Jedno hipotetičko pitanje...

Никола сине, чисто пар информација што се тиче овог твог потписа:
"Zivim u zemlji heroja , koja polako izumire . Zivim i cekam poslednji boj!!!"
Не живиш ти у никаквоj земљи хероја то ти само мислиш тако јер да живиш у земљи хероја неб Радован Караџић завршио у Хагу. Па ти сад сам види шта је против теза Херојима.
Елем што се тиче овог другог, де види небило ти заповеђено, док чекаш тај твој последњи бој, да нако у међувремену нарихташ Ћирилицу
ето
мале ствари чине шивот лепшим
а ко велим и лакше ћемо се распознавати у боју.
....онда, да ли би било боље да сам написала,
да су нас ЈУНАЧКИ бомбардовали....(јунак до јунака са висине
.... веће од 10.000метара)....
Ух бомбонице баш ти одговара тај префикс кисела.
Види вако, било би сасвим довољно да си написала да су нас бомбардовали, ни мучки ни јуначки, једноставно бомбардовали.
Ту и тамо са мање или више прецизности, како кад, у зависности од расположења и временских услова.
 
Poslednja izmena:
Никола сине, чисто пар информација што се тиче овог твог потписа:
"Zivim u zemlji heroja , koja polako izumire . Zivim i cekam poslednji boj!!!"
Не живиш ти у никаквоj земљи хероја то ти само мислиш тако јер да живиш у земљи хероја неб Радован Караџић завршио у Хагу. Па ти сад сам види шта је против теза Херојима.
Елем што се тиче овог другог, де види небило ти заповеђено, док чекаш тај твој последњи бој, да нако у међувремену нарихташ Ћирилицу
ето
мале ствари чине шивот лепшим
а ко велим и лакше ћемо се распознавати у боју.

Попе мани се ћорава посла.
Као прво- Караџић је у Хагу због садашње власти.
Као друго Србија и јесте земља хероја и показала је то кроз векове.
А што се тиче ћирилице управу си .
 
Ух бомбонице баш ти одговара тај префикс кисела.
Види вако, било би сасвим довољно да си написала да су нас бомбардовали, ни мучки ни јуначки, једноставно бомбардовали.
Ту и тамо са мање или више прецизности, како кад, у зависности од расположења и временских услова.


:amen:

.
 
Попе мани се ћорава посла.
Као прво- Караџић је у Хагу због садашње власти.
Као друго Србија и јесте земља хероја и показала је то кроз векове.
А што се тиче ћирилице управу си .

E sad te jedino još nick yebe! :hahaha:
Moraš ko paprikarius, napraviš sam sebi klona na ćirilici, pa ih koristiš prema potrebi!

Btw. Karadžić nije u Hagu zbog sadašnje vlasti, nego zato jer je zločinac! :bye:
 
E sad te jedino još nick yebe! :hahaha:
Moraš ko paprikarius, napraviš sam sebi klona na ćirilici, pa ih koristiš prema potrebi!

Btw. Karadžić nije u Hagu zbog sadašnje vlasti, nego zato jer je zločinac! :bye:

...ти њему ПРЕСУДИ очас посла:roll:...
што не причека "задњу - хашку":?:

Па, неће баш бити како је теби мило:think:

.
 
Svedoci smo da je preksinoć, na jugu centralne Srbije uz administrativnu granicu sa Kosovom, došlo do brutalnog napada artiljeriskim oruđem, na policijsku patrolu.

E sad... Ako kojim, nesrećnim spletom okolnosti, dođe do otcepljenja tzv preševske doline od Srbije, hoće li ovi napadači jednog dana imati svoje spomenike, na tom, a i širem području, t.j. hoće li i ovi napadači na policijsku patrolu, biti proglašeni nacionalnim herojima???

Čisto radi podsećanja, tako je počeo i Adem Jašari i ostala mnogobrojna bratija... Kapetan Leši (koji ima spomenik na teritoriji administrativne Srbije)...

:think:

Ja mislim da bi siptari sada trebali da zauzmu Nis i tako polako do Beograda :D a vi da ih docekujete zajednickim zuto/plavim zastavicama :mrgreen:
 
128.gif

Neznas ti sta pricas .

Gde živiš ti?

Alo ...

21vek je stigo, svuda sem uSrbiju... Ebali te tzv partizani..
 
Попе мани се ћорава посла.
Ево унапреди ме Никола, постаде ја од Калуђера Поп и без да сам променио презиме из Калуђеровић у Поповић :)
Ма било ми Никола досадно синоћ па сам се мало бацио на писанију. Те у складу са мојим унапређењем: Докон поп и јариће крсти.
Као прво - Караџић је у Хагу због садашње власти.
Као друго Србија и јесте земља хероја и показала је то кроз векове.
А власт су бирали потомци земље хероја и закључили да је Србским херојима место по које каквим затворима.

Е видиш зато су тих пар Шиптарских момака који су пре неки дан испалили гранату фаце, јер се боре за оно у шта верују.
А ми, данашњи Срби, смо п...е и пичкице, са све мене укључујући, кад дозвољавам/о да се у сред Београда хапсе и изручују Срби који се за Србе борише.
 
Poslednja izmena:
Ево, Тадић се већ брже боље огласио:

"Председник Србије Борис Тадић изјавио да ће држава озбиљно
третирати сваки напад на припаднике снага безбедности,
али да неће реаговати прекомерном употребом силе.


...

Уплашио се да га "силе мрака не одведу у прошлост" када се
на ТЕРОРИСТЕ употребљавала "прекомерна сила"......
Зна ли он како се сви у свету обрачунавају са
терористима:roll:

Још даље у ГЛУПОСТИМА иде министар одбране,...
СРАМОТНИ министар који тражи СТРАНУ помоћ на територији
своје државе Србије.
(ЕВО дошли смо до ОНОГА што ови издајници треба
да одраде,
да се на територији Србије доведу странци, они исти који су нас мучки
бомбардовали,..па да нас они ШТИТЕ, пошто сами не можемо
да се одбранимо, ...нисмо способни за то,...)
СРАМОТА!!!


Па где ти је министре твоја војска:?:
pa vojsku su po naredjenju prepostavljenih iz NATO-a ne desetkovali nego.....i sad su spremni da taj ostatak daju istom tom NATO-u da ganja navodne teroriste po vascelom belom svetu---ali samo tamo gde amerikanci kazu da se nalaze teroristi...a ovde kod nas eeeeeeeeeeee za to amerikanci kazu da je to lojalan i dobar narod,pa ih tadic nece prekomerno tretirati....on ceka da postanemo NATO-pa da mu ameri kazu da su to teroristi,eeeee onda ce on kao vrhovni komandant VS da naredi vrlom ministru odbrane da zamoli sve penzionisane staresine koje su imali m.da da se suprostave tom istom NATO-u da se vrate u svoje jedinice i preuzmu komandu----kao sto je to nekad vrli vojvoda misic radio za svoju otadzbinu.....samo u tom slucaju bi i tadic i ministar vojni trebali biti na prvoj liniji fronta.....ali sam siguran da bi oni postupili kao vrli kralj petar 41...ko zna gde bi jadnici pobegli....i za vreme bombardovanja 99 ja ne znam da je iko bio od ovih kvazipoliticara uz svoj narod i vojsku....sigurno bi se sto se njih tice sve ponovilo !!!!
 
pa vojsku su po naredjenju prepostavljenih iz NATO-a ne desetkovali nego.....i sad su spremni da taj ostatak daju istom tom NATO-u da ganja navodne teroriste po vascelom belom svetu---ali samo tamo gde amerikanci kazu da se nalaze teroristi...a ovde kod nas eeeeeeeeeeee za to amerikanci kazu da je to lojalan i dobar narod,pa ih tadic nece prekomerno tretirati....on ceka da postanemo NATO-pa da mu ameri kazu da su to teroristi,eeeee onda ce on kao vrhovni komandant VS da naredi vrlom ministru odbrane da zamoli sve penzionisane staresine koje su imali m.da da se suprostave tom istom NATO-u da se vrate u svoje jedinice i preuzmu komandu----kao sto je to nekad vrli vojvoda misic radio za svoju otadzbinu.....samo u tom slucaju bi i tadic i ministar vojni trebali biti na prvoj liniji fronta.....ali sam siguran da bi oni postupili kao vrli kralj petar 41...ko zna gde bi jadnici pobegli....i za vreme bombardovanja 99 ja ne znam da je iko bio od ovih kvazipoliticara uz svoj narod i vojsku....sigurno bi se sto se njih tice sve ponovilo !!!!

...изгледа да су неки били "локатори",....у супротном како би нас овако
брзо нањушили и ево шта нам раде...

Министар одбране Шутановац, чуј,......ЗОВЕ НАТО
......... да му/нам помогне...
Ето, како се НАТО уводи у Србију или Србија у НАТО....
..не треба ни референдум,
ко ће да пита овај луди народ, поред овако способних министара...:besna:

.
 
Ево унапреди ме Никола, постаде ја од Калуђера Поп и без да сам променио презиме из Калуђеровић у Поповић :)
Ма било ми Никола досадно синоћ па сам се мало бацио на писанију. Те у складу са мојим унапређењем: Докон поп и јариће крсти.
А власт су бирали потомци земље хероја и закључили да је Србским херојима место по које каквим затворима.

Е видиш зато су тих пар Шиптарских момака који су пре неки дан испалили гранату фаце, јер се боре за оно у шта верују.
А ми, данашњи Срби, смо п...е и пичкице, са све мене укључујући, кад дозвољавам/о да се у сред Београда хапсе и изручују Срби који се за Србе борише
.

:ok::ok::ok::klap::klap::klap:
 

Back
Top