kako da nađem dečka?

@Memento: Pa ne dolazi se ovde isključivo zbog toga,
ali delimično jesi u pravu, ima pacijenata.
A nemoj da joj udaraš odmah etiketu, eto ja je ne znam
ali uvek krenem pozitivno, možda voli da komunicira i to je sve
Iznenadio bi se koliko ljudi ovde dolaze samo zbog toga :)
 
a otkud znam, zaskače svakog, pa velim, ugrožena ženska

Nije sramota ne znati vez ne pitati, ne procitati. Toliko komentarisanih tema, ljis,dom i porodica, psihologija, religija a ti se uhvati bas za iskljucivo moju komunikaciju sa forumasima i cenis me po tome. Nije ti palo na pamet da me mrzelo da se ubedjujem sa nekim, da sam reagovala na provokaciju? A provocira se ovde da se ne lazemo i osudjuje, sto malo iz neznanja a sto ciljano jer ja nemam drugo objasnjenje za neke ljude ovde.
 
Poslednja izmena:
Danas je jedino moguće naći dečka online
Umrlo je ono što je nekad bilo pridje ti i smuvate se
Idi na sajtove za upoznavanje to je sada moderno i naći ćeš nekog sigurno :kafa:

- - - - - - - - - -

Budi pametna
Napraviš nekoliko ultra seksi fotki okacis i nemaš problema :aha:
 
WTF Heroinko ti nemaš dečka, muža----ja sam mislio da si ti tetka sa decom u osnovnoj školi...tako mi delovalo...pu, promašio sam ceo fudbal...

eto vidiš kako deluje da sam prava domaćica, a ja jadna ni dečka nemam.. :(

- - - - - - - - - -

Mi je čekamo... a ona se švrćka. Bogami fino.

imala sam nekih obaveza.. :rumenko:


- - - - - - - - - -

inače ozbiljne ponude molim vas samo na pp da mi šaljete.. fala.. :heart:

- - - - - - - - - -

odoh sad da kupim mnogo paste za zube, da mažem sise da porastu.. posebno fala kolegi dlugomiru na savetu.. :heart:
 
eto vidiš kako deluje da sam prava domaćica, a ja jadna ni dečka nemam.. :(

- - - - - - - - - -



imala sam nekih obaveza.. :rumenko:


- - - - - - - - - -

inače ozbiljne ponude molim vas samo na pp da mi šaljete.. fala.. :heart:

- - - - - - - - - -

odoh sad da kupim mnogo paste za zube, da mažem sise da porastu.. posebno fala kolegi dlugomiru na savetu.. :heart:

Ajd daj neku formu CVja da znam kak'a nam dokumentacija treba..?I do kad je otvoren konkurs..?:)
 
ma samo baci sliku neku, ali obavezno da se vidi cela figura i da budeš samo u gaćama.. uz to priloži izvod iz katastra i izvod bankovnog računa, diplomu sa faxa, preporuku neke bivše devojke i obavezno naglasi šta voliš u sexu i da li i koliko dobro umeš da kuvaš.. :brus:
 
podstaknuta pričom sa nekih tema ovde na ljisu, bacila sam se u razmišljanje.. kako ja ovako obična sa malim sisama da uopšte nađem dečka?
kao što rekoh malo pre na jednoj temi, neće oni te sa malim sisama i sa usnama prosečne debljine, sve to hoće neke nabudžene silikonske lepotice sa nadograđenom kosom i trajnom šminkom, wannabe famous lujke mozga bez koje će samo da poslušno klimaju glavom, a još moraju i nevine da budu.. i sad evo razmišljam, mogu ja možda da se potrudim da budem sve to, ali nisu mi mama i tata ostavili dovoljno para da mogu da ne radim ništa drugo osim da se pumpam silikonima i idem po splavovima da mi se ispere pamet, a plus moram da platim i zašivanje đane, a verujem da to nije jeftino uopšte..

ako imate neki savet, pomozite nama jadnim dušicama.. :heart:.

Imam savet: gledaj svoja posla.
Ako nisi u plastik-fantastik fazonu, nemaš silikone, napumpana usta i slično, nema razloga da razmišljaš o takvim personama, njihovom životnom stilu niti momcima kojima se sviđaju takve devojke. Eto, toliko je jednostavno.
Kod nas (i drugde) su oduvek postojale dve (osnovne) paralelne kulture - džiberska i nedžiberska. Svako nađe svoju ekipu, svoja mesta za izlaske i svoje momke i devojke... Jedino je problem kad se neko zaglavi između džiberskog i nedžiberskog sveta. Dakle, odluči kom svetu pripadaš i furaj samo svoju priču i gledaj samo takva mesta i takve frajere, ni levo splavovi, ni desno plastik-fantastik, sve će biti OK.
Pozdrav i srećno :bye:
 
Poslednja izmena:
Sasvim pristojna kontra nekim drugim temama tipa "kako da nadjem curu za brak".
Ujedno i dobra paralela bitnih elemenata u zavisnosti od takodje bitnih osobina.

Decka traze devojke, cure traze momci, sta je devojka, a sta momak je
pitanje za razmisljanje sa pocetkom da su i jedno i drugo manje iskusni
ili neiskusni ljudi.
 
i ako neko hoće da mi bude dečko, evo ja nudim svoju pamet, finansijsku i svaku drugu nezavisnost, 3-5 kg viška(u zavisnosti od godišnjeg doba), lepe oči i ljubav.. :heart:
ali momak mora da bude lep, zgodan, inteligentan, obrazovan, bogat, atletski građen, džentlmen, ali u krevetu malo manje fin, mora da me voli, obožava, diže u nebesa.. jer znate, ja to zaslužujem, meni je moja mama rekla da sam najbolja na svetu..
Propustila si da objasniš koliko obrazovan i da time istakneš svoju skromnost.

Recimo ovako: "dovoljno je da ima svega dva doktorata i jednu jedinu Nobelovu nagradu. :hahaha:
 
Ja kad vidim koliko je teško da se nađe dečko danas, kapiram da sam imala sreće da se udam na vreme, pa sam pošteđena stresa. A i baš je moj muž pametan kad mi sad ni ne da da imam dečka, to je za moje dobro. :zaljubljena:
 

Back
Top