Redovan sex

Čovek je bio sa UČITELJICOM pet dana, ej bre pet dana, nema ni najmanjeg osnova da mu ne veruješ.
Bio bih duže, ali poče školica u utorak.

Jako mi je bitno, da je žena u karijeri, sveučilišno obrazovana...ne puši...visine preko 1,7 m...jaki kriteriji...štaš...

Vidi, cjenim sebe.

Ne bih bio sa netkom koja mota kablove u tvornicama 10 h, trgovkinjom, bankarkom, sudijom...

Bitno mi je da ima LAGANEZE POSA od 4 h i želju da se HEFTA....NON STOP.

To žene karijeristkinje ili mučenice
NE žele...

Najbolje su dokturke i iz obrazovnog sustava...proračunski abonenti.
 
Sa 51 nema šanse ni da želiš 3 x na dan a kamoli da ebeš toliko puta.
Nismo u crtiću, ne lupetaj :D
Upecala si se i zaintrigirala...

Sve je točno 1/1...jer ne lažem tebe,

već sebe.... imala si kilavce i glibavce.

NE pravog alfu, vođu čopora.

Vidiš da ovi bete, gama, delte muški

šize...i treba...pjena na usta izbija...
bjesnilo...šizofrenija...guštam...
 
Da li primećujete da kada imate redovan sex u nekom periodu, na neko određeno vreme koje god, da onda ako iskočite iz ritma imate neke posledice, tipa bol u glavi i sl?

Koliko osećate da vam redovnost prija? Ili kod vas to nema veze, kad se desi desi se
E redovan redovan baš redovan imam samo na moru. Tih 15ak dana "izguramo" baš svaki dan baš i po nekoliko puta.
Kada se vratim sa mora onda proređenje.
Ne osećam posledice ni pre ni posle 😇😄😇😄
 
O Krsto, iz zrakoplova bilo nam je jasno tko stoji iza nika, akcenat po Nišš 🤨
Ti si dobra i časna žena, obiteljska, sa KiM podrjetlom beše...imaš golemu obitelj.

To su žene najčasnije, lafčine, drugarčine...štuju obitelj, tradiciju, norme.

Kosovske pite, gibanice...slave,,,domjenci.

15 g sam bio sa ženom sa KiM, iz enklave.

Razvela se posle puno god braka...iz Plemetine, Prilužja, muž joj najveći tajkun, sa fabrikom sirišta, supermarketi ...ostavila vilu, poslovne prostore...keš.

Kad je sve to ostavila i kći i sina mezimica...možeš naslutiti koliko smo se voleli.

Nitkad je NISAM PREVARIO za 15 g....ni ona mene....nije bilo suđeno.

Nismo zajedno oko 2 g...

Ljep pozdrav i svatko dobro tebi i obitelji.
 
Ух....ништа онда.

Мислио сам да узмем неки, али ћу ипак преко пута у Нови Ниш.

Плус, имаће и рецепцију и теретану.
Svatko dobro geniozni Alter ego.

Nišlije su dobri, pametni, vispreni pučani, generalno...čisto srce, topla duša...

Svako dobro Ti želim. Tvoja volja i lisnica.
Kod njiha je 200 + eura skuplje + pdv.

Možeš doći i pogledati...stariji sin vodi posa...materijali su EXTRA klase za tu razinu i kvalitetu gradnje.

Za usporedbu kvalitet-cijena.

Ljp.
 
Moj drugar ovde ,bar po njegovoj izjavi,ebe svaki dan.Ima devojku mladju 15 godina i boji se ako preskoči poneki put da bi ona mogla početi tražiti drugoga.
Meni to smešno,al puštam ga da priča.
Zamisli to,dođeš sa posla i imaš obavezu da ebeš svaki dan posle ručka istu devojku,ženu godinama.
Kakav li je to sex,to je bre mučenje za oboje.
Pa koja bre obaveza,koja bre redovnost,pa to treba da bude neki doživljaj,neka spontanost,nešto pa da se desi
Uvek gledam da napravim nešto ,da to liči na nešto,da ima neko uzbudjenje
Ne znam ni sam koliko sam kilometara prešao prošle nedelje,ali u subotu prelazim preko Fruške gore.
Ono lep dan,vidim planinara puna šuma,na sve strane.
Vozim lepu damu,koja celo vreme prosipa neku ozbiljnost, otmenost i nedodirljivost.
U jednom momentu ja smotam auto na neki šumski put.
Ona gleda u mene kao iznenadjeno,ja se smejem,ona kaže pa ja sam mislila da si ti neki ozbiljan lik
Ja joj kažem,bogami loše procenjuješ ljude
Ali ljudi su svuda oko nas,može proći neko u bilo kom momentu...
Ja ćutim,gledam u nju i osmehnem se,auto je ugašen,samo tiha muzika sa radija S4 se čuje,ona se nasmeši i počinje da me ljubi
To je bre doživljaj,strast,uzbudjenje a ne neka obaveza,posao koji si dužan da obaviš
Ne mislim o tome svaki dan,i ne želim da ga imam svaki dan a verovatno bih mogao.
Ali vodim računa da kad ga imam,bude svaki put nešto drugačije,lepo,uzbudljivo za oboje,a ne čisto pražnjenje jaja radi zdravlja,upisivanja poena,statistike i sl.
 
Moj drugar ovde ,bar po njegovoj izjavi,ebe svaki dan.Ima devojku mladju 15 godina i boji se ako preskoči poneki put da bi ona mogla početi tražiti drugoga.
Meni to smešno,al puštam ga da priča.
Zamisli to,dođeš sa posla i imaš obavezu da ebeš svaki dan posle ručka istu devojku,ženu godinama.
Kakav li je to sex,to je bre mučenje za oboje.
Pa koja bre obaveza,koja bre redovnost,pa to treba da bude neki doživljaj,neka spontanost,nešto pa da se desi
Uvek gledam da napravim nešto ,da to liči na nešto,da ima neko uzbudjenje
Ne znam ni sam koliko sam kilometara prešao prošle nedelje,ali u subotu prelazim preko Fruške gore.
Ono lep dan,vidim planinara puna šuma,na sve strane.
Vozim lepu damu,koja celo vreme prosipa neku ozbiljnost, otmenost i nedodirljivost.
U jednom momentu ja smotam auto na neki šumski put.
Ona gleda u mene kao iznenadjeno,ja se smejem,ona kaže pa ja sam mislila da si ti neki ozbiljan lik
Ja joj kažem,bogami loše procenjuješ ljude
Ali ljudi su svuda oko nas,može proći neko u bilo kom momentu...
Ja ćutim,gledam u nju i osmehnem se,auto je ugašen,samo tiha muzika sa radija S4 se čuje,ona se nasmeši i počinje da me ljubi
To je bre doživljaj,strast,uzbudjenje a ne neka obaveza,posao koji si dužan da obaviš
Ne mislim o tome svaki dan,i ne želim da ga imam svaki dan a verovatno bih mogao.
Ali vodim računa da kad ga imam,bude svaki put nešto drugačije,lepo,uzbudljivo za oboje,a ne čisto pražnjenje jaja radi zdravlja,upisivanja poena,statistike i sl.
Svaka čast tebi druže. Ok si lik, šmeker, harizmatičan, na slikama, smrt za žene.

Ali...ljudi su različiti...svako ima svoju filozofiju života, kodex, pravila, postulate, etički i moralni kodex, obiteljski odgoj, uticaj sredine iz odrastanja...

MILJE...nije džaba neki kraj bolji, neko srednji, neki geto...

Obiteljski pedigre igra ulogu, šira obitelj, jer smo se mnogo družili....

Osobno sam mnogo častan i pošten muškarac...koji se unapred očituje.

Kažem sve 1/1 kako je pre nego što krenem. Šta očekujem, šta nudim.

Kao u biznisu. Ne znam da lažem, varam, muljam...sve ispliva. Istina je kao voda.

NISAM PROMISKUITETAN...bio sam sa malo žena u broju, ali su sve bile

VRHUNSKE DAME...po SVIM PARAMETRIMA...

Imam Božji dar, po ženskoj liniji.

INTUICIJU...za 5 min razgovora "nanjušim" jeli žena khurva, raspad, alkos, đanki, lafčina, domaćinka, karijeristkinja.

Ne takmičim se u KVANTITETI...

NE dociram Ti sa visine, već ono krajnje iskreno....ne zameri...

Lično sam grožljiv i teško puštam žene u svoj život.

Tu damu, tvoju, što si vozio NE bih dirao, da je Monika Beluči. Jer 1-2 kresa mi ništa ne znače u 51.g...nisam klinac.

Zašto bi ljuljao nešto provereno, trajno, jako, ako može da mi rodi decu, da je

ČUVAM DO GROBA,

kao MALO VODE NA DLANU.

Svaka žena te naljuši. Svi imamo svoj miris, vonj, dlake, karmin...žene su lukavije, pametnije, inteligentnije, intuitivnije.

Ja ne hebem iz straha, nužde, već što imam prirodni poriv=potrebu.

Pali me žena, radi ludo, ne živimo skupa.
Pozove me na ručak, večeru, ja nju.
Ima extra posao za ženu 4 h.
Budemo 1-2 h dnevno i svako ima svoj ritam, obaveze...

Rekao sam gore 15 g nisam prevario damu sa kojom sam najduže bio.

Sa prvom ženom 13 g. i nju nisam, jer sam častan. Zavoleo sam Miru i časno joj rekao, razveo se...ostavio joj stan sa svim FUL novim stvarima, lokal pod zakupom, golemu alimentaciju.

Posle je bila jedna klinka 32 g...kruna karijere, šefica u EPS, najlepša žena tamo,po svim parametrima.

Bivša devojka ministra energetike Antića. Ona me ubacila u priču da se ostvarim ponovo kao otac.

Imala je neku agendu, kao većina mladih, turbo, mega, giga atraktivnih...ostavio je...

i našao sadašnju, 16 mj skupa (ti napisa deceniju).

Svako dobro Ti želim.
 
Svatko dobro geniozni Alter ego.

Nišlije su dobri, pametni, vispreni pučani, generalno...čisto srce, topla duša...

Svako dobro Ti želim. Tvoja volja i lisnica.
Kod njiha je 200 + eura skuplje + pdv.

Možeš doći i pogledati...stariji sin vodi posa...materijali su EXTRA klase za tu razinu i kvalitetu gradnje.

Za usporedbu kvalitet-cijena.

Ljp.
Uslikao sam ti gradiliste!

1000008334.jpg
 
Da li primećujete da kada imate redovan sex u nekom periodu, na neko određeno vreme koje god, da onda ako iskočite iz ritma imate neke posledice, tipa bol u glavi i sl?

Koliko osećate da vam redovnost prija? Ili kod vas to nema veze, kad se desi desi se
ja da budem iskren..aseksualan sam
ako se desi u pola godine jedanput
desi se
inače tu su komšije
 

Back
Top