kako da nađem dečka?

Svet u kome je Krsadijan pojam i standard zenskog izgleda je definitivno propao. :dash:
A reagovanje na spodobe poput gore okacene je vise stvar zdravog razuma nego nagona i ukusa :fdlan:

Razocarao si me Dzordzi, i kao covek i kao muzicar :lol:

pa dizvines kita nece da se digne na ukus muzike,pa sad vidi gde je razum ako se ne traze po izgledu ili im je ukus osto u 70im proslog veka,mislim fino je retro vintage al nece jebat ako ne udju u korak s nakaradnim svetom
 
pa dizvines kita nece da se digne na ukus muzike,pa sad vidi gde je razum ako se ne traze po izgledu ili im je ukus osto u 70im proslog veka,mislim fino je retro vintage al nece jebat ako ne udju u korak s nakaradnim svetom

Muzika isto moze da bude zavaravanje, Heroina i Badrija(:zloca:) navode to kao kamen spoticanja, a nije najvaznija stvar... :)
Nisam rekao da ljudi ne treba da se traze po izgledu, pogresno si shvatio...
Npr. Madjarica na tvom profilu je moderna, ali objektivno dobro izgleda, za razliku od Krsadijan...
Licno, radije biram celibat nego ulazenje u nakaradni svet, mislim da je to bila i Badrijina(:whistling:) poenta, ali ti izlgeda ne verujes da se nekome ne dize na to, da izvines. :roll:
 
male sise su kad u obe nema ni 100 gr sala
pa, kad si sa njom, a ona mala, mršava, vitka, depilirana... prosto imaš osećaj da tucaš dvanestogodišnjeg dečačića, a to mi baš i nije napaljivo


inače, bežite od tih devojki koje se vajkaju kako ne mogu da nađu dečka, i bežite od gazde koji svaki čas trži radnika
 
podstaknuta pričom sa nekih tema ovde na ljisu, bacila sam se u razmišljanje.. kako ja ovako obična sa malim sisama da uopšte nađem dečka?
kao što rekoh malo pre na jednoj temi, neće oni te sa malim sisama i sa usnama prosečne debljine, sve to hoće neke nabudžene silikonske lepotice sa nadograđenom kosom i trajnom šminkom, wannabe famous lujke mozga bez koje će samo da poslušno klimaju glavom, a još moraju i nevine da budu.. i sad evo razmišljam, mogu ja možda da se potrudim da budem sve to, ali nisu mi mama i tata ostavili dovoljno para da mogu da ne radim ništa drugo osim da se pumpam silikonima i idem po splavovima da mi se ispere pamet, a plus moram da platim i zašivanje đane, a verujem da to nije jeftino uopšte..

ako imate neki savet, pomozite nama jadnim dušicama.. :heart:

i ako neko hoće da mi bude dečko, evo ja nudim svoju pamet, finansijsku i svaku drugu nezavisnost, 3-5 kg viška(u zavisnosti od godišnjeg doba), lepe oči i ljubav.. :heart:
ali momak mora da bude lep, zgodan, inteligentan, obrazovan, bogat, atletski građen, džentlmen, ali u krevetu malo manje fin, mora da me voli, obožava, diže u nebesa.. jer znate, ja to zaslužujem, meni je moja mama rekla da sam najbolja na svetu..

aj da si stala kod s... i usana, ali sad si ih načisto isprepadala
 

Back
Top