Jedno hipotetičko pitanje...

ja ne bih da skrenem sa teme, ali ako te interesuje, ja cu potraziti par linkova o bogacenju za vreme rata, narocito po bosni, iako je toga bilo po svim mestima.
inace ono sto se pise na forumu ne mora biti istina, osim ako se potkrepi cinjenicama

A usput bi mogao i o finansiranju i narko - kanalima ovih tvojih " heroja" pa da nam crno na belo objasnis tu vasu "herojsku borbu".
 
Možda je osveta zbog ovog?:think:
635647457376268.jpg

А ............ХУ ИС.......... ТАЈ !? :think::mrgreen:
 
ja ne bih da skrenem sa teme, ali ako te interesuje, ja cu potraziti par linkova o bogacenju za vreme rata, narocito po bosni, iako je toga bilo po svim mestima.
inace ono sto se pise na forumu ne mora biti istina, osim ako se potkrepi cinjenicama

Не да не мора него НЕ МОЖЕ бити истина док се не поткрепи чињеницама!

Наравно, чињенице нису чињенице ако као "доказ" приложиш мишљење неког форумаша са неког другог сајта.
 
da je drzava prava i da drzi do sebe i do odbrane suvereniteta trebala je odmah po izbijanju insidenta a zbog slozene bezbednosne situacije i ranijih iskustava da proglasi VANREDNO STANJE na delu teritorije---da posalje istrazne organe koji bi istrazili slucaj..energicnom akcijom pohapsili vinovnike i pokazali SVOJIM GRADJANIMA A I MEDJUNARODNOJ ZAJEDNICI koliko je drzava srbija ozbiljna u nameri ocuvanja suvereniteta i integriteta zemlje,kao i u borbi protiv terorizma.....
ovako ---energicnim protestom vajnih politicara samo ce ohrabriti teroriste da to urade ponovo,a tad ce posledice biti po pravilu vece po srbiju !!!
 
da je drzava prava i da drzi do sebe i do odbrane suvereniteta trebala je odmah po izbijanju insidenta a zbog slozene bezbednosne situacije i ranijih iskustava da proglasi VANREDNO STANJE na delu teritorije---da posalje istrazne organe koji bi istrazili slucaj..energicnom akcijom pohapsili vinovnike i pokazali SVOJIM GRADJANIMA A I MEDJUNARODNOJ ZAJEDNICI koliko je drzava srbija ozbiljna u nameri ocuvanja suvereniteta i integriteta zemlje,kao i u borbi protiv terorizma.....
ovako ---energicnim protestom vajnih politicara samo ce ohrabriti teroriste da to urade ponovo,a tad ce posledice biti po pravilu vece po srbiju !!!

Пре свега да............ СПРЕЧИ, А НЕ ДА ЛЕЧИ!!!:rtfm:

А на ово остало ...............немам примедби !!! :ok::worth:
 
Дас ишт еин шаушпилер аус Сербиен, велхер ферхафтет ишт веил ер еин бисцхен дроген им сеинем ваген транспртирт хат. :mrgreen:
јес бре ту ју

ma ti sve znash breee ..... chak na nemachkom :hahaha:

nije mi pri ruci srpsko-hrvatski raspored tastature a ja se samo trudim da isposhtujem fonetichka pravila vasheg jezika.
 
Е тако, лепо, да ми мало помогнеш, ја сам нови овде.
Ови што пишу на Ћирилици то су дакле НАШИ
А ови што пишу на Латиници то су онда ЊИХОВИ
Нема треће

ПА ОТПРИЛИКЕ
МАДА ПИШУ ОВИ И НЕКИМ ХИЈЕРОГЛИФИМА ИЗ СВОЈЕ ПРАПОСТОЈБИНЕ
 
prvi post

drugi...


treci...


cetvrti...

.

pokusao sam povezati postove, ne znam da li sam uspeo, inace govori se o "herojima", tipa mladic, arkan, legija i sl. i o ovim nasim, kao jashari, zahir, ... da ne nabrajam, ne znate ih. poenta je, da bez ozira sto ih vi ne smatrate herojima, oni su dali zivot za svoju ideju, ispravnu ili ne, o tome nema svrhe diskutovati, dok su ti vasi "heroji" samo pokusavali da se obogate na ne birajuci sredstva pri tome.
znaci nisam mislio na prave heroje, recimo majora kojeg je daca spomenuo vec...
ps. zahvaljujem laciju na vitaminu C. mislio sam da kao i neki forumasi otvorim jednu temu o nevidjenoj "nepravdi" koja mi je ucinjena, ali sam odustao.
pps. od sada svakom ko me kazni, zauzvrat dajem bonu.[/QUOTE]


Za uvlacenje u bulju ste poznati u svetu
 
ma ti sve znash breee ..... chak na nemachkom :hahaha:
Си черто рагацо

nije mi pri ruci srpsko-hrvatski raspored tastature
Ево ти па нарихтај
Не не не, боље немој, вако одма знам ским имам посла.
a ja se samo trudim da isposhtujem fonetichka pravila vasheg jezika.
Ајде,
па је те лепо питам де си то научио да тако испосхтујесцх фонетисцха правила Србског језика?
 
Poslednja izmena:

Back
Top