Još ovu temu i netju više

Meni je do hormona i to stravično u poslednjih godinu-dve.
Nekad mi koža blista, oči sijaju, kosa lepršava, ma prekrasnost jedna, a onda negde dve-tri nedelje kasnije postajem čovek slon, otičem, deformišem se, postajem trudna veštica na pragu petog meseca slamaste kose i lica prepunog bubuljica...
I tako... a vi kakote? :)))))
 
pa to je post, ja od posta recimo ne smrsam uopste, nije pravilo

To nije post vec rezim pravilne ishrane.

- - - - - - - - - -

Obećavam :lol:

Jeli vi drage Žemske imate osjećaj da ste nekad mnogo lepe pa vam naidje isto tako da skora ništa ružnije niste videli u ogledalu

Šta je to ?

I jel muškarci takodje pate od tog sindroma ?

Jel to do hormona ?

Zene skoro sve, muskarci procentualno sve vise. Briju se, depiliraju, stavljaju kreme, mirise. Do hormona, da.
 
Нема ту никакве мистерије.

Када је човек наспаван и релативно расположен, изгледаће боље него кад није.

- - - - - - - - - -

Zene skoro sve, muskarci procentualno sve vise. Briju se, depiliraju, stavljaju kreme, mirise. Do hormona, da.

Мислим да ниси схватио питање. :mrgreen:
 
Mnogo lepa nisam nikada. Ali ima dana kada sam sebi podnosljiva i ok a i onih kada mrzim ogledalo.
I subjektivni osecaj mi je najvazniji, ne moze mi to promeniti kompliment sa strane.
A sve je to do psihe i (ne)raspolozenja. Jos ako stanem na vagu i vidim 300 gr vise nego juce- propao mi dan.

Eto, nisi jedina :)

Moram ti kasti da preĆeruješ. Ali stvarno.
 
I jel muškarci takodje pate od tog sindroma ?

Jel to do hormona ?
Pa ne, meni se zapravo dešava da se svako jutro s mukom pogledam u ogledalo i kažem kako skoro ništa ružnije nisam video, ali realno, zaista. Znači ono gadim se sam sebi. Znači kad se nako gledam i kažem e jadna li je i mučena ona koju ti ebeš.
Tek ponekad mi se desi ono ako me usere ta neka biometeorološka situacija i pod uslovom da nisam pio prethodna dva dana i da sam se dobro naspavao, da se ono pogledam u ogledalo a ono kao bez podočnjaka i ispeglan, ko dečak, ko holivucka sredovečna zvezda kad je provuku kroz fotošop. Ono sve se smejuljim i pućim, dođe mi da uradim selfi, dođe mi da sam sebi kažem ''dobro jutro lepotice''.

Nije to do hormona, to je do krštenice i tog nekog života kakav se živi.
 
Pa ne, meni se zapravo dešava da se svako jutro s mukom pogledam u ogledalo i kažem kako skoro ništa ružnije nisam video, ali realno, zaista. Znači ono gadim se sam sebi. Znači kad se nako gledam i kažem e jadna li je i mučena ona koju ti ebeš.
Tek ponekad mi se desi ono ako me usere ta neka biometeorološka situacija i pod uslovom da nisam pio prethodna dva dana i da sam se dobro naspavao, da se ono pogledam u ogledalo a ono kao bez podočnjaka i ispeglan, ko dečak, ko holivucka sredovečna zvezda kad je provuku kroz fotošop. Ono sve se smejuljim i pućim, dođe mi da uradim selfi, dođe mi da sam sebi kažem ''dobro jutro lepotice''.

Nije to do hormona, to je do krštenice i tog nekog života kakav se živi.

aj ne kaki :)


ja sam danas sebi macka :zaljubljena: i juce sam bila
 
Mnogo lepa nisam nikada. Ali ima dana kada sam sebi podnosljiva i ok a i onih kada mrzim ogledalo.
I subjektivni osecaj mi je najvazniji, ne moze mi to promeniti kompliment sa strane.
A sve je to do psihe i (ne)raspolozenja. Jos ako stanem na vagu i vidim 300 gr vise nego juce- propao mi dan.

Eto, nisi jedina :)

jao idi molim te ti koja imaš kosti za 2 skeleta i tu puritansku facu... ne lupetaj :heart:
 

Back
Top