Nema džabe ni kod babe

Ne znam na šta se misli, ali kod nas ima puno tih ''doskočica'' koje indirektno vređaju žene, pa se posle čude kada se reaguje na tako nešto...i još ubeđivanja da žene dominiraju i imaju sva prava a i dalje smo negde na nivou kneza Miloša :mrgreen:
 
Ne znam na šta se misli, ali kod nas ima puno tih ''doskočica'' koje indirektno vređaju žene, pa se posle čude kada se reaguje na tako nešto...i još ubeđivanja da žene dominiraju i imaju sva prava a i dalje smo negde na nivou kneza Miloša :mrgreen:
Mislim da se misli na seksualne odnose a ne na plaćanje hrane na pijaci. Nema džabe seksa ni kod babe najjednostavnije rečeno.
 
P device brate.. No 1. Bez frustracija, psiho paketa.
Ovako se zapletes s nekom, na pocetku kao sve super i cim se useli pusti zmaja iz sebe. Waauu njiaaauuu nervira me koleginicau, nervira me posao, nervira me auto, nervira me stiklau. Houcu zivot, buolji zivout.
 
P device brate.. No 1. Bez frustracija, psiho paketa.
Ovako se zapletes s nekom, na pocetku kao sve super i cim se useli pusti zmaja iz sebe. Waauu njiaaauuu nervira me koleginicau, nervira me posao, nervira me auto, nervira me stiklau. Houcu zivot, buolji zivout.
Nisam zaglavio u braku sa takvim ženama, ali koliko vidim rode dvoje dece maksimum (i to drugo na jedvite jade) i posle samo kuoaju i traže od muža da rinta kao stoka. Gde god samo lovu da donosi dok dušu ne ispusti.
 

Back
Top