Kako Odbiti Nekog?

Sledeća situacija:
U inbox na nekom sajtu/mreži/preko fona vam stigne poruka osobe koja je zainteredovana za vas. Odlučite da uđete u priču sa osobom iz znatiželje i dolazite do momenta da vam nešto ne štima?

Kako biste odbili osobu u tom momentu?
Da li nekada imate strah tako nekog da odbijete?
Koji signali šalju vajb da nešto nije kako treba?

Najpametnije je neupuštati se i inbox priče

Ako sam se pisala pa ukapirala da to nije to, prvo prestanem da pišem, ali ako taj neko nastavi onda napišem da je moj utisak da nismo par. te da je to moj konačni odgovor 😊, da ne gaji nadu.

Ako ukapiram da to nije ono što ja tražim/želim dam osobi jasan razlog šta vidim kao problem i to bude to. Priča se nekada nastavi, a nekada ne u drugom toku, sa par devojaka sam tako ostao u kontaktu i dan danas tj. sa onih priča pređemo na cat mimove :flert:

Sledeća situacija:
U inbox na nekom sajtu/mreži/preko fona vam stigne poruka osobe koja je zainteredovana za vas. Odlučite da uđete u priču sa osobom iz znatiželje i dolazite do momenta da vam nešto ne štima?

Samo offline.

Ja sam u studentskim danima par puta lagao da imam neku urinarnu infekciju kao da bude signal da nisam zainteresovan.:roll:
Na internetu bih probao i sa impotencijom definitivno.:per::cool:

Onda mi je neko iskusniji savetovao da je to samoponižavanje klinački za zrele i odrasle osobe i da je pravi način da budem odlučan čovek, a da kada me pita za izlazak i upoznavanje da odgovorim nešto u stilu kao da razmišljam "Možda!".

I da je to pravi način da ubedim devojku da ne želim ništa sa njom. Jer kada je neko odlučan i kao razmišlja sigurno ubedi devojku da kod odlučnih ljudi nikakvog dugog razmišljanja tu ne može biti.

Poslednja izmena:
Sledeća situacija:

Схватиш, умом, објашњењем самом себи, ако нећеш самог себе да лажеш или те не мрзи да размислиш

Back