Quantcast

Kafana "NIRVANA"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Džek svih zanata

Veoma poznat
Poruka
14.803
Tebe su ocito dooobro izjbali u vojsci, i to u mozak... :):):)

Pozdravite novog rendzera, IvanTheJedi se prijavio, i ja ga primio.. :):)

Ozimene, dete ....ja tvrdim jedno, ti me optuzujes za laz. Imas li dokaze? Nemas? Pa da, po obicaju ih nemas..... I da, pishash po mrtvima...ne pravdaj se sada.

Ma ja se i na hvalim sa tim Milice...to me sinoc neko drugi podsetio.. a sta roboface misli o meni, boli me bas uvo.

Tako me optuzivao da lazem da ne znam njemacki, pa me optuzivao da ne pisem za jedan fanzine, a sad za ovo.

Lik je pateticno pateticno ljubomoran na mene.. :):)

Ili mozda nesto drugo? Na onom njegovom sajtu svasta pise....bolje da se ja odmaknem od njega.. :):)

Poslednja izmena:

oziman

Veoma poznat
Poruka
11.177
A ako ste toliki pateticni izvolite

Ja imam tri meseca ucesca u ratu ... 1999 godine.

Izvolite.... pruzite mi sazaljnje, divljenje, respekt ili sta vec mislite da treba da glumite kada se neko tako ispovedi..
Izvolite:::..

ps. Licemerje. Sram vas bilo.... :D

gost 114587

Elita
Poruka
23.798
A ako ste toliki pateticni izvolite

Ja imam tri meseca ucesca u ratu ... 1999 godine.

Izvolite.... pruzite mi sazaljnje, divljenje, respekt ili sta vec mislite da treba da glumite kada se neko tako ispovedi..
Izvolite:::..

ps. Licemerje. Sram vas bilo.... :D

ja te ne sazaljevam zbog tvog ucesca u ratu. sazaljevam te kao labilnu osobu, koja evidentno jos nije izlecila sve svoje komplekse, kako one iz detinjstva, tako i one iz "zrelog" doba.

gost 74285

Domaćin
Poruka
4.884
Znas sta,ti si jadan. Iskompleksiran. Ja se ne stidim reci da mi je zao svakog ko je izgubio nekog,da postujem svaku zrtvu u ovom nasem jadnom ratu a to sto neko spomene,zasto bi to bilo hvaljenje. To samo ti u svojoj bolesnoj glavi dozivljavas jer nemas pojma ni o cemu. Idi na pdf politika i tamo tako piki kaki,tamo se rat stalno spominje. Ali neee..Ti moras da pikis kakis samo po Salu.Jadno od tebe.

oziman

Veoma poznat
Poruka
11.177
Hahahhahaha....vikend cetnik.....hahahahahah

jes se usro u gace, a decko??

:hahaha::hahaha::hahaha:
cuj, on u ratu bio...hahahah

Alexana izvoli sada .
Ponovi one pridike i kvazimoralisanja koja si poslala meni. Ali ne..... jel tako. Ako to ne uradis svima ce biti vidljivo tvoje pravo lice. Sem sto nemas smisla za humor jos i iskazujes ovakvo licemerje.

Milice to vazi i za tebe....
Izvili reaguj. "Isramuj" Sala .......Sram te bilo.

gost 114587

Elita
Poruka
23.798
Alexana izvoli sada .
Ponovi one pridike i kvazimoralisanja koja si poslala meni. Ali ne..... jel tako. Ako to ne uradis svima ce biti vidljivo tvoje pravo lice. Sem sto nemas smisla za humor jos i iskazujes ovakvo licemerje.

Milice to vazi i za tebe....
Izvili reaguj. "Isramuj" Sala .......Sram te bilo.

na pamet mi ne pada. dobio si ono sto si trazio i zasluzio. niko te nije terao da luaps gluposti. da je situacija bila obrnuta, ja bih isto i za tebe ucinila, jer neke stvari nisu za zaHebanciu. ali ti to ne mozes da shvatis. bas zbog onog sto sam napisala.
nigde nisi uspeo, pa cak ni na ovom forumu. to nije nicija krivica sem tvoja.

Poruka
19.399
Pozdrav čovjeku koga ne poznajem,ali na osnovu mini internet druženja poštujem...
Sal,živio...
Evo prebaci Ozimanu da igra jamba.
Čujem da je to lijek za dosadu:

Prilozi

• kockice.jpg
    kockice.jpg
    21,5 KB · pregledi: 0

Džek svih zanata

Veoma poznat
Poruka
14.803
Pozdrav novim rendzerima i od mene... :):)

Elem, drage moje dame, nesto sumnjam da ce te od OziFronzija dobijati vise afekciju, udvaranja i one glupave pesmice,,, :):):)

Zato, od mene....

roses2.gif

i naravno, ovo....

bombonjera.jpg

i za nove rendzere, i prijatelje rendzera, zna se....

german-beer-girls.jpg

uh, sta sad sa ovim reposima & termosima?
evo i vama nesto, na...

dog_treats_250x251.jpg

buudala

Legenda
Poruka
58.878
Zelim ti iz sveg srca da ratujes, da ispunis svoju zelju.......da malo vidis ko su reposi, da malo zajauces i sahranjujes svoje... :):)

Zelim ti da ti se zelja ispuni...

U to ime, poslusaj te svoje... :):)

(cak mi se cini da na srpskom, mom jeziku pevaju....)

Uzivaj brate....

Milica cobanica:

1. to nije sala, ti ne znas da se salis.
2. nemas ti pojma o tipu o kojem pricas. ne znas nista. a ja posto znam mnogo toga, mogu samo da ponovim "kako te nije sramota"?
3. ne trazi ovde niko ni tvoje sazaljenje a ni tvoje divljenje. ja trazim da ne lupas gluposti.
4. niko ti nije kriv sto si iskompleksiran i sto su te u vojsci zaHebavali kako su stigli. moglo im se, a i ne krivim ih kakav si covek.
to sto se neko izdrkavao nad tobom, nije nas problem, vec tvoj. to su tvoji kompleksi.
a ja sam u tim ratovima sahranjivala drugove. sta sad? pisas se na to?
sram te bilo!

Ovako vec ima smisla.
Ovakav komentar je posle pocetne provokatorske poruke trebalo da usledi.
Ali ne ovde se drugachije ocenjuju iste stvari u zavisnosti od tog dal ih izrekne zamishljeni neprijatelj.

I posle cemo da se shatro chudimo zasto se virtualni neprijatelji kolju i zashto forumsku diskusiju shvataju kao RL?
Vi je gospodo uzimate preozbiljno i zato :

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.