Da li imamo visoke kriterijume?

Je li je taj prosto rođen da ga neko tako "prevesla"?
Čoveče, niko ne sme biti tako "na izvolte!"
To je zločin!
sta znam..ja sam jednom davno razmenjivao oralne tecnosti sa jednom koja nije mogla bez kuckanja i preko moje glave je jednim okom ko hijavata nes lajkovala na fejsu...epilog... uzo sam joj fon i opizdio ga o zid...moro posle da joj kupujem novi. :sad2:
 
Ma, zaslužno smo sami. Svet se usklađuje i navikava.
Realno, sami smo jer nam je samoća draga.
Sam biti i samo sebi ogovoran...
u odnosu na to da za nekog preuzmemo odgovornost i nađemo im se uvek...
lakše je ovo prvo.
Biće da nismo odrasli i zreli dovoljno da imamo išta više od sebe. Pomirimo se sa činjenicom da smo sebični.
Da se pitamo-kako sam ja, kako si ti, da hoćemo da damo sebe da to bude bolje-možda tad više ne bismo bili toliko sebični i samo na sebe koncentrisani!
Izašli bismo iz sebe da nekom drugom napravimo divan dan.
Mi smo sebični, koncentrisani samo na sebe, ništa svoje ne bismo ni za koga žrtvovali. Jalovi smo, prazni, i sebični.
sebicni po sistemu sve tvoje je i moje, a sve moje je samo moje...zenski princip opstanka u surovom svetu muskaraca :lol:
 
Šta mislite kakvo je stanje u društvu?
Kakvi su kriterijumi za dobijanje ljubavi, seksa i međusobnog poštovanja koje ide uz to?
Visoki ili niski?
Neki muškarci misle da žene imaju visoke kriterijume. Drugi da su kriterijumi preniski.

Šta je prava istina po vama?
Kakvo je vaše iskustvo i iskustvo vaših poznanika i prijatelja?
Ovde je naveden jedan vrlo pesimističan pogled


Pogledajte prilog 1508045
Ako zena ima visoke kriterijume popnite se na stolicu.
 
Sve su vrednosti poremecene,treba imati kriterijum ali ne visok.Realnost je najteza,taj balans dovodi do srece ili tuge u zivotu.
Ali najgore od svega bude kad osobe koje nemaju nikakvi balans, uvjeravaju tebe da imaju balans i da ti trebas to to i to, i tako svaki dan, e pa zivila ti meni onda sto godina i nek ima balans (koji nema) za nekog drugog.
 
Šta mislite kakvo je stanje u društvu?
Kakvi su kriterijumi za dobijanje ljubavi, seksa i međusobnog poštovanja koje ide uz to?
Visoki ili niski?
Neki muškarci misle da žene imaju visoke kriterijume. Drugi da su kriterijumi preniski.

Šta je prava istina po vama?
Kakvo je vaše iskustvo i iskustvo vaših poznanika i prijatelja?
Ovde je naveden jedan vrlo pesimističan pogled


Pogledajte prilog 1508045
Мени је круцијално да јој број реакција није драстично мањи од броја порука.
 
To je relativno šta je za koga visoko.
Ljudi mere prema sebi. Ako je neko sam dosta ulagao u sebe, obrazovanje, izgled, ličnost onda je normalno da to traži u drugome. Ako neko sam provodi vreme u teretani, vežba, drži dijete, nije visok kriterijum ako želi nekog ko je isto fit.
Nepoznanica mi je da li ja imam niske ili visoke kriterijume. nekad mi se čini jako visoke, nekad jako niske. biće da to nije neki spisak.
 
To je relativno šta je za koga visoko.
Ljudi mere prema sebi. Ako je neko sam dosta ulagao u sebe, obrazovanje, izgled, ličnost onda je normalno da to traži u drugome. Ako neko sam provodi vreme u teretani, vežba, drži dijete, nije visok kriterijum ako želi nekog ko je isto fit.
Nepoznanica mi je da li ja imam niske ili visoke kriterijume. nekad mi se čini jako visoke, nekad jako niske. biće da to nije neki spisak.
Sve se može srediti glede fizickoga izgleda u smislu mršavljenja ili kilaže itd...

Ali kad osoba izvrši ATTACK na tvoju PERSONU (pod KRINKOM da to čini jer te voli), a da ti kao persona doslovno svojim djelima i karakterom i personom ne činiš nikome zlo, ni samome sebi ni drugima, e onda imamo problem.

Jer znas kako se kaze: kad izgubis novac nisi izgubija nista, kad izgubis zdravlje izgubija si nesto, kad izgubis karakter izgubija si sve.
 
Sve se može srediti glede fizickoga izgleda u smislu mršavljenja ili kilaže itd...

Ali kad osoba izvrši ATTACK na tvoju PERSONU (pod KRINKOM da to čini jer te voli), a da ti kao persona doslovno svojim djelima i karakterom i personom ne činiš nikome zlo, ni samome sebi ni drugima, e onda imamo problem.

Jer znas kako se kaze: kad izgubis novac nisi izgubija nista, kad izgubis zdravlje izgubija si nesto, kad izgubis karakter izgubija si sve.

Pa da, ali ja sam veoma tolerantna. mnogo šta što drugi osećaju kao atak možda meni ne bi bio. I na tome se može poraditi. To je pitanje granica koje dozvoljavamo.

Opet to da nikom ne činimo loše ili zlo, to je idealizovana slika.

Može da smrša, može da promeni izgled, to je na dugom štapu. ako može što ne uradi.
 
Šta mislite kakvo je stanje u društvu?
Kakvi su kriterijumi za dobijanje ljubavi, seksa i međusobnog poštovanja koje ide uz to?
Visoki ili niski?
Neki muškarci misle da žene imaju visoke kriterijume. Drugi da su kriterijumi preniski.

Šta je prava istina po vama?
Kakvo je vaše iskustvo i iskustvo vaših poznanika i prijatelja?
Ovde je naveden jedan vrlo pesimističan pogled


Pogledajte prilog 1508045
Врло ниски у мојој генерацији. На једну врло ружну девојку опет - 12 момака.
 
Kriterijumi su u priči jako visoki, problem je samo to što svako uveče kad legne zna tačno gde se nalazi njegova lestvica.

Problem današnjice je što 90% žena želi onih 10% muškaraca, a pošto to prosto fizički nije moguće, tih 10% muškaraca ima priličnu broju iza sebe, a ostanu sa nekom od 10% žena. Neke reše svoje životno pitanje u mlađim danima, dobar deo ih juri "zadnji voz", a neke su shvatile da su se zeznule pri prvobitnom odabiru partnera pa sad pokušavaju nekako da nađu opet svoju sreću, ali to ne ide baš tako lako.

Činjenica je da kad bi ljudi merili po sebi, retko ko bi imao pravo na visoke kriterijume, ali nije retkost videti nekoga ko je mlohav da traži zgodnog/zgodnu, viđao sam ljude bez energije i harizme kako traže duhovite...
 
Šta mislite kakvo je stanje u društvu?
Kakvi su kriterijumi za dobijanje ljubavi, seksa i međusobnog poštovanja koje ide uz to?
Visoki ili niski?
Neki muškarci misle da žene imaju visoke kriterijume. Drugi da su kriterijumi preniski.

Šta je prava istina po vama?
Kakvo je vaše iskustvo i iskustvo vaših poznanika i prijatelja?
Ovde je naveden jedan vrlo pesimističan pogled


Pogledajte prilog 1508045
svakako dominiraju materijalisticki faktori, mesto u drustvu ...............
Muskarci to shvataju i zato je njihova zivotna orijentacija u tom pravcu. Jer, ye.bes sva blaga ovog sveta ako oko nas muskaraca nema zena i provoda sa njima.
 
Šta mislite kakvo je stanje u društvu?
Kakvi su kriterijumi za dobijanje ljubavi, seksa i međusobnog poštovanja koje ide uz to?
Visoki ili niski?
Neki muškarci misle da žene imaju visoke kriterijume. Drugi da su kriterijumi preniski.

Šta je prava istina po vama?
Kakvo je vaše iskustvo i iskustvo vaših poznanika i prijatelja?
Ovde je naveden jedan vrlo pesimističan pogled


Pogledajte prilog 1508045

godina 2024. ja sam fasciniran koliko dugo vremenski gdin mnogopostovani moderator cuva skrinsot nekog posta u svojoj arhivi.
Dokaz da se radi vredno i predano u cilju ozbiljnosti tema :D

@tema


za sebe znam koji su mi kriterijumi za drustvo me zabole ono moje glomazno masno doope
i osecam blagi bol sa prednje strane tela u predelu prepona za isto to "drustvo" u celini
 
godina 2024. ja sam fasciniran koliko dugo vremenski gdin mnogopostovani moderator cuva skrinsot nekog posta u svojoj arhivi.
Dokaz da se radi vredno i predano u cilju ozbiljnosti tema :D

@tema


za sebe znam koji su mi kriterijumi za drustvo me zabole ono moje glomazno masno doope
i osecam blagi bol sa prednje strane tela u predelu prepona za isto to "drustvo" u celini
Što lijepo ne napišeš boli me cvetko nego me nasekira da imaš neku drugu boljku :zcepanje::zcepanje:
 
godina 2024. ja sam fasciniran koliko dugo vremenski gdin mnogopostovani moderator cuva skrinsot nekog posta u svojoj arhivi.
Dokaz da se radi vredno i predano u cilju ozbiljnosti tema :D
Koristim opciju omiljenih postova. Ono što mislim da je pametno sačuvam. Biće još ovakvih postova garantujem.:cool:
Još jedan razlog da ostaneš na forumu.;)
Pored ekipice finih ljudi koje si upoznao i sa kojima se družiš.:heart2:
 
godina 2024. ja sam fasciniran koliko dugo vremenski gdin mnogopostovani moderator cuva skrinsot nekog posta u svojoj arhivi.
Dokaz da se radi vredno i predano u cilju ozbiljnosti tema :D

@tema


za sebe znam koji su mi kriterijumi za drustvo me zabole ono moje glomazno masno doope
i osecam blagi bol sa prednje strane tela u predelu prepona za isto to "drustvo" u celini
to legendo
daj licemernim gownarima sa ovog pdfa po sred sisarke :lol:
 
1000006871.jpg
 

Back
Top