Kada podjete kod zene ponesite bic

kučka:
krvolok:
U yeeeee, nisam zavirivao, moglo je svašta biti, ovako u sumrak, pa posle da se i meni vuče rep ...

Konačno si shvatio.Ne mogu da verujem da si me zamenio sa ona dva nicka.Pa KUČKA sa Č je samo jedna na ovom forumu.

A inače tu sam, samo ne postizavam. Ubi se "tražeći" tog Ničea po netu i da pročitam "na brzaka nešto" pa da ga kažem tamo gde treba, ali me syeba apotekarka
ulete sa onim citatom ili esssssssejem (jel, se tako kaže)i ode moja koncepcija. Ali nema veze, valjda ću nešto da i JA naučim ako nisam do sada. Ima nade za mene pošto se ja transformišem od tinejdžerke do sparušene babe u autobusu u oblaku jeftinog parfema.

Nice se ne cita sa Neta.Savetaovao sam ti da izbacis tu ruznu naviku iz upotrebe... 8)
 
snoshaj efendija:
kučka:
krvolok:
U yeeeee, nisam zavirivao, moglo je svašta biti, ovako u sumrak, pa posle da se i meni vuče rep ...

Konačno si shvatio.Ne mogu da verujem da si me zamenio sa ona dva nicka.Pa KUČKA sa Č je samo jedna na ovom forumu.

A inače tu sam, samo ne postizavam. Ubi se "tražeći" tog Ničea po netu i da pročitam "na brzaka nešto" pa da ga kažem tamo gde treba, ali me syeba apotekarka
ulete sa onim citatom ili esssssssejem (jel, se tako kaže)i ode moja koncepcija. Ali nema veze, valjda ću nešto da i JA naučim ako nisam do sada. Ima nade za mene pošto se ja transformišem od tinejdžerke do sparušene babe u autobusu u oblaku jeftinog parfema.

Nice se ne cita sa Neta.Savetaovao sam ti da izbacis tu ruznu naviku iz upotrebe... 8)


Hvala TATA a ja mislila da bar završim osnovnu školu.
 
kučka:
snoshaj efendija:
kučka:
krvolok:
U yeeeee, nisam zavirivao, moglo je svašta biti, ovako u sumrak, pa posle da se i meni vuče rep ...

Konačno si shvatio.Ne mogu da verujem da si me zamenio sa ona dva nicka.Pa KUČKA sa Č je samo jedna na ovom forumu.

A inače tu sam, samo ne postizavam. Ubi se "tražeći" tog Ničea po netu i da pročitam "na brzaka nešto" pa da ga kažem tamo gde treba, ali me syeba apotekarka
ulete sa onim citatom ili esssssssejem (jel, se tako kaže)i ode moja koncepcija. Ali nema veze, valjda ću nešto da i JA naučim ako nisam do sada. Ima nade za mene pošto se ja transformišem od tinejdžerke do sparušene babe u autobusu u oblaku jeftinog parfema.

Nice se ne cita sa Neta.Savetaovao sam ti da izbacis tu ruznu naviku iz upotrebe... 8)


Hvala TATA a ja mislila da bar završim osnovnu školu.

Ok.Zavrsi prvo vecernju.Imas u Zemunu pa posto tamo idu malo gluplji, ti ces biti verovatno djak generacije.Mozda budes i vukovac... :wink:
I jos jednom, da te pohvalim.Mnogo si postala fina i dobra.Takvu te volim.
 
snoshaj efendija:
kučka:
Pa TATA valjda znaš da ne mogu u večernju ,nemam još 18 godina.

Promenio se zakon o obrazovanju.Ako do 16 godine ne zavrsis osnovnu zbog raznoraznih razloga-ides u vecernju.Polazes razredne ispite i tako to.Ja sam tako zavrsio...
I ne bulazni, trci na post gde decko trazi savet u vezi gubljenja nevinosti.
 

Back
Top