kako naterati nekog da preboli?

ljudi evo i mene posle nekog vremena potpunog zatvora, osecam se mnogo bolje, jos uvek patim naravno, ali sada bar normalnije sagledavam stvari.

Puklamistikla... jako mi je zao zbog devojke oko koje je sve i pocelo. Vise joj ne mozes pomoci, vise joj niko ne moze pomoci osim ona sama sebi. Verovatno.... mislim ja sam se ovih par dana osecala kao baksus, mislila sam da sam ja ta koja donosi nesrecu meni bliskim ljudima. Mozda se i ona sada oseca tako. Pokusaj bar da je ubedis da nije ona kriva ni za sta. A ako i ne, sama si rekla da ste se ti i ta devojka udaljile.... pokusaj hm..... zvucace odvratno ali ipak moram reci.... pokusaj da je gledas kao na tvoju preminulu bracu. Preboli je i nastavi svoj zivot. Ako je takva kakvom si je opisala.... ona ne bi zelela da patis zbog nje....
 
saosecam se sa tobom i meni je brat umro pre 8 godina a njegova verenica danas ima decka.mi smo joj savetovali da nas ne vidja kako bi krenula dalje da je ne podsecamo na to sto smo svi izgubili trajalo je dugo ali je ipak uspela,ali svaki put kada se sretnemo suze same idu.bar je fizicki nastavila dalje
 
:-( :sad: :???: ****** nisam imala takvih dogadjaja a gotovo sve drugo jesam! Zao mi je i zelim i tebi injoj sve najbolje! Ljubim! ;) Svi imamo neku muku! Meni je npr. uvek bilo lakse kad cujem da i drugi prolaze nesto sl ili isto sto i ja! Najgore je kad mislis da si jedini u problemu!!! 8) Ja sam kao sad pametna! :???:
 
Gde me nadjoste sa ovom temom. Imala bih puno toga o tome da napisem - ali ne mogu...
Smejem se, zezam se, ali je on uvek negde u pozadini i nikad vise nece biti kao sto je bilo. Svaka sitnica me podseti na njega - cujem, recimo, nekom u busu zvoi telefon i setim se tu melodiju sam imala je 2001. kada je zvao poslednji put. Ja mislim da nikad nece proci, ali vreme cini da ta bol nadje svoje mesto, da je akceptirana i da oko tog mesta ima i drugih stvari.
 

Back
Top