Jedno hipotetičko pitanje...

Си черто рагацо
:lol:
Ево ти па нарихтај
Не не не, боље немој, вако одма знам ским имам посла.
chesto menjam rachunare, a i uglavnom nisu moji u pitanju, tako da to ..... :mrgreen:
ево, да ти удовољим (љ је на кју лол али су и ѕаграде померене наравно) ..... ne ide :mrgreen:
Ајде,
па је те лепо питам де си то научио да тако испосхтујесцх фонетисцха правила Србског језика?
pa u beogradu gde sam se i rodio, proveo detinjstvo. kako beshe, "pishi kao shto govorish" - bukvar, fonetski jezik i pismo ..... albanac koji je iz bukvara uchio chirilicu, breee :mrgreen:
 
pa u beogradu gde sam se i rodio, proveo detinjstvo. kako beshe, "pishi kao shto govorish" - bukvar, fonetski jezik i pismo ..... albanac koji je iz bukvara uchio chirilicu, breee :mrgreen:
А тако, одлично.
Ма ај то што ти пишеш тако него и ови моји назови Srbi, нешто почели са цхирилоцом да писцху као и сцхто говоре.
Ма мани то сцх напиши онда само s и готово.
Ма заборави Srbe, пропала ствар, него слушај требала би ми нека роба, па ко велим и Карађорђе је радио са Арнаутима па мого би и ја да направим неки ситан посо и тако то ... оно
Договорићемо се, људи смо ...

Е да и што се тиче ових твојих што тамо доле рокају по мурији, ма фаце су.
А не ко ови моји што праве митинге и приредбе па Србију и са трибине вичу: Сретан пут Радоване,
док им Марионетска власт у сред Београда одводи Радована Караџића за Хаг.
Ко што рекох: мани Srbe, пропала прича.
 
Poslednja izmena:
Original postavio adem_ks
mislim da se nasi heroji i vasi ne mogu uporedjivati. nasi su dali zivot za ovo danas, a vasi su uzimali zivote. mislim na one "heroje".

Имали сте ви "хероје", још док је мој тата служио војни рок 60-их у Призрену, кад сте заклали војника на
стражи, о чему се тада није јавно говорило, због "братства-јединства", а имали сте "хероја" Кељмендија, који
је починио масакр у Параћинској касарни и на спавању, убио 4 регрута и још петорицу ранио.

Па сте имали још много, много "хероја" крајем деведесетих година, рецимо оне који су починили масакр у
Клечки и Глођанима, о појединачним случајевима и да не причамо.

Затим сте имали "хероје" хирурге, који су киднапованим Србима вадили органе...

Вашим "херојствима" се не зна броја и уопште ви сте "херојски" народ, коме је за сада пошло за руком да
створи "државу" на бази "херојских" дела, трговине наркотицима, људима и људским органима, о осталим
пљакама и отимачинама да и не говоримо, то је ситница у поређењу с претходно поменутим делима!

Ови ваши злочини за сада остају некажњени, због корумпираних политичара, које плаћате прљавим новцем,
од ваших привредних грана, наркотика, проституције, трговине органима....
 
А тако, одлично.
Ма ај то што ти пишеш тако неко и ови моји назови Srbi, нешто почели са цхирилоцом да писцху као и сцхто говоре.
Ма мани то сцх напиши онда само s и готово.
Ма заборави Srbe, пропала ствар, него слушај требала би ми нека роба, па ко велим и Карађорђе је радио са Арнаутима па мого би и ја да направим неки ситан посо и тако то ... оно
Договорићемо се, људи смо ...

A ti si kao pandan Karađorđu...:hahaha:

Vidim i skroman si...:worth:
 
Ма за тебе сам пандам Вуку Караџићу, минимум

To sam i misleo...

sSig_youtheman.gif
 
Svedoci smo da je preksinoć, na jugu centralne Srbije uz administrativnu granicu sa Kosovom, došlo do brutalnog napada artiljeriskim oruđem, na policijsku patrolu.

E sad... Ako kojim, nesrećnim spletom okolnosti, dođe do otcepljenja tzv preševske doline od Srbije, hoće li ovi napadači jednog dana imati svoje spomenike, na tom, a i širem području, t.j. hoće li i ovi napadači na policijsku patrolu, biti proglašeni nacionalnim herojima???

Čisto radi podsećanja, tako je počeo i Adem Jašari i ostala mnogobrojna bratija... Kapetan Leši (koji ima spomenik na teritoriji administrativne Srbije)...

:think:

Cinimi se da je kapetan Lesi bio albanac koji se borio na starani Srbije ?:dontunderstand:
 
А тако, одлично.
Ма ај то што ти пишеш тако неко и ови моји назови Srbi, нешто почели са цхирилоцом да писцху као и сцхто говоре.
Ма мани то сцх напиши онда само s и готово.
Ма заборави Srbe, пропала ствар, него слушај требала би ми нека роба, па ко велим и Карађорђе је радио са Арнаутима па мого би и ја да направим неки ситан посо и тако то ... оно
Договорићемо се, људи смо ...

Е да и што се тиче ових твојих што тамо доле рокају по мурији, ма фаце су.
А не ко ови моји што праве митинге и приредбе па Србују и са трибине вичу: Сретан пут Радоване,
док им Марионетска власт у сред Београда одводи Радована Караџића за Хаг.
Ко што рекох: мани Srbe, пропала прича.

hahh, obrati se lokalnom menaxheru za prodaju :hahaha:
shala, shala, ne znam ja takve. :)
u stvari jedan sluchaj je zvanichno zabelezhen da je neka drzhava u trezoru svoje banke chuvala neshto mase u tonama, a po sudskom svedochenju jednog komandanata jedne policijske jedinice (pukovnik beshe? :lol:) je to trebao da prebaci na zapad da bi se tako "osvetio" :hahaha:
 
Ево, Тадић се већ брже боље огласио:

"Председник Србије Борис Тадић изјавио да ће држава озбиљно
третирати сваки напад на припаднике снага безбедности,
али да неће реаговати прекомерном употребом силе.


...

Уплашио се да га "силе мрака не одведу у прошлост" када се
на ТЕРОРИСТЕ употребљавала "прекомерна сила"......
Зна ли он како се сви у свету обрачунавају са
терористима:roll:

Још даље у ГЛУПОСТИМА иде министар одбране,...
СРАМОТНИ министар који тражи СТРАНУ помоћ на територији
своје државе Србије.
(ЕВО дошли смо до ОНОГА што ови издајници треба
да одраде,
да се на територији Србије доведу странци, они исти који су нас мучки
бомбардовали,..па да нас они ШТИТЕ, пошто сами не можемо
да се одбранимо, ...нисмо способни за то,...)
СРАМОТА!!!


Па где ти је министре твоја војска:?:
 
... ЕВО дошли смо до ОНОГА што ови издајници треба да одраде,
да се на територији Србије доведу странци, они исти који су нас мучки
бомбардовали
...
Добро добро Срећо (пише ми овде на све Ћирилицу, љуби је Калуђер, видим ретка фауна овде па да похвалим)
него, као би то требало да изгледа јуначко бомбардовање?:think:
 
hahh, obrati se lokalnom menaxheru za prodaju :hahaha:
shala, shala, ne znam ja takve. :)
u stvari jedan sluchaj je zvanichno zabelezhen da je neka drzhava u trezoru svoje banke chuvala neshto mase u tonama, a po sudskom svedochenju jednog komandanata jedne policijske jedinice (pukovnik beshe? :lol:) je to trebao da prebaci na zapad da bi se tako "osvetio" :hahaha:

Ај не лажи кад ти сигурно у првом колену неко ради са АФГАНИМА
а и шта је 600 кг то бре код вас има савки заселак на штеку
 

Back
Top