Imam devojku, a cimerka hoce sex sa mnom

HAD~

Aktivan član
Poruka
1.728
Moja najbolja drugarica mi je pre par meseci postala cimerka, zivi sa mnom i jos dva druga u stanu. Mi se inace svi dugo i dobro poznajemo. I to je sve bilo ok dok ona pre par meseci nije lagano pocela da mi se priblizava i na kraju je rekla da oseca nesto prema meni i da zeli sex sa mnom i tako to. Ja posto imam devojku odbijam je, ali ona se vec mesecima trudi i ne vidim bas izlaz iz te situacije. Sta imate da kazete na tu temu? Ja je vec par meseci kuliram, ali ona nista, i dalje zagrejana. Mislio sam da ce da je prodje to, ali nista. Sve vise i vise hoce.
 
Poslednja izmena:
Pa da, meni je korisno i jedno i drugo. Ali i dalje sam prilicno cvrst. I bas sam na mukama :D Mogu ja njoj da kazem uvek aj oladi i onda bi bilo necije iseljenje i vise nista ne bi bilo izmedju nas. A i ko zna kad moze da mi zatreba. Bas me gotivi.

- - - - - - - - - -

ma brate zajebi dodje ti riba treba lujka da ti smesti iebes 1 boc

Ma nece nikad ona da me izda, znam je od kad je mala. A moja devojka je zna, ne krijem ja da imam cimerku.

- - - - - - - - - -

I ne bi tu bila jedna noc, rekla je mogu koliko hocu
 
Pa da, meni je korisno i jedno i drugo. Ali i dalje sam prilicno cvrst. I bas sam na mukama :D Mogu ja njoj da kazem uvek aj oladi i onda bi bilo necije iseljenje i vise nista ne bi bilo izmedju nas. A i ko zna kad moze da mi zatreba. Bas me gotivi.

- - - - - - - - - -



Ma nece nikad ona da me izda, znam je od kad je mala. A moja devojka je zna, ne krijem ja da imam cimerku.
pa ne krijes cimerku al treba da krijes da ti cimerka blajva,kad padne sex okrece se ploca ima se primi ako je dobro zveknes
 
Sto znaci da ces da je bockas cim kalkulises i razmisljas o tome :D I sad trebas moralnu podrsku ili amin od nekoga ovde ili kako :lol:

Ma jok, te podrske sam imao do sad koliko hocete i to uzivo. Vecina je rekla hajde, ali opet nisam. Nego cisto da vidim sta jos ljudi misli. Ne znaci da nekad necu da je opalim, ali za sad ne. A mozda je i prodje to jos malo, ko zna...
 
Radi kako mislis da treba.Mogu da napisem ovde citav roman ali nisam popila svu pamet ovoga sveta i to ce biti mozda samo moje misljenje.Tako da eto..

Pa reci misljenje. :)

Ja i dalje mislim da je ispravno da je ne opalim pa zato je i nisam opalio.

- - - - - - - - - -

ma iskularaj i uzivaj koliko si dobar i pozeljan pa kad odes u penziju da se siti ispricamo sta smo mogli a nismo.

To znaci opali je, inace ces pod stare dane da se kajes?
 
Pa da volis tu svoju curu ne bi ni sekunde razmisljao o toj svojoj cimerki niti bi ti bilo potrebno da pitas bilo koga a kamoli nepoznate ljude na forumu.Bila bi ti ogavna pomisao da budes sa drugom curom.Fino bi objasnio toj drugarici kako stoje stvari a veruj mi kada se nekom odsecno i jasno stavi do znanja da je ne upravo ne,on vise ne nasrce.Kako bi se osecao da tvoja devojka ima nekog ko je muva i ona se necka al kao eto sta da radim..
 
Haha ne mogu da daje slike uletece slucajno ovde a onda sam naje*ao :) Lepsa riba, al cimerka je zanimljivija :) Mislim zato sto bi bila nova, sa ribom sam vec dve i po godine :)

- - - - - - - - - -

Pa da volis tu svoju curu ne bi ni sekunde razmisljao o toj svojoj cimerki niti bi ti bilo potrebno da pitas bilo koga a kamoli nepoznate ljude na forumu.Bila bi ti ogavna pomisao da budes sa drugom curom.Fino bi objasnio toj drugarici kako stoje stvari a veruj mi kada se nekom odsecno i jasno stavi do znanja da je ne upravo ne,on vise ne nasrce.Kako bi se osecao da tvoja devojka ima nekog ko je muva i ona se necka al kao eto sta da radim..

Znam, to je ono sto me najvise potresa.
 
Pa da volis tu svoju curu ne bi ni sekunde razmisljao o toj svojoj cimerki niti bi ti bilo potrebno da pitas bilo koga a kamoli nepoznate ljude na forumu.Bila bi ti ogavna pomisao da budes sa drugom curom.Fino bi objasnio toj drugarici kako stoje stvari a veruj mi kada se nekom odsecno i jasno stavi do znanja da je ne upravo ne,on vise ne nasrce.Kako bi se osecao da tvoja devojka ima nekog ko je muva i ona se necka al kao eto sta da radim..

a ti znaš kako muškarac razmišlja, završila si psihoanalitiku ili šta
 
haha..koliko njih zele seks..
Nista me ne cudi,cimerka nije joj drugarica..
Ona joj prica sve,cimerki se svideo takav tip pa ce sve uraditi da se kresne..
I ispusices kod obe,jer ce ona da se pohvali pa njoj ili zajednickoj drugarici pa ostanes bez obe.
Zene su takve,vodi racuna,ako volis svoju devojku kazi cimerki da odhebe i reseno..:)
 
Moja najbolja drugarica mi je pre par meseci postala cimerka, zivi sa mnom i jos dva druga u stanu. Mi se inace svi dugo i dobro poznajemo. I to je sve bilo ok dok ona pre par meseci nije lagano pocela da mi se priblizava i na kraju je rekla da oseca nesto prema meni i da zeli sex sa mnom i tako to. Ja posto imam devojku odbijam je, ali ona se vec mesecima trudi i ne vidim bas izlaz iz te situacije. Sta imate da kazete na tu temu? Ja je vec par meseci kuliram, ali ona nista, i dalje zagrejana. Mislio sam da ce da je prodje to, ali nista. Sve vise i vise hoce.
trazi oral,pristace 100 %
 
Pa da volis tu svoju curu ne bi ni sekunde razmisljao o toj svojoj cimerki niti bi ti bilo potrebno da pitas bilo koga a kamoli nepoznate ljude na forumu.Bila bi ti ogavna pomisao da budes sa drugom curom.Fino bi objasnio toj drugarici kako stoje stvari a veruj mi kada se nekom odsecno i jasno stavi do znanja da je ne upravo ne,on vise ne nasrce.Kako bi se osecao da tvoja devojka ima nekog ko je muva i ona se necka al kao eto sta da radim..

ma to je samo sex :lol:

- - - - - - - - - -

Moja najbolja drugarica mi je pre par meseci postala cimerka, zivi sa mnom i jos dva druga u stanu. Mi se inace svi dugo i dobro poznajemo. I to je sve bilo ok dok ona pre par meseci nije lagano pocela da mi se priblizava i na kraju je rekla da oseca nesto prema meni i da zeli sex sa mnom i tako to. Ja posto imam devojku odbijam je, ali ona se vec mesecima trudi i ne vidim bas izlaz iz te situacije. Sta imate da kazete na tu temu? Ja je vec par meseci kuliram, ali ona nista, i dalje zagrejana. Mislio sam da ce da je prodje to, ali nista. Sve vise i vise hoce.

ona je tvoja sudbina,udace se za tebe

- - - - - - - - - -

haha..koliko njih zele seks..
Nista me ne cudi,cimerka nije joj drugarica..
Ona joj prica sve,cimerki se svideo takav tip pa ce sve uraditi da se kresne..
I ispusices kod obe,jer ce ona da se pohvali pa njoj ili zajednickoj drugarici pa ostanes bez obe.
Zene su takve,vodi racuna,ako volis svoju devojku kazi cimerki da odhebe i reseno..:)
ti bi je tucao pola sata
 

Back
Top