Imamo situaciju,neke stvari se podrazumevaju 2

Sedim ja u nekom klubu a pored mene tip i riba.... i u jednom momentu, ribi priđe neki tip i sve se nešto mota oko nje, šapuće joj nešto na uvo....a ona mu u jednom momenutu da do znanja da je zauzeta sa tipom koji je sa njom.Njih dvojica razmene poglede tipa ‚‚sad ću da ti hebem kevu‚‚ ali ovaj koji je prišao, elegantno se povuče.Ali, šta se dalje dešava... tip ove ribe, umesto da je ovom drugom dao do znanja da je riba sa njim, napadne ribu ‚‚te ti si ovakva‚‚.... ‚‚ti si onakva‚‚....a ona ništa nije bila kriva.:confused::confused:

Pitanje je za sve, šta mislite o takvim muškarcima i da li vam se nešto slično dogodilo?!z:hm:

Po meni je to običan papak.z:hm:

znachi da je lik jedna obichna slina i peshko

ako je riba odbila ovog drugog lika,
mislim da je to ispitanje na kraju potpuno nepotrebno
 
Poslednja izmena:
bila sam u vise slicnih situacija. i mislim da je tu na devojci da odmah stavi do znanja sta i kako. a oni fazoni, pa nisam ja tu nista nego je on meni prisao, nisam ja odavde, bla bla.....pa kao njen decko treba tu da skoci jel, da brani svoju teritoriju....bla bla truc, to su sitne zenske manipulacije koje se meni penju na ******. moje musko se nece ni u jednom trenutku osetiti proneverenim od mene. dermed basta. to isto vazi i za njega.

Tacno! Sve drugo su izgovori....

Sta ima neko njoj da sapce na uvce....ccccc...
 
Sedim ja u nekom klubu a pored mene tip i riba.... i u jednom momentu, ribi priđe neki tip i sve se nešto mota oko nje, šapuće joj nešto na uvo....a ona mu u jednom momenutu da do znanja da je zauzeta sa tipom koji je sa njom.Njih dvojica razmene poglede tipa ‚‚sad ću da ti hebem kevu‚‚ ali ovaj koji je prišao, elegantno se povuče.Ali, šta se dalje dešava... tip ove ribe, umesto da je ovom drugom dao do znanja da je riba sa njim, napadne ribu ‚‚te ti si ovakva‚‚.... ‚‚ti si onakva‚‚....a ona ništa nije bila kriva.:confused::confused:

Pitanje je za sve, šta mislite o takvim muškarcima i da li vam se nešto slično dogodilo?!z:hm:

Po meni je to običan papak.z:hm:

Udara na onoga na koga sme....z:hm:
 
Tacno! Sve drugo su izgovori....

Sta ima neko njoj da sapce na uvce....ccccc...

chuj,..
imash likova kavih hocesh.
ne mora uvek devojka biti kriva,
stoji da ima riba koje vole da koketiraju, pa im posle djavo kriv,
kao nije ona kriva...
ali to ne opravdava likovo knj**e

ako ga je odbila, shta ima da joj s*re bzvzni ficfiric.
znachi stvar je gotova i ajd cao!
 
bila sam u vise slicnih situacija. i mislim da je tu na devojci da odmah stavi do znanja sta i kako. a oni fazoni, pa nisam ja tu nista nego je on meni prisao, nisam ja odavde, bla bla.....pa kao njen decko treba tu da skoci jel, da brani svoju teritoriju....bla bla truc, to su sitne zenske manipulacije koje se meni penju na ******. moje musko se nece ni u jednom trenutku osetiti proneverenim od mene. dermed basta. to isto vazi i za njega.
Као прво, колико ја знам у клубовима је гласна музика и сви вичу једни другима у уво и нико не шапуће.
Друго, ај замисли:
– Ехеј, здраво, јеси ли ти Горданина рођака?
– Јесам, откуд знаш? :)
– Па рекао ми Маре, знаш Марета...
– Да, да, знам.
– Хајде, дођи некад код нас у сепаре.
– Хвала, али ја сам заузета, ово ми је дечко.

:neutral:
 
chuj,..
imash likova kavih hocesh.
ne mora uvek devojka biti kriva,
stoji da ima riba koje vole da koketiraju, pa im posle djavo kriv,
kao nije ona kriva...
ali to ne opravdava likovo knj**e

ako ga je odbila, shta ima da joj s*re bzvzni ficfiric.
znachi stvar je gotova i ajd cao!

nisi razumela,ili nisi procitala dobro..taj trenutak je trajao i trajao..shodno tome ona je slusala i slusala nebitno minut minut pola minuta pola minuta,mogla je cim joj se ovaj priblizo i otvorio usta da se nasloni na svog decka ili da ga uhvati za koleno i da mu signal..:ok:
 
Као прво, колико ја знам у клубовима је гласна музика и сви вичу једни другима у уво и нико не шапуће.
Друго, ај замисли:
– Ехеј, здраво, јеси ли ти Горданина рођака?
– Јесам, откуд знаш? :)
– Па рекао ми Маре, знаш Марета...
– Да, да, знам.
– Хајде, дођи некад код нас у сепаре.
– Хвала, али ја сам заузета, ово ми је дечко.

:neutral:

ostavi se kvini tih fora..:ok:
 
nisi razumela,ili nisi procitala dobro..taj trenutak je trajao i trajao..shodno tome ona je slusala i slusala nebitno minut minut pola minuta pola minuta,mogla je cim joj se ovaj priblizo i otvorio usta da se nasloni na svog decka ili da ga uhvati za koleno i da mu signal..:ok:

chek bre, vratila sam se tamo, i to nigde ne pishe.

znachi moglo je biti bilo shta u pitanju i mojne-te vishe sa tom mushkom solidarnoshcu
 
chek bre, vratila sam se tamo, i to nigde ne pishe.

znachi moglo je biti bilo shta u pitanju i mojne-te vishe sa tom mushkom solidarnoshcu

napisao sam da je tip supak..prvi post na prvoj stranici...da je bila sa nekim pravim frajerom..ne bi joj se to desilo..kako se meni to nikada nije desilo?a bio sam po raznim klubovima sa ribama..i splavovima?a?ajd objasni...
 

Back
Top