Quantcast

Kafana "NIRVANA"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Džek svih zanata

Veoma poznat
Poruka
14.803
Nemoj biti dvolican, Buudalo. Tebe niko nije ni spomenuo.
Zasto si namerno precutao da je Japanski Strsljen to sam isprovocirao, najverovatnije u talu sa pateticnim Ozimenom?

Ha?

Zasto ne copy pastujes taj post, advokatu?

Zasto? Zato sto se nasladjujes ponizavajuci mene isto kao Ozimen.

Isti ste.

Ne znam samo kome taj sladoled, nosi ga na filozofiju.....

Džek svih zanata

Veoma poznat
Poruka
14.803
Ne, ne uvlacim te u svadje nego trazim kad se vec mesas gde ti nije mesto, da to uradis -posteno.

Japanac se sa mnom pre kacio, i ta opaska o ratu je bila meni upucena. Citaj pazljivije post iznad.
I odjednom se pojavljuje filozof, koji je odbio radi moderatora da ucestvoje na temi.

Znaci, radili u talu.
A filozof otisao, po obicaju, popisan.

The End

buudala

Legenda
Poruka
58.878
Stigose P proizvodjaci, sve sa svojim motikama....odo ja.....aj laku noc.....

Ti si bio rekao "laku notj" a Japanac je prokomentarisao moju medovinu, seljacku dushu i slovachku muziku,govoreci o Slovacima kao nashim prijateljima kojima je bliska nasha vizura dogadjaja iz 90 ih.

I na njih je mislio , verujem kad je rekao da bi mogli biti na nashoj ,srpskoj strani , kao shto i jesu ,jedini Evropljani koji ne priznaju nasilje nad Srbijom i Srbima

Tako da ; istrcao si nichim izazvan i izazvao sukob .
Nije vazno, naviko sam , samo me vishe ne uzrujavash toliko.
Od kad si reko ono o brozu

Džek svih zanata

Veoma poznat
Poruka
14.803
Ja izazvao, ili onaj smesni filozof?

Ja dotrcao ovamo da pljujem i serm po nekome, da mu se rugam i tako, ili on?
Nemas ti obraza da priznas neke stvari...ne, nemas.

Ni na jednu ozijevu poganstinu nisi reagovao, samo si gledao da mene izdriblas.
Smesan pokusaj. Tvoj tutor ozi je bas nasao likove za saradnike.....da se upiskim od smeha ....

Kako god, odo ja neki film da pustim....valjda ce i rendzeri (jos dva nova) uskoro, pa da se pocnemo vise zezati kao ljudi, a ne valjati u blatu kao sto se ozi i bratija valjaju.

buudala

Legenda
Poruka
58.878
Zato shto se on chovek zaebava a ti tu pravish dramu ,ko i onomad kad si mene optuzivao da vredjam Bosance i da sam uopshte pomenuo rendzerke,onda kad sam reko da si jedan sredovechni.dr ..ja .koji na netu trazi podrshku , koju nema u svojoj kuci.
A zaboli me i za tebe i za njega pravo da ti kazem.
Shto se vishe sekirate pre cete dobiti povishen krvni pritisak .

I zato evo vam kolachi da pochastish nove rendzere.
Nadam se da su ti rendzertchitji punoletni jer u kolachima ima alkohola:mrgreen:

picture.php

gost 74285

Domaćin
Poruka
4.884
Buu,sta god da je rekao Sal,a nisam primetila da je rekao nesto ruzno,Oziman,i ne samo on,ne treba da se sali na taj nacin. To su ipak osetljivije stvari. Sta je to Sal rekao tako strasno da zasluzi onakav komentar pitam ja tebe? Reci mi ti..I ti se sad zatrcavas,onda trazis mir..Nije lepo Buu,nije fer. I sam vidis,svi vide,da on i ne pise ovde,dodje samo da ubode i pobegne. Necu to ovde okarakterisati,ali Oziman je zasluzio debeli ban za ovo. Jeste ovo virtuelno i ne treba mesati sa rl,ali tesko je i ostati ravnodusan na takve stvari. Kao sto nam prija lepa rec,lepa muzika- virtuelno,tako nam i ne prija kad neko dolazi ovde samo s jednim razlogom,svi znamo kojim- takodje virtuelno..Zato,pssst. Zasluzio je sve sto mu je receno.

Džek svih zanata

Veoma poznat
Poruka
14.803
Ma da, sad ja kriv, ebte...CCcccccc....pkoji ste vi likovi.

Dodje ovde, napljuje me, izvredja i onda ja kriv.

Sreca, pa ima normalnih, koji su mu podobro odbrusili. To su te koje si ti nazvao "pichokarama"....
A te kolace, kao i onaj sladoled, nosi na filozofiju tamo, casti onoga ozija jer mislim da ti je bas ulepsao dan.

duska.vodolija

Buduća legenda
Poruka
29.309
Ma da, sad ja kriv, ebte...CCcccccc....pkoji ste vi likovi.

Dodje ovde, napljuje me, izvredja i onda ja kriv.

Sreca, pa ima normalnih, koji su mu podobro odbrusili. To su te koje si ti nazvao "pichokarama"....
A te kolace, kao i onaj sladoled, nosi na filozofiju tamo, casti onoga ozija jer mislim da ti je bas ulepsao dan.

Salce ko li mi te ljuti ?
Danas sam sva smorena ,cekam samo da neki vanzemaljac sleti sav veseo da se druzi sa tipicnim Zemaljcem pa da mu predlozim i tebe.;)

Poslednja izmena:

Džek svih zanata

Veoma poznat
Poruka
14.803
Vid Duskice, navrati nam...
Ma ko mene moze naljutiti....to samo misle oni dushmani, koji bi da me nerviraju.. :):):)

Vidi, vanzemaljaca ovde koliko oces, ali sumnjam da su za druzenje. Ovi V-ovi ovde su izgleda zaostali u razvoju...da, da.....nego, evo tebi jedna kafica i kolacici, kako i dolikuje.. :):)

CoffeClub-cake.jpg

oziman

Veoma poznat
Poruka
11.177
Buu,sta god da je rekao Sal,a nisam primetila da je rekao nesto ruzno,Oziman,i ne samo on,ne treba da se sali na taj nacin. To su ipak osetljivije stvari. Sta je to Sal rekao tako strasno da zasluzi onakav komentar pitam ja tebe? Reci mi ti..I ti se sad zatrcavas,onda trazis mir..Nije lepo Buu,nije fer. I sam vidis,svi vide,da on i ne pise ovde,dodje samo da ubode i pobegne. Necu to ovde okarakterisati,ali Oziman je zasluzio debeli ban za ovo. Jeste ovo virtuelno i ne treba mesati sa rl,ali tesko je i ostati ravnodusan na takve stvari. Kao sto nam prija lepa rec,lepa muzika- virtuelno,tako nam i ne prija kad neko dolazi ovde samo s jednim razlogom,svi znamo kojim- takodje virtuelno..Zato,pssst. Zasluzio je sve sto mu je receno.

Od ovako neceg mi je muka ili kada volja kod neke osobe nadvlada razum. Koliko sam shvatio Alexana i Sal se znaju privatno i flertuju ...kako privatno tako i ovde umesto na PP... pred svima nama.
To se mene, niti bilo koga ovde nimalo ne tice ali mi je muka kada jedna zaljubljena strana ne vidi sta je crno sta je belo.
To je problem ne samo tebe, nego celog sveta uopste gde umesto razuma vlada volja. I gde neko ne moze videti nesto sto mu njegova volja zabranjuje da vidi.

Dakle pusti mene sa tim tvojim napadima i kvazimoralisanjem i gledaj svoja posla kda vec nemas smisao za humor niti moć nad svojom voljom.

buudala

Legenda
Poruka
58.878
Jok nego sam ja kriv;)

Zelim ti iz sveg srca da ratujes, da ispunis svoju zelju.......da malo vidis ko su reposi, da malo zajauces i sahranjujes svoje... :):)

Uzivaj brate....

BLJAK

I on se posle josh tu pravi povredjen i uvredjen LICEMERNO

To ON kaze Japanskom potpuno neizazvan i nepominjan.
I zasto bi se svugde i u svaki razgovor utrpavao?
Lepo se odjavio i jasno je da se niko njemu nije obracao.
Budjav lebac:super:

Da ne treba mozda i Japanski da mu se izvini shto je uopste pomenuo rat ,da ne zasmeta njegovom visochanstvu,"centru kokosharnika",da ga ne podseti sluchajno na silovanje koje kad god i ko god poriche kad se pomene time svaku zrtvu ponovo siluje .
Dakle Alexana meni je to sto je Sal pozeleo sagovorniku zasluzuje ako ne ban a ono svakako vecu osudu nego Ozimanova sprdnja sa Salovom slovnom greskom (nevidim nishta ruzno u njoj)
Razumeo sam da ste konachno uspostavili neke privatne kontakte i razumem pristrasnost
Pozdravljam vas sve i sad ja vama poruchujem da iza tasature sede deca ljudi babe dede koji svoje dnevne frustracije ispoljavaju u net svadjama i to nam je svima zajednicko ovde a ne dushmani koje treba proklinjati i zeleti im poslednju noc kako je meni pozeleo moj bivshi neprijatelj a sadashnji kolega Sal

MIR MIR MIR

I ovde se zaustavljam i necu vishe o ovoj temi, svadjajte se na PP

Džek svih zanata

Veoma poznat
Poruka
14.803
Jok nego sam ja kriv;)

BLJAK

I on se posle josh tu pravi povredjen i uvredjen LICEMERNO

To ON kaze Japanskom potpuno neizazvan i nepominjan.
I zasto bi se svugde i u svaki razgovor utrpavao?
Lepo se odjavio i jasno je da se niko njemu nije obracao.
Budjav lebac:super:

Da ne treba mozda i Japanski da mu se izvini shto je uopste pomenuo rat ,da ne zasmeta njegovom visochanstvu,"centru kokosharnika",da ga ne podseti sluchajno na silovanje koje kad god i ko god poriche kad se pomene time svaku zrtvu ponovo siluje .
Dakle Alexana meni je to sto je Sal pozeleo sagovorniku zasluzuje ako ne ban a ono svakako vecu osudu nego Ozimanova sprdnja sa Salovom slovnom greskom (nevidim nishta ruzno u njoj)
Razumeo sam da ste konachno uspostavili neke privatne kontakte i razumem pristrasnost
Pozdravljam vas sve i sad ja vama poruchujem da iza tasature sede deca ljudi babe dede koji svoje dnevne frustracije ispoljavaju u net svadjama i to nam je svima zajednicko ovde a ne dushmani koje treba proklinjati i zeleti im poslednju noc kako je meni pozeleo moj bivshi neprijatelj a sadashnji kolega Sal

MIR MIR MIR

I ovde se zaustavljam i necu vishe o ovoj temi, svadjajte se na PP

A ko je tebe uopste ista pitao? Guras svoj nos svugde gde mu nije mesto.

I to centar kokosinjca, objasni na kog se to odnosi?
U stvari i ne moras. Prvo si ih nazvao "pichokarama", a sada "kokoskama"...

I uvek cu svakome pozeleti rat ko ga zeli i pati za njim, i svakome pozeleti poslednju noc ko me na pravdi boga osudjuje, vredja, pljuje i maltretira.

Poslednja izmena:

buudala

Legenda
Poruka
58.878
Alexana me je pitala.
Jel od tebe treba da tazim dozvolu da postujem oooo "centru kosmosa"? :)

Sale,zaista ne zelim ponovo svadju ali ne postojish samo ti kao osa univerzuma.
Umeshao si se i to posle jasnog odjavljivanja .
Covek je nastavio konverzaciju samnom ,ti si se vratio da prodajesh te tvoje kletve i patetiku.
Zahvaljujuci mom i Japanchevom tolerantnom stavu to se sinoc nije pretvorilo u svadju.
Tebi je Ozi rekao:

"USRAJEVU" ............ :rotf:

Bio si kuvar usrajevu, u teskoj pozadini.

I ti si sa tvojim jatom napravio buku niokochega ,pripisali ste choveku da je rekao ono shto nije rekao a ja sam to jednom osetio na svojoj kozhi i morao sam da to izrazim.

Zato ,zbog chojstva , moram da kazem shta mislim ,bash kao shto i ti sebi to dopushtash

Ja sam barem iskren. Ja kazem sta mislim.
I zelim.

Olabavi malo zaista i pochni da se ponashash u skladu sa svojim uzrastom.

Džek svih zanata

Veoma poznat
Poruka
14.803
Tebi treba crtati ili sta? Opet si pio?

Covece, japanac je tu opsku o ratu meni uputio, jer me zezao i pre zbog toga. On i ozi.
Zato sam se i vratio. Jel sada kapiras, ili si na sedmom pivu?

Dalje, citiras najblazu ozijevu "posalicu".
Zasto nisi sve citirao, gde spominje onu rec na K..., zatim "evo mu ga"? gde me direktno vredja, i tako?

I koji tvoj tolerantni stav, kada me danas napadas bez veze?

Nikad ni od koga nisam trpio srnja, pa necu ni ovde na forumu, a kamoli od nekih umisljenih maminih maza i lazljivih drinkera.

Mislim da si zaista dvolican, jer opet lazes da me nisi vredjao kada jesi. Postoje svedoci. I bio si premalo banovan.
Dobru sam predstavu o tebi stekao. Pravi si onaj mali koji cuci sa strane i samo dobacuje, isteruje kao neku svoju viziju pravde i namece se gde mu nije mesto.

Vidi "kolega"...ako ti se ne svidja ovde, ako ti se ne svidja "centar svemira", ako ti se ne svidja moje ponasanje, postovi ili sta vec, (a ponasacu se kako i kada ocu, sve u okviru pravila, naravno) a ti se lepo pokupi i gas odavde.

Nikom neces nedostajati, niko nece ni pitati za tebe.

A tu svoju zadnju opasku meni, to mozes svojoj deci servirati, ne meni.,

Nadam se da smo se razumeli.

gost 74285

Domaćin
Poruka
4.884
Ozimane, kao i obicno imas krive pretpostavke. Veruj mi uopste nisam pristrasna,emocije kakve god da su nece uticati na moje stavove. Tebe ja prezirem od onog dana kad si se sprdao sa mojim licnim uspomenama na mrtvog coveka,prezirem te jer nemas pametnija posla nego da tvoji tzv. "neprijateljima" nadjes slabu tacku i onda udaras po njihovim,nasim privatnim zivotima.
A tebi dragi Buu mogu reci da prema Salu isto osecam vec dugo a ne od juce i mislim da ce ti to biti dovoljno da uvidis da gresis u nekim zakljucima. U celoj ovoj prici ja sam se ostrvila na Ozimana jer je nedavno i mene na slican nacin potkacio i zato jer mi se gade tako niski udarci.

Džek svih zanata

Veoma poznat
Poruka
14.803
Ma pusti, ne pravdaj se nerazumnicima.

Vidi, budala se prvo hvali kako je bio "tolerantan" sa mnom, a vamo ni sekunde da osudi ozijevo divljanje.

Mislim, koje opravdanje moze imati ozi da se dovuclja ovamo, samo da bi vredjao?
A i koji su motivi budalini da iskrivljuje istinu, naziva vas sve kokoskama i pichokarama, perfidnije od ozija mene vredja i proganja...

Upravo smo videli koliko zestoko brani svog tutora da cak i istinu iskrivljuje, brani ozijeve napade i naziva ih "shalom" ????

Dakle, sta mislis koji su motivi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.