Imam devojku, a cimerka hoce sex sa mnom

Skapiraj da svako ima drugacije razmisljanje sve zavisi sta ti zelis da cujes. Ima masa vernika a ima i mnogo ateista, agnostika, skeptista i nez koga sve ne i svi oni traze istinu a ocigledno da niko nece dobiti poruku bozju na telefon sa tacnim odgovorom. Ja sve njih smatram ispravnim i svi imaju mesta pod mojim filantropskim okriljem ja sam veliki covek i ljudska gromada ok?
 
Cuj, pitao! :hahaha1:
Izuzimajuci da je 50 % tema cisto zezanje, osvrnucu se i na 50 % nezezanja, a shodno tvom odgovoru gore.
Hoces ti u krevetu i devojku i cimerku.
t.o.t.

Rekao sam joj zauzet sam, znas i sama i mozda je bolje da nadjes nekoga drugog, a ona kaze ajde nemoj da se glupiras, necu, hocu tebe :) Tim recima mi je rekla.

Nije tema zezanje, sve je apsolutno istina. Evo postavicu sliku poklona koji mi je kupila za rodjendan pa se uverite.

Pa da moze, obe bi najbolje bilo :D

Ovo je poklon za rodjendan, malo se obrisalo, ali vidi se sta pise

2h3q5iq.jpg
 
Pa nije bas tako, mene drugovi svaki dan nagovaraju, kao jesi slepac devojka ti se toliko nudi a ti moralises... i opet nisam usao.
Pa ako se probude osecnja, najpostenije je da ostavim devojku. Ali sve je neizvesno.

Mislim, vecina ljudi koji ovde pisu su u pravu i istog sam misljenja kao sto svi iznosite.

Istog si misljenja kao svi a i dalje se prenemazes

:idea: sad je sve jasno...bojis se da je neces zadovoljiti

i ta emocija je u redu, trebo si odma reci :manikir:
 
Moja najbolja drugarica mi je pre par meseci postala cimerka, zivi sa mnom i jos dva druga u stanu. Mi se inace svi dugo i dobro poznajemo. I to je sve bilo ok dok ona pre par meseci nije lagano pocela da mi se priblizava i na kraju je rekla da oseca nesto prema meni i da zeli sex sa mnom i tako to. Ja posto imam devojku odbijam je, ali ona se vec mesecima trudi i ne vidim bas izlaz iz te situacije. Sta imate da kazete na tu temu? Ja je vec par meseci kuliram, ali ona nista, i dalje zagrejana. Mislio sam da ce da je prodje to, ali nista. Sve vise i vise hoce.

Raspali jebbote

Kad pochnu s ovakvim dilemama tipa ja ne bi al ona oce :lol: ja nevinashce pravi drug ona pohotna nevaljalica
 
Rekao sam joj zauzet sam, znas i sama i mozda je bolje da nadjes nekoga drugog, a ona kaze ajde nemoj da se glupiras, necu, hocu tebe :) Tim recima mi je rekla.

Nije tema zezanje, sve je apsolutno istina. Evo postavicu sliku poklona koji mi je kupila za rodjendan pa se uverite.

Pa da moze, obe bi najbolje bilo :D

Ovo je poklon za rodjendan, malo se obrisalo, ali vidi se sta pise

2h3q5iq.jpg

cimerka je kucka koju nista nije blam. ne postuje te ni sekunde. potpuno je preuzela 'musku ulogu' u vasem odnosu. ti se shodno tome ponasas kao devojcica koja se femka.
da si pravo musko odjebao bi je bez pardona ili bi je otresao tako da taj 'sex' upamti.
tvoja devojka ce sigurno saznati za ovu vesticu i onda ce biti drame koliko hoces. ako bude imala pameti ostavice te jer si ljiga
 
cimerka je kucka koju nista nije blam. ne postuje te ni sekunde. potpuno je preuzela 'musku ulogu' u vasem odnosu. ti se shodno tome ponasas kao devojcica koja se femka.
da si pravo musko odjebao bi je bez pardona ili bi je otresao tako da taj 'sex' upamti.
tvoja devojka ce sigurno saznati za ovu vesticu i onda ce biti drame koliko hoces. ako bude imala pameti ostavice te jer si ljiga

I ja se slažem da će ga riba ostaviti što god da se desi. I zato kresni cimerku, kresni je.... ja sam tvoj glas razuma... kresni... kresni...
 
Zena kad se nameraci da te poebe ona ce u 99% i da uspe..
Moras razmisliti malo i posledicama..
1.Dali Volis svoju devojku.
2.Dali ona to zasluzuje pre svega?
3.Koliko ces biti srecan posle toga,jer ljudi imaju i svest...;)
Kankulisi sta dobijas a sta gubis..

Ja cu ti reci.. Navuci ces kuckicu na penis,ucenjivace te posle..i samo da znas da je jako tesko sesti svi troje u tom stancicu na kafici i pretvarati se ko da nista nije bilo..
Ta mala ce ti radi svasta,a ti ces crveniti uhhuhh..:per:
Da je van,i da joj nije cimerka,pa ajde..istresi je i skartiraj,al ovo hehe..malo zahebano moz biti. ;)
 
Toj cimerki je interesantan zato što je zauzet. Da nije zauzet, on bi blesio za njom, a ona bi dovodila druge tipove i spavala sa njima, a njemu bi govorila da joj je "kao brat".

A i postavljač teme mi je čudan. Ne znam kakva je to djevojka koja bez ikakve drame se pomirila sa činjenicom da joj momak živi sa drugom curom koja mu se otvoreno nabacuje. Tu ako nije bilo čupanja za kosu, onda mi nešto smrdi. No ostavimo moje sumnje po strani, i uzmimo da je sve tačno. Tu onda postavljač zavlači i jednu i drugu. Ili je brate opali gospodski, ili reci da se batali toga da ne bi potražio drugog cimera. Treće nema.
 

Back
Top