Quantcast

Kako raskinuti sa osobom koju volis

KiZo

Poznat
Poruka
9.262
dovoljno kozu da oteras u pm... ne treba i da sa akas sa raskidanjem :rotf:
pa mozda je baxuz pa nece hteti da raskine nego ce glumeti uvredjenu snajku i njega kaljati po okolini a sebe predstavljati kao zrtvu i nevinasce ,znaci - pun si frustracija i trauma cekaj da kad ti bas prekipi i onda je iznapusavaj maximalno za sve ne daj joj da ode dok ne zavrsis!!! i oteraj u triestri P.M.
A sledecu ne tretiraj tako nego mlati!!!!
Ja moju svaki put na kupanju potapam u vodu i drzim joj glavu ispod dugoooo ,da se podseti da je u mojoj milosti.....:D

Poslednja izmena:

KiZo

Poznat
Poruka
9.262
Ma kapiram
Samo neduzno necu otici *** mora da se zna. a u tome i jeste fora sto papucar nikad nisam bio niti cu biti al devojke pripremite se.
Uskoro se ponasam kao sve moje bivse sa NAJAVOM
Ne,nene, to znaci da su one pobedile,
Nemoj da se iskvaris nikada!
Treba samo da budes svoj ! Ne imitiraj ,i ne gledaj druge ,budi svoj covek! Bitno je sta ti hoces i sta ti zelis u zivotu,ako slusa i hoce da te prati to je prava, znaci nemoj se iskvariti bez obzira na sve i biti los covek i biti kvaran ,voli i dalje ceo zenski rod :P ali na muski nacin (neke i zali, ali za njih bas te briga-moze za povremen sex ako bas hoce)!

Poslednja izmena:

pitagona

Obećava
Poruka
100
Ne,nene, to znaci da su one pobedile,
Nemoj da se iskvaris nikada!
Treba samo da budes svoj ! Ne imitiraj ,i ne gledaj druge ,budi svoj covek! Bitno je sta ti hoces i sta ti zelis u zivotu,ako slusa i hoce da te prati to je prava, znaci nemoj se iskvariti bez obzira na sve i biti los covek i biti kvaran ,voli i dalje ceo zenski rod :P ali na muski nacin (neke i zali, ali za njih bas te briga-moze za povremen sex ako bas hoce)!
Ma ta ne zna za osecaje i za rec zao
Imam prijatelje u zdravstvu i bas u segmentu psihijatrije
Kaze klasican skolski primer psihopate
Cas hladno cas toplo
Za nju znaci ako je zensko romanticno onda je automatski musko pichkica, mislim aloooo
uopste ne zna da rukovidi empatijom znaci druga osoba moze da bude u bedaku tugi ona samo cuti.
a to sam video u par navrata.
ne zna koja je vrednost reci tj koliko mogu da uticu a sluzi se recima svakakvim u bilo kojem tonu i raspolozenju
A sto je najgore tj najironicnije tvrdi jedne stvari a na sebi primenjuje upravo to sto ja pricam
Ako meni zasmeta nesto iz nekog x razloga zato sto gledam na to veoma racionalno onda se prebacuje krivica na mene i ubijanje samopouzdanja tj vrsenje pritiska da se osecam krivim i to jako strucno
a sdruge strane slucajem okolnisti ako se ta ista stvar desi njoj onda se buni smeta joj sto ja time nazivam dupli moral il jos bolje opravdavajuce ponasanje u svoju korist
A najgluplje od svega je sto ja uopste ne treba da mozgam zasto, da ubedjujem da se ja pitam zbog cega jer ja znam tacno sta hocu i tacno znam sta sam doziveo i sta je sta koje su varijacije igre itd itd
Kad nesto na pocetku bude i postoji to ne moze da se ne gira jer nema opravdanja, ima al treba da bude podloge za time
ja sam takav kakvog me vidis na pocetku takav sam i kasnije.
al kad me prhcas u zdrav mozak znaj da imas posla sa zescim tipom jer ne dozvoljevam da me neko pravi budalom
jako sam osvetoljubive prirode i to je moja licna greska gde ovde pokusavam tj biram da oprastam da bi imao i tu vrstu vrline iz razloga "pokusao sam i to"
da ne budem zadrt al ovde nije pitanje da sam usao u ovo sve sa ocima hah sta bude bice bez nekog preteranog ocekivanja vec sam usao u to sve svim i svacim jer tako se odigralo
ona je to postigla tj pokazala se takvom da jest takva sto ja trazim i bile su price mnogo jake gde sam ja mislio pa konacno da se skrasim al konacno
ne ja sam bio zrtva u njenioj potrazi gde je ona videla te moje neke kvalitete po njenom slabosti
da sam iskren i istinit, naivan SVAKAKO nisam jer imam osvetoljubivu prirodu
Ako ja ne kazem niti uvredim a i biram tezzinu reci iz razloga ako smatram da ta osoba meni toliko znaci onda znam zasto to radim da ne bi povredio necije osecaje to je moje presudno razmisljanje.
Jer reci znaju da zabole zato ovoga puta sam sve radio da ispadne dobro da usavrsavam sebe
medjutim zenske izgovore ne mogu vise da slusam od pre 5 godina jer izgovori su izgovori i uvek ce ostati samo izgovori.
nebitno zbog cega
ako se nesto kaze treba da se stoji iza toga
sta ja treba da pricam u prazan vetar i svi mi muski znas ja cu ovo ja cu ono da uradim i tako non stop a ja nista ne ispunjavam tim recima na dela pa sta to govori o meni zapravo to je neko normalno razmisljanje.
ne podnosim izgovore, tipa nisam toliko daleko razmisljala, prazna obecanja, reci volim te eto cisto onako dobar dan il sto najgore pa ja sam se salila samo sto ima i takvih debila od zena.
sta to govori o tim odraslim osobama
sta to su neki trendovi, moda,
ako ranije nisam popustao sad popustam iz razloga sto sam hteo sve da ucinim da bi doprineo moj deo ucinka bilo kakvog
a to radim zbog odlucnosti jer to zelim
nije bio problem njena osecanja jer tako se izrazilo na pocetku i tokom
i bla bla bla
lepota, slatkost, ista razmisljanja kao i isti ciljevi i prioriteti
Od nekog traziti nesto
il ima lil nema toliko prosto covece nema zabune nikakve
al ako ima pa nema pa se otkriva da razmisljanja te osobe su sasvim drugacija nego sto je tebi doneseno na videlo onda nesto nije uredu i to se klasifikuje samo kao laz
sta slatkoca, mislim koja opravdanja su tu u pitanju
znas pocetak je pocetak a cekaj sad treba da mi jehes mater jer to je ono normalno
da ti se neko nalazi pri ruci za istresavanje i prigovaranje
dal se derem da brate mili DEREM se i te kako zasto pa eto da se zna da ako ja zelim lepo ne moze lepo pa onda brate mili ima da ti je receno alo nemas ti nikakvu superiornost nadamnom damo na zrnu graska
dal cu da opsujem i te kako cu da opsujem zasto pa ako me vredjas i ne vidis tezinu reci kojima se sluzis i te kako cu da te opsujem jer neke stvari treba da se naucis kao odrasla osoba
nisi vise isti
a sta treba da budem papucar tepih za istresavanje licnih kompleksa zato vise nisam isti sto treba da prihvatim bezcujno
medjutim sve je ovo sad moje kehnjanje jer ja to znam i bez povoda al eto iznosim prljav ves da i te kako ga iznosim jer me uvce zabole
a to Kizo sto ja ocu da nastupim kao neke tj kao sve je samo posle da dokazem mnogim zenama gde one grese
isto ima da se ponasam od pocetka do kraja al apslolutno isto jer nece mi biti tesko zbog namere nema sta da me boli
al boli me opet iz neke vrste empatije al ne zbog namere a namera je dokaz
pa zasto si takav nisi takav bio na pocetku
aaaa
pa znas ustvari ja to uopste nisam nego sam tamo neka sanja
pa zasto si takav uopste nisi kao na pocetku
pa znas ja sam ona tamo marija
da se zapocne lepo prica malo da se napravi balans vec jednom
isto al apsolutno cu se ponasati kao zene al u svemu i svacemu pa i u raskidu ma u svemu zivom
ni jednog trenutka necu ja to biti vec one
zasto sam ja kriva
zbog nje
pa zato sto si ista brate mili
nauci se sta je ponasanje to ja tebi pomazem za drugog muskarca ovo je test draga moj
ima da napravim takvu spletku da ce se o ovome pricati mnogooooooooo i napravicu problem veliki nekim stvarima.
jer nije da radim iz svog spekta samo nego za citav muski rod al citav
jer sam se naslusaqo takvih prica da je to strasno
gledao sam druge zene i njihova ponasanja
dal sam puko jesam vala puko sam i te kako al jedno je sigurno ja svoj mir necu naci dok ovo ne uradim pa makar to radio prema 1000 zena
a Kizo veruj mi nikad sebe necu menjati kao osobu i moja shvatanja o svim stvarima niti bilo sta drugo.
Ovo je samo test da se utvrdi jel ti pase
ne
pa to je iskljucivo bilo zensko ponasanje
menjaj se
ne za mene nego za drugog da bi vas dvoje bili sretni bez srahckalica a ako je on konj zato sto je konj pa onda ga ostavi i radi sta god vec radis a ne da je opravdanje da je to nesto normalno jer nije

KiZo

Poznat
Poruka
9.262
brateee koja neuroza ,al si se ti nakupioooo trebo si to davno da otkacis , to na pocetku pocnes da dovodis u red ,ako nece istaslacis je dobro i kraj !
I kakva bre osveta? ,
Najveca osveta je da te boli uvo i yebe za nju -razuuumes? Energiju trosi na druge modele ihhhhh joooj sto volem leto :)

Poslednja izmena:

pitagona

Obećava
Poruka
100
ma kakvi to to je samo moj ocaj i nemoc
al budala cekam spektakl
vec odlazim ko tihomir al sakpuljam to jos muhda sto imam da to sprovedem.
a leto kao leto brate mili ne da mi se uopste jer ne mogu da slusam nekog ko prica znas ovo bla bla bla a ja gledam u coveka i mislim se sta kao ti si bolja jel posisala si od boga ono.
a za sex i to mi se ne da. skupa je cena sexa da slusas kojekakve budalastine

Peruzzi

Domaćin
Poruka
3.962
Najdublji osjecaj "ljubavi" sto sam ikada osjetio je bio kad sam nesebicno pustio drugu osobu (desilo se vise puta) da ode sto dalje od mene, otpluta negdje daleko, slobodna bez ikakvog emocionalnog tereta... Nemoj odmah traziti 'novu', rebound je zajebana i nezahvalna stvar.
pusti ga/je da ode. pa ako se vrati tvoj/a je. a ako se ne vrati, nikad tu nista tvoje nije ni bilo

KiZo

Poznat
Poruka
9.262
ma kakvi to to je samo moj ocaj i nemoc
al budala cekam spektakl
vec odlazim ko tihomir al sakpuljam to jos muhda sto imam da to sprovedem.
a leto kao leto brate mili ne da mi se uopste jer ne mogu da slusam nekog ko prica znas ovo bla bla bla a ja gledam u coveka i mislim se sta kao ti si bolja jel posisala si od boga ono.
a za sex i to mi se ne da. skupa je cena sexa da slusas kojekakve budalastine
sta vise skupljas nije mi jasno????? prva greskica i odradi to vec jednom....
Slusaj mali veza ti je kao polaganje voznje -na sitnim greskama se pada najcesce! Znaci nije niko nikog ubio, opljacko ,drogiro se ,....mada moze da se desi i to daleko bilo... uglavnom ,na sitnicama se pada i na kraju sve ode dodjavola...

pitagona

Obećava
Poruka
100
Maa... :-( kako i postavljen topic kako otici od nekog koga volis.
Al nebitno i meni je potreban odmor od svega.
Danas odlazim nazalost jer ne mogu vise. To me ubija ta rezervisanost i hladnoca.
Te nedoumice koliko je sve na menia da sam pokusao pokusao sam.
Sve ostalo blabla bla mi uopste nije vazno. ne zelim da razmisljam vise niocemu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.