Ivanović otkrio kako je vlasnicima Nove S saopštio da odlazi, a na pitanje o svađi evo šta je odgovorio

Ljudi moraju da skapiraju da on samo radi svoj posao za koji je plaćen. Lako je pričati iz cipela opozicionara dok on javno sere po ovima što vas nerviraju, ali zato vi uredno idete na svoje poslove, živite svoje živote, a oni treba da kritikuju i da pljuju.

Lično ga nikad nisam ni video kao nekog borca protiv ne znam ni ja čega, prosto oni su u zavadi sa pojedincima kao Vesić i njemu slični, Vučiću je zamerio lično kad ga je ovaj prozvao zaista ničim izazvan i onda je tu nastao okršaj. To su ljudi skapirali kao da je on neki borac i opozicionar, a zapravo čovek samo biznismen koji radi svoj posao, a u privatnom je ratu sa članovima SNS. Zato je i dobio zapaljen lokal, inspekcije u restoranu koji je držao sa ortakom, pljuvanje po naslovnim i slično.

Kao što i Kesić nije opozicionar, samo zarađuje na konto toga.
 

Ivanović otkrio kako je vlasnicima Nove S saopštio da odlazi, a na pitanje o svađi evo šta je odgovorio​


ivanovic180920190006-620x350.jpg

Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Odlazak voditelja Ivana Ivanovića sa televizije Nova S, juče je, izazvao veliku pažnju javnosti, a on se sada oglasio i otkrio kako je došlo do prekida saradnje sa, uskoro bivšim poslodavcima.

Naime, kako je naveo nije morao da prekida saradnju već mu u junu ističe petogodišnji ugovor.

PREPORUČUJEMO​

Ivan Ivanović o razlozima transfera godine: Otkrio da li će se menjati koncept emisije

Ivan Ivanović o razlozima transfera godine: Otkrio da li će se menjati koncept emisije


- Prvo, ne napuštam "Novu S", nama ističe ugovor. Ugovor ističe u junu i ja nisam želeo da ga produžim. Nemam nikakav poseban razlog, ni sa kim se nisam svađao i sve je kako treba da bude. Mislim da smo televizija "Nova S" i ja jedni drugima dali sve što smo mogli - rekao je on u intervjuu za "Blic".

Sa poslodavcima je, kako kaže razmenio nekoliko mejlova i tako im saopštio da prelazi na drugu televiziju.
- Sasvim okej, razmenili smo nekoliko prijateljskih mejlova. Za sada nisam imao nikakvih problema.
Podsetimo, nakon što je Teleegraf juče prvi objavio da Ivan ivanović posle 5 godina napušta televiziju Nova S i prelazi u Telekom, na mrežama je nastao potpuni haos. Inače, pre Nove S, Ivanović je dugo godina radio na Prva TV.

https://www.telegraf.rs/amp/jetset/...-ivanovic-otkrio-kako-je-dao-otkaz-na-novoj-s

Sećam se političke priče kada je prelazio sa Prve na Novu zbog novih vlasnika. Znam da je u emisijama bio kritičan prema vlasti, ne baš kao Kesić ali približno. Pošto ide na Blic neće više toga biti sigurno.
E jao, pa šta sad to praviš neku dramu oko Ivana Ivanovića? Pa ljudi se mijenjaju posle pet godina kao čarape, pa šta je tu čudno?

Ajde ti umjesto što se praviš pametan, idi nešto pametnije radi, ovde svak četvrti menja posao, to ti je kao kad mijenjaš gaće, ništa specijalno.

Ajd' šta mi to dižeš prašinu oko Ivanovića, ima stvarno bitnijih stvari da se priča, bre!
 

Back
Top