kako da nađem dečka?

podstaknuta pričom sa nekih tema ovde na ljisu, bacila sam se u razmišljanje.. kako ja ovako obična sa malim sisama da uopšte nađem dečka?
kao što rekoh malo pre na jednoj temi, neće oni te sa malim sisama i sa usnama prosečne debljine, sve to hoće neke nabudžene silikonske lepotice sa nadograđenom kosom i trajnom šminkom, wannabe famous lujke mozga bez koje će samo da poslušno klimaju glavom, a još moraju i nevine da budu.. i sad evo razmišljam, mogu ja možda da se potrudim da budem sve to, ali nisu mi mama i tata ostavili dovoljno para da mogu da ne radim ništa drugo osim da se pumpam silikonima i idem po splavovima da mi se ispere pamet, a plus moram da platim i zašivanje đane, a verujem da to nije jeftino uopšte..

ako imate neki savet, pomozite nama jadnim dušicama.. :heart:

i ako neko hoće da mi bude dečko, evo ja nudim svoju pamet, finansijsku i svaku drugu nezavisnost, 3-5 kg viška(u zavisnosti od godišnjeg doba), lepe oči i ljubav.. :heart:
ali momak mora da bude lep, zgodan, inteligentan, obrazovan, bogat, atletski građen, džentlmen, ali u krevetu malo manje fin, mora da me voli, obožava, diže u nebesa.. jer znate, ja to zaslužujem, meni je moja mama rekla da sam najbolja na svetu..

WTF Heroinko ti nemaš dečka, muža----ja sam mislio da si ti tetka sa decom u osnovnoj školi...tako mi delovalo...pu, promašio sam ceo fudbal...
 
podstaknuta pričom sa nekih tema ovde na ljisu, bacila sam se u razmišljanje.. kako ja ovako obična sa malim sisama da uopšte nađem dečka?
kao što rekoh malo pre na jednoj temi, neće oni te sa malim sisama i sa usnama prosečne debljine, sve to hoće neke nabudžene silikonske lepotice sa nadograđenom kosom i trajnom šminkom, wannabe famous lujke mozga bez koje će samo da poslušno klimaju glavom, a još moraju i nevine da budu.. i sad evo razmišljam, mogu ja možda da se potrudim da budem sve to, ali nisu mi mama i tata ostavili dovoljno para da mogu da ne radim ništa drugo osim da se pumpam silikonima i idem po splavovima da mi se ispere pamet, a plus moram da platim i zašivanje đane, a verujem da to nije jeftino uopšte..

ako imate neki savet, pomozite nama jadnim dušicama.. :heart:

i ako neko hoće da mi bude dečko, evo ja nudim svoju pamet, finansijsku i svaku drugu nezavisnost, 3-5 kg viška(u zavisnosti od godišnjeg doba), lepe oči i ljubav.. :heart:
ali momak mora da bude lep, zgodan, inteligentan, obrazovan, bogat, atletski građen, džentlmen, ali u krevetu malo manje fin, mora da me voli, obožava, diže u nebesa.. jer znate, ja to zaslužujem, meni je moja mama rekla da sam najbolja na svetu..

forumas :malav:
 
podstaknuta pričom sa nekih tema ovde na ljisu, bacila sam se u razmišljanje.. kako ja ovako obična sa malim sisama da uopšte nađem dečka?
kao što rekoh malo pre na jednoj temi, neće oni te sa malim sisama i sa usnama prosečne debljine, sve to hoće neke nabudžene silikonske lepotice sa nadograđenom kosom i trajnom šminkom, wannabe famous lujke mozga bez koje će samo da poslušno klimaju glavom, a još moraju i nevine da budu.. i sad evo razmišljam, mogu ja možda da se potrudim da budem sve to, ali nisu mi mama i tata ostavili dovoljno para da mogu da ne radim ništa drugo osim da se pumpam silikonima i idem po splavovima da mi se ispere pamet, a plus moram da platim i zašivanje đane, a verujem da to nije jeftino uopšte..

ako imate neki savet, pomozite nama jadnim dušicama.. :heart:

i ako neko hoće da mi bude dečko, evo ja nudim svoju pamet, finansijsku i svaku drugu nezavisnost, 3-5 kg viška(u zavisnosti od godišnjeg doba), lepe oči i ljubav.. :heart:
ali momak mora da bude lep, zgodan, inteligentan, obrazovan, bogat, atletski građen, džentlmen, ali u krevetu malo manje fin, mora da me voli, obožava, diže u nebesa.. jer znate, ja to zaslužujem, meni je moja mama rekla da sam najbolja na svetu..

Heroina, curo lepa i fina, ja sam duboko iznenadjen. Bio sam siguran da ti imas decka. U svakom slucaju budi ubedjena da uopste nisam jedini koji smatra da su turbo usne izuzetno odbojne, a sise nisu presudna stvar za srecu u seksu i ljubavi uopste, a citao sam danas da i to moze da se sredi jednostavno i jeftino ;). E sad sto se tice uslova, sta da ti kazem, neceg ces morati da se odreknes. Srecno! :D
 
Poslednja izmena:
podstaknuta pričom sa nekih tema ovde na ljisu, bacila sam se u razmišljanje.. kako ja ovako obična sa malim sisama da uopšte nađem dečka?
kao što rekoh malo pre na jednoj temi, neće oni te sa malim sisama i sa usnama prosečne debljine, sve to hoće neke nabudžene silikonske lepotice sa nadograđenom kosom i trajnom šminkom, wannabe famous lujke mozga bez koje će samo da poslušno klimaju glavom, a još moraju i nevine da budu.. i sad evo razmišljam, mogu ja možda da se potrudim da budem sve to, ali nisu mi mama i tata ostavili dovoljno para da mogu da ne radim ništa drugo osim da se pumpam silikonima i idem po splavovima da mi se ispere pamet, a plus moram da platim i zašivanje đane, a verujem da to nije jeftino uopšte..

ako imate neki savet, pomozite nama jadnim dušicama.. :heart:

i ako neko hoće da mi bude dečko, evo ja nudim svoju pamet, finansijsku i svaku drugu nezavisnost, 3-5 kg viška(u zavisnosti od godišnjeg doba), lepe oči i ljubav.. :heart:
ali momak mora da bude lep, zgodan, inteligentan, obrazovan, bogat, atletski građen, džentlmen, ali u krevetu malo manje fin, mora da me voli, obožava, diže u nebesa.. jer znate, ja to zaslužujem, meni je moja mama rekla da sam najbolja na svetu..

LOL...sad videh da tema datira iz 2006te godine?:) No apropo teme-nista nisu problem ni mali "atruibuti" ako je devojka br simpaticna-da ne kazemo grubo "da nije BAS RUGOBA" :), mora da ima ono nesto bar-lepe oci, osmeh, itd, ne mora biti manekeneka...A problem koji ti imas ima PUNO tj. previse ljdui u Srbiji/Vojvodini-puno normalnih ljudi mladih/i ne toliko mladih :) , normalnih, ne manekeena ali daleko od ruznih a samih....Trenutno i sam spadam u takve :) Obrazovan nisam ULTRa u smislu-nisam zavrsio fax-ali jesam inteligentan, svestran, itd...Bogat nisam al jbg...Daleko sam od savrsenog ali...P.C. fotku imas na profilu, nemam sta da krijem :)
P.C. postavi fotku da te vidimo nemo' se stidis ne ujedamo :) (zasad :per:)
 
A godine? Opseg godina potencijalnih momaka ne vidim a ni oni nesto ne primetise. Ne znam ni koliko ti imas god. Ipak zivotni vek muskaraca je kraci u odnosu na zene a opet zene u nekim godinama ne mogu bas da nadju vrsnjake ili mnogo starije jer il su u penziji, il im se ne dize il su vec pod zemljom pa im samo mladji ostaju na raspolaganju.
 
A godine? Opseg godina potencijalnih momaka ne vidim a ni oni nesto ne primetise. Ne znam ni koliko ti imas god. Ipak zivotni vek muskaraca je kraci u odnosu na zene a opet zene u nekim godinama ne mogu bas da nadju vrsnjake ili mnogo starije jer il su u penziji, il im se ne dize il su vec pod zemljom pa im samo mladji ostaju na raspolaganju.

Pise lepo...)ko ne krije :)) ona je '84to..?ja imam 42 al mi niko ne da toliko po uizgledu...al nema sta da krijem...a sa dizanjem...pa nemam tiueh problema ni u kom smislu :per::roll: P.C.im'o sam i fotku na profilu..(sad je nema WTF?Bem ti Krstu :))
 
A godine? Opseg godina potencijalnih momaka ne vidim a ni oni nesto ne primetise. Ne znam ni koliko ti imas god. Ipak zivotni vek muskaraca je kraci u odnosu na zene a opet zene u nekim godinama ne mogu bas da nadju vrsnjake ili mnogo starije jer il su u penziji, il im se ne dize il su vec pod zemljom pa im samo mladji ostaju na raspolaganju.

ti bi nekog momka ?
 
Decka mozes da nadjes,samo pod uslovom da hoces da prihvatis dvadeset godina starijeg muskarca.Kao sto j epoznato,zene stare daleko brze od muskaraca.Sto se tice tvoje
bojazni,(da li ce mu se dici), uspesan seksualni akt,moze vrlo dobro da se obavi i bez tog "dizanja".Sve moze da se obavi prstima, aoralni seks je mnogo kvalitetniji za zenu,
nego onaj sa penetracijom penisa.Za seks treba umece,a ne "alaltke" teskog kalibra.Ali nije dovoljno da muskarac bude vican seksualnim "igrarijama". Zena treba da bude
dobro "obucena",da poznaje sve erogene zone muskarca,i da ume da ga dovede do "belog" seksualnog "usijanja". Na veliku zalost,nase zene (i mlade i one "polovnjace")
nisu neke seksualne "majstorice". U tome prednjace Ruskinje i Poljkinje.Od zena u Regionu,najbolje su seksualno obucene Bosanke.:ok:
 
ti bi nekog momka ?

Tako kuckam, mislim, delujem, neki su i uvereni ali hvala imam :D I jes vala u najboljim godinama, on 44 ja uskoro 36.

- - - - - - - - - -

Pise lepo...)ko ne krije :)) ona je '84to..?ja imam 42 al mi niko ne da toliko po uizgledu...al nema sta da krijem...a sa dizanjem...pa nemam tiueh problema ni u kom smislu :per::roll: P.C.im'o sam i fotku na profilu..(sad je nema WTF?Bem ti Krstu :))

Rekoh da ne znam tacnije nisam zagledala njen profil. A ona zna najbolje sta joj odgovara. I pitala sam nju a ne tebe.
 

Back
Top