vide posle raskida
uvek sledi razbukatvanje strasti ako su oboje nedohebani

zato treba preseci ko hirurzi :evil: da te zamrzi i napravi facu:eek:
a ti da se povuces ko :confused:i posle nekog vremena :sad2: i :neutral:
dolaze trenuci uzbudjenja :manikir:kad treba da izadje na :gace:


:rotf:
 
krcag koji je polomljen lepkom se ne lepi....

e tako i ja kazem. sto sam cuo nije dovoljno samo ljubav nego i nacin na koji se zivi sa tom osobom na to mislim nacin koji covek provodi sa osobom
ufffff sto ti kazes "mojrae" nije ni to idealno ali sta da radim. sutra ujutru dobijam poruku dobro jutro ljubavi i to je to a sad sto se ovaj te isti problem vrti to nema veze nikakve. jer to dobro jutro ljubavi moze da mi presedne vec u 12 sati popodne. pa da tebi uvek nesto smeta ti ne verujes u moju ljubav. mislim ja sam ono kriv itd itd. nego to je upravo idealno jer ako nekome nije stalo nema tu puno objasnjenja i praznih razglabanja te osobe. neko se ne javi pusti te samo. to je to. nema tu zasto. zasto je totalno nebitno i mnogo pogubno zapravo. ne javis se, pokusas samo jednostavno da eliminises svoj mozak i ta secanja pa se trudis koliko god mozes ne da lazes sebe nego jednostavno da ne dozvolis da se upropastis a to ljubav inace ima efekat. mac sa dve ostrice.
 
pa kad si blesav... uvek jedan popusta i sto si stariji moras biti beskompromisniji inace ces da krepas posto u srbiji muski uvek umiru pre zena bas zbog toga o cemu sad govoris... inace zene su rodjeni mazohisti i ako vec mora neko da pati bolje da to one rade jer ce naci smisao postojanja u patnji a i tebi ce libido da skoci ko sergej bubka :lol:

pa gle sad ovako ja kazem da ja navodno popustim jer 90 posto se ja javim i ako jesam kriv i ako nisam ja kriv nego je ona jer glupo mi je da igram bilo koju igru bilo koje vrste to je samo gubljenje vremena jer nemam ja nista od toga da zivim u nekoj fantaziji ej mozda ona radi sad ovo ili ono ako ja ne znam sta ona radi zapravo. samo se gubi vreme time a i psiha.
a ona navodno popusta meni jer mi je receno da popusta jer bi inace otisla da ne popusta sto je jako cudna forma nekog popustanja to se zove licemerje a ne popustanje
 
P.s i da dodam jos na osnovu jednog odgovora. ja to treba da prihvatim kao prihvacenje osobe. Uzmi ti ta sto si napisala pa tako prihvati tog muskarca pa mi se javi da mi das savet

Sav se najezim skojim osobama sam ja fakticki bio do sad.


Ko ti je birao devojku? Ko ti je birao prvu, drugu, trecu, cetvrtu, petu..(ili koliko vec si ih imao)..? Kakav si ti covek kad si birao devojke zbog kojih se sav najezis, jer ne mozes verovati s kim si bio? Sta to govori o tebi? Koje falinke ti imas? Zasto ih nisi u stanju uvideti i priznati ih sebi? Zasto nisi u stanju ucvrstiti svoj karakter? Mozda ga nemas? Mozda si pi.zda koja jadikuje tatici i slusa drugove kako da se ophodi prema svojoj devojci? Kakav muskarac deli intimu svog odnosa sa devojkom, sa drugima? Kakav muskarac pljuje zenski svet? Kakav muskarac pljuje svoj partnerski odnos u kojem je svesno odlucio ucestvovati?

Mnogo pitanja, a samo jedan odgovor. A za taj odgovor je dovoljno proviriti na pravo mesto. Replicirala sam ti i obrisala repliku. Shvatih fabulu i ne zelim ucestvovati u njoj. A zasto uopste odgovorih na temu? Trenutak dosade me podstakao da se guzim gde mi mesto nije.
 
Ko ti je birao devojku? Ko ti je birao prvu, drugu, trecu, cetvrtu, petu..(ili koliko vec si ih imao)..? Kakav si ti covek kad si birao devojke zbog kojih se sav najezis, jer ne mozes verovati s kim si bio? Sta to govori o tebi? Koje falinke ti imas? Zasto ih nisi u stanju uvideti i priznati ih sebi? Zasto nisi u stanju ucvrstiti svoj karakter? Mozda ga nemas? Mozda si pi.zda koja jadikuje tatici i slusa drugove kako da se ophodi prema svojoj devojci? Kakav muskarac deli intimu svog odnosa sa devojkom, sa drugima? Kakav muskarac pljuje zenski svet? Kakav muskarac pljuje svoj partnerski odnos u kojem je svesno odlucio ucestvovati?

Mnogo pitanja, a samo jedan odgovor. A za taj odgovor je dovoljno proviriti na pravo mesto. Replicirala sam ti i obrisala repliku. Shvatih fabulu i ne zelim ucestvovati u njoj. A zasto uopste odgovorih na temu? Trenutak dosade me podstakao da se guzim gde mi mesto nije.

hehe
ti fakticki zvucis ko moja istim tonom a da ja ne dajem nikakve povode. bas takav nacin. napad napad i samo napad.
ja sam birao sam sebi uvek. al jedno je birati kad si mlad i kad treba bas da prozivis da bi znao sta zelis i sta hoces zapravo. a ja sto sam nju izabrao je zato sto mi je prikazana ta osoba bila na taj nacin na koji sam je doziveo a i prihvatio. a ja nisam kriv ako ta osoba se pravila nesto sto nije i sto je sebe stavljala u secer da bi ispala sto sladja dok me ne osvoji. al eto recimo tebe koju ne znam pa se tako fino izrazavas sa napadima ne tangiram se previse al kako da se ne tangiram ako se tako osoba koja te navodno voli ponasa prema tebi. a i normalno vredjanje to sto sam ja *****. mogu reci da ja sam ne bi pricao drugacije. moja devojka je bas tako kako ti fino pises. konstantno nadrndana i sve je zivcira i smeta. ja jadikujem tatici i drugovima itd. i to kakav sam ja muskarac. sto da delim intimu. delim je zato sto me vise boli ona stvar zato je i delim. kakva si ti devojka kad sve ovako lepo pises i kakva je ona devojka sto mi je najbliza tako prica kao i ti istim tonom a ja ne dajem povoda. hah.
 
Jojj kako te vozi, covece.
I ti bi jos sebe da ispravljas.
Stalno u sebi trazis krivicu, nabila ti komplekse a ti bi joj zvezde skinuo s neba.
Gresis, ni tolika kolicina ljubavi koju prema njoj osecas nije opravdanje za tvoje stalno popustanje, da te ona voli ne bi ti to radila.
Povlaci te na uzici ko da si marioneta dok sebe uvek predstavlja kao zrtvu posto si ti uvek za sve kriv a jos ti ona " oprasta".
Moras da progledas covece i ne samo to vec da stisnes petlju.
 
Jojj kako te vozi, covece.
I ti bi jos sebe da ispravljas.
Stalno u sebi trazis krivicu, nabila ti komplekse a ti bi joj zvezde skinuo s neba.
Gresis, ni tolika kolicina ljubavi koju prema njoj osecas nije opravdanje za tvoje stalno popustanje, da te ona voli ne bi ti to radila.
Povlaci te na uzici ko da si marioneta dok sebe uvek predstavlja kao zrtvu posto si ti uvek za sve kriv a jos ti ona " oprasta".
Moras da progledas covece i ne samo to vec da stisnes petlju.

pa imam ja petlju matori moj jer preterana me upravo podstakla da raskinem sa njom definitivno bez truncice zali.
jer shvatih da ako nadrndana osoba poput preterane koje uopste ne poznajem ume tako da se izrazava neka fala dobro je meni sam
 

Back
Top