Ivanović otkrio kako je vlasnicima Nove S saopštio da odlazi, a na pitanje o svađi evo šta je odgovorio

Straks92

Stara legenda
Moderator
Poruka
77.229

Ivanović otkrio kako je vlasnicima Nove S saopštio da odlazi, a na pitanje o svađi evo šta je odgovorio​


ivanovic180920190006-620x350.jpg

Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Odlazak voditelja Ivana Ivanovića sa televizije Nova S, juče je, izazvao veliku pažnju javnosti, a on se sada oglasio i otkrio kako je došlo do prekida saradnje sa, uskoro bivšim poslodavcima.

Naime, kako je naveo nije morao da prekida saradnju već mu u junu ističe petogodišnji ugovor.

PREPORUČUJEMO​

Ivan Ivanović o razlozima transfera godine: Otkrio da li će se menjati koncept emisije

Ivan Ivanović o razlozima transfera godine: Otkrio da li će se menjati koncept emisije​



- Prvo, ne napuštam "Novu S", nama ističe ugovor. Ugovor ističe u junu i ja nisam želeo da ga produžim. Nemam nikakav poseban razlog, ni sa kim se nisam svađao i sve je kako treba da bude. Mislim da smo televizija "Nova S" i ja jedni drugima dali sve što smo mogli - rekao je on u intervjuu za "Blic".

Sa poslodavcima je, kako kaže razmenio nekoliko mejlova i tako im saopštio da prelazi na drugu televiziju.
- Sasvim okej, razmenili smo nekoliko prijateljskih mejlova. Za sada nisam imao nikakvih problema.
Podsetimo, nakon što je Teleegraf juče prvi objavio da Ivan ivanović posle 5 godina napušta televiziju Nova S i prelazi u Telekom, na mrežama je nastao potpuni haos. Inače, pre Nove S, Ivanović je dugo godina radio na Prva TV.

https://www.telegraf.rs/amp/jetset/...-ivanovic-otkrio-kako-je-dao-otkaz-na-novoj-s

Sećam se političke priče kada je prelazio sa Prve na Novu zbog novih vlasnika. Znam da je u emisijama bio kritičan prema vlasti, ne baš kao Kesić ali približno. Pošto ide na Blic neće više toga biti sigurno.
 
Znam da je u emisijama bio kritičan prema vlasti, ne baš kao Kesić ali približno.
eto sale jer kada je UHLJEB bio kriticar?

Иван Ивановић коначно изашао из плакара: Прелази на режимски ТВ Блиц

Водитељ ухлебљен у режимски Блиц, раније им поручивао: Ви сте тешка говна, шљам

15 godina zamajavanja prostaklucima, on je kritican kao i seselj, stiti vucica​

Вест да је водитељ Иван Ивановић са Нове прешао на Блиц није никога нарочито изненадила, нарочито од када је из чиста мира (налик ботовима) напао хрватског новинара Домагоја Маргетића само зато што је на Твитеру писао о криминалу породице Вучић и снс картела.​

 
Volim I.I odavno, oduvek, i ma kakvu političku orjentaciju da drži, smatram ga za intelektualca jer samo probrani intelektualci imaju sposobnost i talenat da budu ujedno i duhoviti. Od početka pa do kraja-volim Ivana Ivanovića. Usudila sam se nedavno da ga uporedim sa jednim Jovanom Memedovićem-ekvivalencija je bila samo u mojoj dragosti prema ta dva voditelja.
Volela bih da nema znak i teret političnosti od sad pa nadalje, Minimax u razvoju.
 

Back
Top