Da li imamo visoke kriterijume?

Znam ja to,bolest bude po nekada toliko jaka da muti razum,o tome ja i pisem,o zenama koje su toliko obolele da sire svoju bolest na zene oko sebe ...dijagnoza..feminizam.


Nije negativan uticaj feminizma to što žene ne žele ništa sa muškarcima poput tebe, već pozitivan

Žene i dalje žele SVE sa kvalitetnim muškarcima.
 
Nije negativan uticaj feminizma to što žene ne žele ništa sa muškarcima poput tebe, već pozitivan

Žene i dalje žele SVE sa kvalitetnim muškarcima.
Ti to licno o meni a ne poznajes me,to govori o tebi,tvojoj ogorcenosti,gordosti,bolesti zvanoj feminizam.
Zene,zelim vam stotine kvalitetnih muskaraca ali cuvajte se ovakvih zena,one su otrov koji vam preti.
 
Šta mislite kakvo je stanje u društvu?
Kakvi su kriterijumi za dobijanje ljubavi, seksa i međusobnog poštovanja koje ide uz to?
Visoki ili niski?
Neki muškarci misle da žene imaju visoke kriterijume. Drugi da su kriterijumi preniski.

Šta je prava istina po vama?
Kakvo je vaše iskustvo i iskustvo vaših poznanika i prijatelja?
Ovde je naveden jedan vrlo pesimističan pogled


Pogledajte prilog 1508045
Osecam potrebu da se zauzmem za @sir patula i kazem da on nema previsoke kriterijume.
Dokaz ➡️ https://forum.krstarica.com/threads/sta-ne-volite-na-zenama.977185/

Naprosto, jednostavan i skroman momak za zenidbu.

:zplez:
 
Šta mislite kakvo je stanje u društvu?
Kakvi su kriterijumi za dobijanje ljubavi, seksa i međusobnog poštovanja koje ide uz to?
Visoki ili niski?
Neki muškarci misle da žene imaju visoke kriterijume. Drugi da su kriterijumi preniski.

Šta je prava istina po vama?
Kakvo je vaše iskustvo i iskustvo vaših poznanika i prijatelja?
Ovde je naveden jedan vrlo pesimističan pogled


Pogledajte prilog 1508045

Nije cak ni prica o visokim kriterijumima za nas, nego visokim kriterijumima za tudje izbore.

Price o tudjim izborima u smislu 'ova se zadovoljila sa njim/ onaj jadnik pristao da radi za platu ispod minimalca' je najidiotskiji Karen/Slavica mentalitet u nasem karakteru.

To je dno dna.

Posle etatizma, koji je nesto nasilno, ovo je najgori karakter ikada nastao na slobodnom trzistu ljudskih odnosa.
 
Da nema neku puolno prenosivu bolest i da je zabavna i uzbudljiva. Ostalo me ni ne interesuje kod nje, aj usputno malo. Necu je zeniti jbte.
E da i da ne slusa ovu melos, etno chetno ili fazon eurovizhn , pivo - domaci rok gde pevac peva ko da je na stadionu i daju ime bendu prvo sto im padne na pamet: bandere, repetitori, beton/pivo/beton, domacu krmetinu, sase matic, seke i ostale, nikako ove pevacice pokusaj dzeza (ja sam skolovana i urbana) gde obavezno mora da uvija : woouw wouw wou i je i jeeeuu ouuu. I onda grko iz grla, mrrrrrmaaauu, da nije neki nabedjeni dorat koji ne ume da komunicira osim da joj nabacujes teme celo vece a ona hladna hladna pa prokikoce ko defa, i jos utripuje da je zanimljiva. Da nije prsla od pogresnog vaspitanja: tata je terao da bude karatistkinja, odbojkasica, mama da bude fem fatal i da se lepi za likove iz por drame: "trgo ga za kragnu isjeko ga skroz - tip zastitnika muskarca"
Nikako ol biznis bich resting fejs profilka...
I tako..
 
Nije cak ni prica o visokim kriterijumima za nas, nego visokim kriterijumima za tudje izbore.

Price o tudjim izborima u smislu 'ova se zadovoljila sa njim/ onaj jadnik pristao da radi za platu ispod minimalca' je najidiotskiji Karen/Slavica mentalitet u nasem karakteru.

To je dno dna.

Posle etatizma, koji je nesto nasilno, ovo je najgori karakter ikada nastao na slobodnom trzistu ljudskih odnosa.
Јел ти то и овде ботујеш за унију послодаваца Србије?
 
Da nema neku puolno prenosivu bolest i da je zabavna i uzbudljiva. Ostalo me ni ne interesuje kod nje, aj usputno malo. Necu je zeniti jbte.
E da i da ne slusa ovu melos, etno chetno ili fazon eurovizhn , pivo - domaci rok gde pevac peva ko da je na stadionu i daju ime bendu prvo sto im padne na pamet: bandere, repetitori, beton/pivo/beton, domacu krmetinu, sase matic, seke i ostale, nikako ove pevacice pokusaj dzeza (ja sam skolovana i urbana) gde obavezno mora da uvija : woouw wouw wou i je i jeeeuu ouuu. I onda grko iz grla, mrrrrrmaaauu, da nije neki nabedjeni dorat koji ne ume da komunicira osim da joj nabacujes teme celo vece a ona hladna hladna pa prokikoce ko defa, i jos utripuje da je zanimljiva. Da nije prsla od pogresnog vaspitanja: tata je terao da bude karatistkinja, odbojkasica, mama da bude fem fatal i da se lepi za likove iz por drame: "trgo ga za kragnu isjeko ga skroz - tip zastitnika muskarca"
Nikako ol biznis bich resting fejs profilka...
I tako..
E da i ako ne ume da artikulise seksualne zelje nego ceka samo od sebe... No no no no. I ne prepisuj od mene!
 
Iskreno moja poslednja cura postavila je strahovito visoke standarde sto se tice plemenitosti,ljudskosti i lepote :) To me u jednoj izvesnoj meri sada blokira da krenem dalje jer znam da cu jako tesko naci osobu slicnu njoj. To je jedna osoba puna kvaliteta ali nazalost imala je i neke mane koje su mi tada strahovito smetale i odlucio sam da raskinem misleci da ce mi vreme dati za pravo ali ovaj put nije :) To je jedina osoba iz moje proslosti sa kojom bih se pomirio :)

Mislim da kako vreme ide sve mi realnije zvuci ona pesma Save Radusinovica:

"Pomirenja vise nema,al ostace tragovi u dusi
Svaku ljubav u zivotu mome,secanje ce na tebe da srusi"
 
Iskreno moja poslednja cura postavila je strahovito visoke standarde sto se tice plemenitosti,ljudskosti i lepote :) To me u jednoj izvesnoj meri sada blokira da krenem dalje jer znam da cu jako tesko naci osobu slicnu njoj. To je jedna osoba puna kvaliteta ali nazalost imala je i neke mane koje su mi tada strahovito smetale i odlucio sam da raskinem misleci da ce mi vreme dati za pravo ali ovaj put nije :) To je jedina osoba iz moje proslosti sa kojom bih se pomirio :)

Mislim da kako vreme ide sve mi realnije zvuci ona pesma Save Radusinovica:

"Pomirenja vise nema,al ostace tragovi u dusi
Svaku ljubav u zivotu mome,secanje ce na tebe da srusi"
 
Iskreno moja poslednja cura postavila je strahovito visoke standarde sto se tice plemenitosti,ljudskosti i lepote :) To me u jednoj izvesnoj meri sada blokira da krenem dalje jer znam da cu jako tesko naci osobu slicnu njoj. To je jedna osoba puna kvaliteta ali nazalost imala je i neke mane koje su mi tada strahovito smetale i odlucio sam da raskinem misleci da ce mi vreme dati za pravo ali ovaj put nije :) To je jedina osoba iz moje proslosti sa kojom bih se pomirio :)

Mislim da kako vreme ide sve mi realnije zvuci ona pesma Save Radusinovica:

"Pomirenja vise nema,al ostace tragovi u dusi
Svaku ljubav u zivotu mome,secanje ce na tebe da srusi"

Moze i malo agresivnija verzija to isto - Snuff Slipknot


Samo molim te nemoj da slusas nikad te Always-Bon Jovi/ Black-Pearl Jam i ostale Balasevic pesme. Najgori turbo folk je bolji od toga.
 
Ma dobro,nisam dosao ovde da bih kukao da se razumemo.Samo govorim o svojoj,kako je vreme pokazalo,pogresnoj odluci da se razidjemo. Znam da nije zivot jedna zena ali ocigledno da je jos rano za nastavak. Ako ovo neko bude citao ko se koleba i dvoumi,nek ne ponovi moju gresku..nek jos malo razmisli,da posle ne bi bilo kasno :) Cak i te raspravke i svadje koje su tada delovale katastrofalno i nepremostivo,sa ove tacke gledista izgledaju plitko kao linija na dlanu,imam osecaj da bi ih kap vode potopila :)
 
Postoji i "turn off" efekat. Čovek lepo izgleda, lepo se ponaša, lepo se predstavlja, kao i mi u odnosu na njih, ali postoji "turn off" stvarčica koja ukazuje da od svega toga nema ništa.
Sitnica pokaže da nismo jedni za druge. Turn off-mislite o tome!

Have I no shame to bring this up?
Hehehe!
 
Postoji i "turn off" efekat. Čovek lepo izgleda, lepo se ponaša, lepo se predstavlja, kao i mi u odnosu na njih, ali postoji "turn off" stvarčica koja ukazuje da od svega toga nema ništa.
Sitnica pokaže da nismo jedni za druge. Turn off-mislite o tome!

Have I no shame to bring this up?
Hehehe!
ofc.... on se ubi da je sarmira i osvoji a ona stavi fon u turn on i samo mu klima glavom po sistemu, pricaj ti cujem te ja samo nes da odgovorim :hahaha:
 

Back
Top