Kako ne pronalaze?

:)pa ja i jesam superiornija....i svesna da ce mene neko tesko pratiti...vise mi to i nije cilj, trazenje nekoga ko mi je ravan....i da, ne vidim zasto bih bila sa nekim ko me vuce na dole....volela bih i ja na nekoga da se oslonim jer su dosad svi bili oslonjeni na mene....:D
Naravno da na možeš naći nekoga (ili teško), ko ti je "ravan" po tim merilima.
Ali je jako nezgodno kad ti subjektivno osećaš da ti nije ravan.
 
Nisam ih nikad razumela. Svi nešto traže, nikako ne nalaze. Divne, lepe devojke same godinama. Ja sam smatrala da sigurno ne traže čoveka od krvi i mesa, nego neku bajku.
Međutim, vidim da i nije baš tako.
I to po sebi.
Mislila sam da ljudi mnogo kriju svoja osećanja, ne smeju da pokažu kad im se neko sviđa.
Zatvoreni su.
Ali i kad daješ srce na dlanu, opet nije to garancija da će to primetiti prava osoba.
Svi vide neke krajnosti, niko da bude na sredini.
Neki se muškarci boje da mi priđu jer misle da ja ne bih bila sa njima, neki drugi se ne boje da priđu hiljadama žena, jer neka će već popustiti...

Možda je stvar u tome da se sretnu dvoje koji mogu da budu jednaki, da budu izazov jedno drugom. Ali ipak, mislim da je cela ideja igra na sreću i da su pravila nedostupna nama jer hemija učini sve i činjenice često padaju u vodu...

Druga stvar, ko je pravi par za vas? Ravnopravan socijalno, po intelektu, po izgledu, po sexualnosti sličan?
Zašto se svi žale i na kraju se zatvore i počnu da pričaju da su samo za kombinacije, jer nešto više ne mogu da nađu?

ne znam:sad2:
 
:)pa ja i jesam superiornija....i svesna da ce mene neko tesko pratiti...vise mi to i nije cilj, trazenje nekoga ko mi je ravan....i da, ne vidim zasto bih bila sa nekim ko me vuce na dole....volela bih i ja na nekoga da se oslonim jer su dosad svi bili oslonjeni na mene....:D

:hahaha: I onda se pitas sto ne mozes da nadjes nekog. Za pocetak moras biti svesna da nikog nije briga da li ti subjektivno osecas da si superiornija. Ti mozda mozes posedovati vecu objektivnu vrednost, ali to nije bitno. Romanticna ljubav i svako uparivanje izmedju muskaraca i zena zasnovano je na dozivljenoj vrednosti, a ne na objektivnoj vrednosti.
Takodje, ono sto ti dozivljavas kao izvor svoje superiornosti, ili vise vrednosti, muskarcu je mozda potpuno nebitno.
Vratimo se na osnovne stvari dakle, muskarcima je najvaznija lepota, zdravlje i mladost. Ako to posedujes u velikoj meri, onda posedujes veliku vrednost i jesi superiorna. Ako ne, onda ti je dzaba i inteligencija i status i obrazovanje i materijalno bogatstvo jer to muskarcima ne znaci apsolutno nista.
Kazem ti to jer me interesuje sta podrazumevas pod tim 'superiornija', jer ako imas 21 godinu i izgledas kao supermodel (i naravno nisi se nikad udavala niti imala veliki broj partnera) onda verovatno jesi superiorna u odnosu na 99% muskaraca. Ukoliko ne posedujes te karakteristike onda je tvoja superiornost umisljena.
Ne zaboravi, osobine koje te cine privlacnom osobom i osobine koje te cine vrednim i dobrim ljudskim bicem su dva potpuno odvojena skupa osobina i ne treba ih brkati.
 
Poslednja izmena:
samo si zena.. ja bih mogla biti sama godinama.. ali bih zasigurno imala sex, bez toga ne mogu. ja mogu biti ili u kres kombinaciji ili u vezi.. treceg nema. ne poznajem te "avanture, neobavezne veze i poluveze" ako sam sama imam jebacha i to je to.. bez filozofije:roll:


Koja je razlika između "kres kombinacije" i recimo,neobavezne veze i poluveze ...Baš me zanima...:lol:

Ili se krešeš sa drvetom,a ne čovjekom...?
 
Sustina je ista i dalje, menjaju se neke stvari ali ne i covekova sustina: Ako je neko djubre bice uvek djubre, ako je neko zaista dobar covek to ce i biti bez obzira na zivotne okolnosti.

Ne bih se baš u potpunosti složila sa ovim...:roll: Loša iskustva dovode čovjeka do ogorčenosti...a ogorčenost ne rađa baš dobrotu,ma koliko bio prije toga dobar...
 
sto takodje znaci da covek koji je sam usled nenalazenja kompatibilnosti moze da bude i daleko iznad proseka u dobrom smeru tj puno bolji od drugih a ne losiji..i da ipak upadne u probleme licne prirode sam sa sobom..usled skartiranja :think:

hehe...niko neće ovo pomisliti...da si puno bolji...svi će uvijek misliti da si puno gori...a na kraju i ta sama osoba će o sebi samoj misliti tako...da je gora od drugih jer ne može nikoga da nađe....
 
hehe...niko neće ovo pomisliti...da si puno bolji...svi će uvijek misliti da si puno gori...a na kraju i ta sama osoba će o sebi samoj misliti tako...da je gora od drugih jer ne može nikoga da nađe....

mozda je u pitanju malo losa formulacija.. to da ne moze da nadje...te osobe nalaze..ali nisu nadjene:think: to jest niko njih ne nalazi
 
Nisam ih nikad razumela. Svi nešto traže, nikako ne nalaze. Divne, lepe devojke same godinama. Ja sam smatrala da sigurno ne traže čoveka od krvi i mesa, nego neku bajku.
Međutim, vidim da i nije baš tako.
I to po sebi.
Mislila sam da ljudi mnogo kriju svoja osećanja, ne smeju da pokažu kad im se neko sviđa.
Zatvoreni su.
Ali i kad daješ srce na dlanu, opet nije to garancija da će to primetiti prava osoba.
Svi vide neke krajnosti, niko da bude na sredini.
Neki se muškarci boje da mi priđu jer misle da ja ne bih bila sa njima, neki drugi se ne boje da priđu hiljadama žena, jer neka će već popustiti...

Možda je stvar u tome da se sretnu dvoje koji mogu da budu jednaki, da budu izazov jedno drugom. Ali ipak, mislim da je cela ideja igra na sreću i da su pravila nedostupna nama jer hemija učini sve i činjenice često padaju u vodu...

Druga stvar, ko je pravi par za vas? Ravnopravan socijalno, po intelektu, po izgledu, po sexualnosti sličan?
Zašto se svi žale i na kraju se zatvore i počnu da pričaju da su samo za kombinacije, jer nešto više ne mogu da nađu?

Mozda je los horoRskop? :think:
 
:hahaha: I onda se pitas sto ne mozes da nadjes nekog.

Ne pitam se, imam nekog :D

Za pocetak moras biti svesna da nikog nije briga da li ti subjektivno osecas da si superiornija. Ti mozda mozes posedovati vecu objektivnu vrednost, ali to nije bitno.

Pa ni mene nije briga sto njih nije briga.

Romanticna ljubav i svako uparivanje izmedju muskaraca i zena zasnovano je na dozivljenoj vrednosti, a ne na objektivnoj vrednosti.
Takodje, ono sto ti dozivljavas kao izvor svoje superiornosti, ili vise vrednosti, muskarcu je mozda potpuno nebitno.

Pa ne bih rekla, oni su ti koji se angazuju, nikad mi toga nije manjkalo :manikir:

Vratimo se na osnovne stvari dakle, muskarcima je najvaznija lepota, zdravlje i mladost. Ako to posedujes u velikoj meri, onda posedujes veliku vrednost i jesi superiorna. Ako ne, onda ti je dzaba i inteligencija i status i obrazovanje i materijalno bogatstvo jer to muskarcima ne znaci apsolutno nista.

Meni nije dzaba a ti si jedan povrsan chova koji generalizuje ....

Kazem ti to jer me interesuje sta podrazumevas pod tim 'superiornija', jer ako imas 21 godinu i izgledas kao supermodel (i naravno nisi se nikad udavala niti imala veliki broj partnera) onda verovatno jesi superiorna u odnosu na 99% muskaraca. Ukoliko ne posedujes te karakteristike onda je tvoja superiornost umisljena.

Ma da, 21 god je stvarno kvalitet, a i svi vole supermodele, ma da.....:dash::mrgreen:....opet generalizacija i povrsnost do bola.....


Ne zaboravi, osobine koje te cine privlacnom osobom i osobine koje te cine vrednim i dobrim ljudskim bicem su dva potpuno odvojena skupa osobina i ne treba ih brkati.

Eto, pa kod mene ima oba, bas je to tuzno :roll::sad2:

i hvala na zabavi :D
 

Back
Top