Dejting problemi veoma imućnih žena

sram te bilo...........tako nezne, senzualne i postene dame, ko sto su ove dve, a ti ih ovako pogrdno nazivas.
иди на политику и тамо те бљувотине истреси па се врати овде, ок ?

немој фекалије са политике сад овде представљати као пример у било чему...
 
Tema urnebes...Hvala što si je otvorila...Neka ide iz Srbije...Ovde su sve seljacine od muškaraca...Verujem da intelektualca neće naći.


U pravu si. Ne moze jedna buržujka koja je takođe doktorirala na temi Jesen dijalektike, Karl Marks i utemeljenje kritičke teorije društva da se nada nečemu u ovoj zemlji, na planu muškaraca
 
иди на политику и тамо те бљувотине истреси па се врати овде, ок ?

немој фекалије са политике сад овде представљати као пример у било чему...
pa zar "imucne zene" ne pripadaju "politici" ?
U naslovu teme se naglasava klasna podeljenost ...........a to je vec politika.
U tom slucaju, temu treba prebaciti na "politiku".
 
Jedna od mojih najboljih drugarica je vrlo imućna. Nije new money, potiče iz porodice koja je imućna generacijama unazad, baba joj je bila poznati kriminalac u Italiji pa je prenela posao na njenu majku i tetku kao balkanski ogranak nebitno to sad.

Ima velikih problema prilikom dejtovanja naime muškarci je hoće samo zbog para a imućni muškarci neće nju već neke sirotice sa kioska jer hoće da se osećaju da su im podarili svet na dlanu. A i nije joj ambicija da nužno dejtuje imućne muškarce, jer kaže da voli da se oseća što bliže realnom sirotinjskom svetu, tako da prosečan muškarac apsolutno dolazi u obzir.

Ja sam joj predlagala da dođe gradskim prevozom na sastanak, ali ne može jer je poslednji put ušla u gradski prevoz sa 14 godina, tako da to otpada.

Inače je sasvim normalna, nema dijagnozu, lepa je i doterana, relativno mlada, i nije nikakav problematičan ili monstruozan znak u horoskopu poput Vodolije ili Škorpije.

Mišljenja? Hvala


Pogledajte prilog 1504361

Нека се јави на ПП. Треба ми за следећи викенд помоћ на плацу, имам да посадим три трешње.
 
baba joj kupila doktorat u beogradu..
ако узмемо у обзир да јој баба била криминалац у италији и оставила посао мами и тетки , јасно је да вође мафије могу бар то у најмању руку кад је већ нису кандидовале за грувенерку или председницу и слично...

мислим да није бг у питању већ македонија...

али добро наши смо нећемо бит пицајзле...

како год , мушкима није баш свеједно петљати се са њом...

баба , мама ,тетка, вође мафије....

па нису ту чиста посла... пример како ти п.ичка може доћи главе али буквално док кажеш рататататата - та :D
 
Jedna od mojih najboljih drugarica je vrlo imućna. Nije new money, potiče iz porodice koja je imućna generacijama unazad, baba joj je bila poznati kriminalac u Italiji pa je prenela posao na njenu majku i tetku kao balkanski ogranak nebitno to sad.

Ima velikih problema prilikom dejtovanja naime muškarci je hoće samo zbog para a imućni muškarci neće nju već neke sirotice sa kioska jer hoće da se osećaju da su im podarili svet na dlanu. A i nije joj ambicija da nužno dejtuje imućne muškarce, jer kaže da voli da se oseća što bliže realnom sirotinjskom svetu, tako da prosečan muškarac apsolutno dolazi u obzir.

Ja sam joj predlagala da dođe gradskim prevozom na sastanak, ali ne može jer je poslednji put ušla u gradski prevoz sa 14 godina, tako da to otpada.

Inače je sasvim normalna, nema dijagnozu, lepa je i doterana, relativno mlada, i nije nikakav problematičan ili monstruozan znak u horoskopu poput Vodolije ili Škorpije.

Mišljenja? Hvala


Pogledajte prilog 1504361
Ja msm da bi trebalo da je boli d.pe za sve! Muškarci su i ovako "potrošna roba".
By the way,...za svaku "krpu", nađe se zakrpa". Šta će joj "prosečan" i normalan muškarac?
'kind a boring"!😁
 
Mali nam je balkan, meni treba jedna vijetnamka.
Kupiš si ... ?
Screenshot_2024-02-25-16-39-30-647-edit_com.android.chrome.jpg
 
Tako imam nagon da se sprdam sa ,,Imucnima,, bilo da su muskarci ili zene koji svoj novac guraju u prvi plan i ocekuju divljenje i orgazme na pomisao na njihovo bogatstvo.Njihovu nesrecnost,usamljenost,anoksioznost,ljubomoru,gordost koja ih razjeda najbolje oni poznaju tako da....
Nije problem imucnih zena muski rod vec njihov bolesni odnos prema materijalnom...:thumbdown:
 

Back
Top