Imam problem!

E sad posto svi ovde sole pamet i pricaju svoje licne tripologije. Evo i jedne moje.

Pikaso...pogledaj samo koji su ti nikovi govorili da: ga batalis, da budes sama, da predjes u lezbejke....e ti nikovi iako i sami svesni da neispravno govore....su ti sve samo deo jednog udruzenja ,,,koje ima za cilj da od ovog foruma napravi Sodomu i Gomoru...i da ga koriste za svoje licne bahanalije.

A ti si samo jedna "Lost soul"...
Na zalost i sama vec 85% u tom lobiju...
 
Pera_Zdera:
E sad posto svi ovde sole pamet i pricaju svoje licne tripologije. Evo i jedne moje.

Pikaso...pogledaj samo koji su ti nikovi govorili da: ga batalis, da budes sama, da predjes u lezbejke....e ti nikovi iako i sami svesni da neispravno govore....su ti sve samo deo jednog udruzenja ,,,koje ima za cilj da od ovog foruma napravi Sodomu i Gomoru...i da ga koriste za svoje licne bahanalije.

A ti si samo jedna "Lost soul"...
Na zalost i sama vec 85% u tom lobiju...

Give yourself a break, please!
 
@Pikaso
Nadam se da ti je ova tema pomogla da razresis neke tvoje dileme. Nadam se da ces sad imati realniji pogled na svet, pa neces ponovo upadati u takve situacije. Vise srece i pameti sledeci put.

I najvise se nadam da necemo vise vidjati ovakve teme. :wink:
 
shit happens..samo mi nije jasno kako si se svima otvarala..dusu or whatever..otisao je..so what..otisla si i ti nekad nekome...nemoguce da u vezi sve bude uvek sjajno bajno..neke stvari se nekako sklope same..prilagodjavanje..ali ako ne moze..sto se potresas..jeste..to je ljubav i slicna emotivna sranja..ali proci ce to..i pojavice se neki novi tipovi i tu ce biti taj neki princ i bla bla..
 

Back
Top