Imam problem!

o
Pikosso:
Samo dvoje ljudi u mom zivotu me postuju i cene zbog toga kakva jesam, a to su moji prijatelji. Das nekom sve, i tom nekom onda ceo tvoj trud postane normalna pojava. Posle kada vidis da nekog bole za tebe, zapitas se gde gresis, i sta to ne radis sto ne valja. Pozelim da budem kucka makar jednom u zivotu da vidim kako to izgleda. Ne bih ikada u zivotu da se menjam, ali ne zelim vishe ikada da budem pobredjena! Boli mnogo. :(
Ti si ista ja. Uzas.
U depresiji si, proci ce te. Pa ces opet voleti citav svet, bez ikakvog straha. ;)
 
Suzy:
Svaka cast......
Ja sam , zbog siline povredjenosti i duzeg perioda samoce, naterala sebe da budem sa nekim.....i nisam ga volela....naravno to se oseti....i nema od toga nista.....Moras se potpuno dati...i videti sta dobijas....
Najbitnije je ne menjati se zbog nekoga...budi ono sto jesi...
Mozda ces poslusati druge ovde i -okrenuti list- ...ali to neces biti ti ....i to nece biti to...
Sto vise izlazaka, prijatelja, druzenja, upoznavanja...naicice onaj koji te zasluzuje...
U startu samo treba nagovestiti sta ocekujes.....i cuti to isto od njega....ako se slaze....i poklapa...bice mozda od toga nesto....Ako u startu vidis razmimoilazenje u tome- ne gubi vise ni svoje ni tudje vreme.....A kada i naidjes na -tog- ne treba pritiskati, gusiti....neces imati potrebe za time...jer ce najvise vremena provoditi sa tobom....;-)


i....obrati paznju na moj potpis....;-)
Ma volim kad se slažem, pa makar i na forumu :)
Kisssss isssstomišljenici
 
Znaaaaaaaaaaam. :(
ali ovo toliko boli bre da je grozno.

Valjda cu naci osobu koja ce da me voli zbog mene same i samih mojih osobina.
Ali sta ako se opet naidje na nekog kome tvoja dobrota postane svakodnevnica. Sta onda raditi?!
 
Pikosso:
Znaaaaaaaaaaam. :(
ali ovo toliko boli bre da je grozno.

Valjda cu naci osobu koja ce da me voli zbog mene same i samih mojih osobina.
Ali sta ako se opet naidje na nekog kome tvoja dobrota postane svakodnevnica. Sta onda raditi?!


Hmmm....ne moze -dobrota- da bude svakodnevnica....To je tvoja osobina.....a svakodnevnica je nacin na koje provodis dane...na tome treba da radis...da je menjas znaci....Vidjaj se sa prijateljima....podji sa nekom drugaricom na neki sport (mozes i sa mnom...;-)...)....zanimaj se i za druge stvari sem Njegovog visocanstva....Stavi kao prioritet svoj zivot, posao, zdravlje,prijatelje...a za njega ...kad se nadje vremena....To njih privlaci..da se bore za -taj- prostor u tvom vremenu i srcu.....oni su bili i ostali -osvajaci- i trebas da ga UVEK zadrzis u toj fazi......;-)
 
Hmmm....ne moze -dobrota- da bude svakodnevnica....To je tvoja osobina.....a svakodnevnica je nacin na koje provodis dane...na tome treba da radis...da je menjas znaci....Vidjaj se sa prijateljima....podji sa nekom drugaricom na neki sport (mozes i sa mnom......)....zanimaj se i za druge stvari sem Njegovog visocanstva....Stavi kao prioritet svoj zivot, posao, zdravlje,prijatelje...a za njega ...kad se nadje vremena....To njih privlaci..da se bore za -taj- prostor u tvom vremenu i srcu.....oni su bili i ostali -osvajaci- i trebas da ga UVEK zadrzis u toj fazi......

Ljubila tebe ja na tim recima, u potpunosti si u pravu... Samo jos da uspem to da uradim i bice sve ok. Malo je zeznuto kada nekom poklonis svet jer se toliko malo vidjate, pa zelis da provedes to vreme sa njim sto je toliko minijaturno. Svaki sat proveden ti deluje kao minut. Tesko je vratiti se nekadasnjem zivotu.
 
Pikosso:
Ljubila tebe ja na tim recima, u potpunosti si u pravu... Samo jos da uspem to da uradim i bice sve ok. Malo je zeznuto kada nekom poklonis svet jer se toliko malo vidjate, pa zelis da provedes to vreme sa njim sto je toliko minijaturno. Svaki sat proveden ti deluje kao minut. Tesko je vratiti se nekadasnjem zivotu.


Pa...drugacije ce sve biti kada T I neces imati vremena.......;-)
polako...jedna po jedna okupacija.....I moze se dalje.....ja sam bila u jos goroj situaciji...i nastavila dalje....mora se.....a on mi i ne deluje kao neko zbog koga trebas patiti.....pogresila si, na greskama se uci...i iz njih izvlace pouke, pa .....samo napred....;-)
 
Pikosso:
Moguce je, ali kada treba da se prica, a ne da se cuti. Da sam znala sta je bio problem, mozda bi i uspela nesto da promenim. Ali on je cutao.


Znaci nije mu uopste stalo do tebe...kada nije ni pokusao da zajednicki resite problem
To je samo jos jedan razlog da sto pre okrenes ledja....i u lepse sutra.....;-)
 
Ovo je klasična ženska priča. Ah, šta da se radi takva si kakva si i nema tu pomoći. Znam tip devojke kojem ti pripadaš. Uvek hoće da priča , misli da priča uvek rešava probleme, tako da nekad to i smori drugu stranu.

Naćićeš i ti nekoga za sebe ne plaši se.

Nisi rekla kakva si bila u sexu?
 
Muškarac_bg:
Ovo je klasična ženska priča. Ah, šta da se radi takva si kakva si i nema tu pomoći. Znam tip devojke kojem ti pripadaš. Uvek hoće da priča , misli da priča uvek rešava probleme, tako da nekad to i smori drugu stranu.

Naćićeš i ti nekoga za sebe ne plaši se.

Nisi rekla kakva si bila u sexu?

Hmm, ovo moze da bude samo tvoja klasicna prica -komarac-muskarac-.....za te sam ja kupila onu plasticnu -tabalicu- za unistavanje gamadi...i bas pomaze....

Inace..iskreno...nisam nikada tako nesto dozivela....ali veliki gubutak, zbog igre sudbine, dozivela....
A ....nemoj da se ponavljam...to sto se tako -okrenuo bez reci- je veliki kukavicluk sa njegove strane......Iskoristi to da uvidis u buducim upoznavanjima kako i sta neces......;-)
 
Nisam bas vicna gledanju u zvezde i da znam sta neko misli. Vise volim da mi se kaze, pa makar to resilo ili ne resilo problem. Uostalom veze su pune kompromisa. Ne mozes samo da dajes a nista da ne primas? Ili ja gresim?

Sex je bio po mom misljenu sjajan i vrlo redovan. Kakve to veze ima?
 
Pikosso:
Nisam bas vicna gledanju u zvezde i da znam sta neko misli. Vise volim da mi se kaze, pa makar to resilo ili ne resilo problem. Uostalom veze su pune kompromisa. Ne mozes samo da dajes a nista da ne primas? Ili ja gresim?

Sex je bio po mom misljenu sjajan i vrlo redovan. Kakve to veze ima?


Ma...to vazi samo za one koji razmisljaju...znas vec s cim...Ne lupaj glavu....to se desilo samo zato sto je kukavica..i daleko od muskarca....pravog...sa svim njegovim osobinama...Neki samo koriste taj izraz za skrivanje svoje slabosti....Imam i gore izraze za takve...ali necu ovom prilikom.....Mnogo je ok momaka ...veruj mi ...samo si naisla na izroda....a ima ih....poneki....
Osmeh..i samo guraj dalje.....;-)...oslobodila si se -bezvrednih stvari-...zar nije razlog za radost....???...;-)
 
Pikosso:
Nisam bas vicna gledanju u zvezde i da znam sta neko misli. Vise volim da mi se kaze, pa makar to resilo ili ne resilo problem. Uostalom veze su pune kompromisa. Ne mozes samo da dajes a nista da ne primas? Ili ja gresim?

Sex je bio po mom misljenu sjajan i vrlo redovan. Kakve to veze ima?


Kako kakve veze ima?
Možeš ti da budeš dobra i da daješ svoju dušu kolko hoćeš al ako u krevetu ne daješ sve što treba nema spasa.
 
Pa dobro Pikosso, koliko ti se takvih negativnih iskustva desilo do sada? Ako samo ovaj jedan ne vidim razlog za ovoliku kuknjavu pa iako je sve jos sveze, ne mozes zbog toga ocrniti citavu buducnost pred tobom i postati pesimista, niko nije vredan toga. Ako ti se to redovno desava e onda treba da se zamislis nad sobom. U svakom slucaju, izadji medju ljude, druzi se vise, kreni na aerobik ili vozi bajk, bilo sta sto moze da iscrpe svu tu negativnu energiju, zaposli mozak sa necim drugim osim razmisljanjem o razocarenju, samo prestani da sedis kod kuce i ubijas se pitanjima na koja ne mozes da dobijes odgovor. Desilo se da si bila sa pogresnom osobom. Shvati da je potrebno vreme da se preboli i da je svako iskustvo u zivotu, bilo ono dobro ili lose, nesto sto ce ti pomoci u buducnosti. Doci ce onaj pravi, ne brini.
 

Back
Top