I evo zabrane za navijače !!!

Ja sam apsolutno protiv huligana i smatram da treba drzava da se obracuna sa tim problemom.Voleo bih da ljudi idu na utakmice i nose dres kluba za koji navijaju,bez bojazni da ce ih neka debilcina pretuci zbog toga.Ali zamislite utakmicu bez navijaca :roll: Mislim,ako cemo na tekmama k'o Ameri,da zvacemo kokice i vicemo "defence",onda **** ja to...Nisu svi navijaci huligani ***
 
Ja sam apsolutno protiv huligana i smatram da treba drzava da se obracuna sa tim problemom.Voleo bih da ljudi idu na utakmice i nose dres kluba za koji navijaju,bez bojazni da ce ih neka debilcina pretuci zbog toga.Ali zamislite utakmicu bez navijaca :roll: Mislim,ako cemo na tekmama k'o Ameri,da zvacemo kokice i vicemo "defence",onda **** ja to...Nisu svi navijaci huligani ***

ja sam za to da nas EU boranija ostavi na miru i ne izvozi svoje djubre od kulture u Srbiju.
posebno da ne bacaju bombe i kontrolisu nasu zemlju preko svojih pajaca.

jer nasilje radja nasilje, amero-euro filmsko djubre takodje cini isto.
 
Ja sam apsolutno protiv huligana i smatram da treba drzava da se obracuna sa tim problemom.

254167.jpg
[/IMG]
 
bombardovanje, pljackanje naroda, organizacija pederbala itd, su ustvari kombinacije elemenata totalitarnih ideologija. Evropska unija ide u tom pravcu. Tako je u Americi odavno, Britaniji, Holandiji, Nemackoj. Sve veca kontrola sa jedne strane i sloboda devijantnih pojava sa druge. Ne zaboravimo sve totalitarne ideologije su bile protiv crkve i Boga, a kod nas napadaju crkvu iz svih oruzja, ona im je prepreka da sprovode svoju pedersku devijantnu politiku, iz istog razlooga zele ukinuti i navijace kao respektabilnu drustvenu grupu.

Pobrkao si lončiće dragi moj, demantuje te snaga kritičke javnosti u svim tim "totalitarnim" zemljama koje si pobrojao:zper:
 
Јел могу ја мало ван теме:

Ко ће да ми објасни увредљивост речи: Можеш слободно да се подаш неком педеру да би показао степен толеранције! Чекај да сам му рекао можеш да се креснеш са неком рибом - то није увреда:dontunderstand:. Човек је иначе велики поборник права гејева и осталих!
Ово не само да је увредљиво, него је и за дводневни бан:dash:

А кад мени Аткинсон пре неки дан каже цитирам: "глуп си као ******" - то је само за брисање поста, јер ето сви су се вређали па је глупо све кажњавати - ало бре јел има икаквог критеријума на овом форуму - чекај па нисмо на У92!
 
U Srbiji je na delu drakonska cenzura. Moderatori foruma rade po nalogu tajnih službi, političkih stranaka i crkve. Ukoliko nekima od navedenih ne odgovara da se na forumima diskutuje o odredjenoj temi to moderatori sasecaju u korenu. Uključite se na forume van Srbije i videćete razliku.

Kad je u pitanju "tvrdji rečnik" medju diskutantima to je stvar kulture diskutanata. Moderatori bi mogli da reaguju u slučaju da se neko žali na uvredljivo obraćanje. Problem je što moderatori imaju svoje provokatore koje koriste da banuju članove. Provokato se tobož uključi u diskusiju i počne da vredja ciljanog člana.Naravno moderatori ne reaguju. Kad čoveku dojadi da trpi vredjanje odgovori a moderatori odgovor koriste kao povod za banovanje. Provoktor po pravilu ostaje bez posledica. Tipična igra u stilu UDBA.

Lično na prljav rečnik retko odgovaram, baš ako je neko uporan, ali se po pravilu ne pozivam na pandure moderatore.

Sve ovo se odnosi na forume generalno, ne samo krstarica već i druge.
 
Pobrkao si lončiće dragi moj, demantuje te snaga kritičke javnosti u svim tim "totalitarnim" zemljama koje si pobrojao:zper:
А нису тоталитарне?
Можеш ли да направиш тамо било шта политички озбиљније да те држава не сесаца у корену ако кренеш против мантре ЕУ,ЕУ ,ЕУ?
 
А нису тоталитарне?
Можеш ли да направиш тамо било шта политички озбиљније да те држава не сесаца у корену ако кренеш против мантре ЕУ,ЕУ ,ЕУ?

Aha, a možeš i da protestuješ, a možeš i da zaradiš globu da ti više nikada ne padne na pamet da napišeš laž ili klevetu
 
Ja sam apsolutno protiv huligana i smatram da treba drzava da se obracuna sa tim problemom.Voleo bih da ljudi idu na utakmice i nose dres kluba za koji navijaju,bez bojazni da ce ih neka debilcina pretuci zbog toga.Ali zamislite utakmicu bez navijaca :roll: Mislim,ako cemo na tekmama k'o Ameri,da zvacemo kokice i vicemo "defence",onda **** ja to...Nisu svi navijaci huligani ***

Slazem se sa tobom. To i jeste sustina svega. Drzavni organi samo treba da sprovode zakon i sve ce biti u redu. Uhapsis svakog ko pravi nerede pre, na i posle utakmica, zabranis mu pristup istim i problem resen. Ponovis isti proces dovoljan broj puta i imas normalniju situaciju.
Tuzilac juce kaze da oni znaju ko su ljudi koji prave probleme. Kaze znaju im imena i prezimena, imaju slike i dosijee. Pa koji je onda razlog sto te ljude nisu sklanjali sa ulice i kaznjavali?! Ja stvarno ne razumem! Ocigledno je onda da ovo nikako nije pokusaj resavanja problema nasilja na stadionima nego samo priprema Diktatora za moguce nerede i sklanjanje onih koji bi potencijalno pravili najvece probleme.
I jos nesto. Svako ko ide na tekme, ili je nakada isao zna ko ucestvuje u tim tucama. To su mahom srednjoskolci i to je svima jasno. Ne mozes jednog srednjoskolca zvati huliganom. On je odrastao na primerima da je ok narusavati javni red i mir kada u grupi ide ili se vraca sa utakmice, kao i da je sasvim normalno pretuci nekoga zato sto navija za drugi klub. Oni jednostavno ne znaju za drugo. Nisu oni nikakvi huligani. Tim izrazom nas B92 bombarduje svaki dan. Svi su navijaci, samo su nasi huligani. Juce na vestima, povodom nereda u Temisvaru, rekose da izgleda da navijaci postaju problem i regiona. Znaci, u Srbiji su izmislili navijace, pa je onda ceo svet video od nas. Mislim...
 
Aha, a možeš i da protestuješ, a možeš i da zaradiš globu da ti više nikada ne padne na pamet da napišeš laž ili klevetu

Највећи успех Луцифера је што је убедио људе да не постоји

тако и лажна демократија убедила грађанство да није тоталитарна
 
Dačić: Nećemo prazniti ni "sever", ni "jug"!!!


Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić najavio je da će predstavnici MUP-a sledeće sedmice razgovarati sa zvaničnicima tužilaštva i Ministarstva pravde o zabrani prisustva nekoliko navijačkih grupa na stadionima, istakavši da treba napraviti razliku između navijača i huligana.

Dačić je rekao da bi u toj oblasti tužilastvo tačno trebalo da definiše šta želi da se uradi - da li je u pitanju zabrana okupljanja u gradu, organizovan odlazak na utakmice ili je u pitanju samo postojanje tih navijačkih grupa i njihovo prisustvo na utakmicama.

http://www.mtsmondo.com/sport/football/text.php?vest=148532

.......................................................


Cvrc!!!!:mrgreen:

Dzaba ste krecili!!!:mrgreen::hahaha::hahaha::hahaha:


''Ljubi se istok i zapad''!!!:mrgreen::hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena:
Nece biti praznjenja "severa" i "juga", i to mi je drago, ali stvarno treba spreciti kriminalce (ali samo njih) da vise dolaze na utakmice, da prebijaju ljude i da se bave preprodajom droge, tj.sitnim (a ubuduce i krupnim) kriminalom. To je usluga toj "deci", a ne restrikcija.
 
Nece biti praznjenja "severa" i "juga", i to mi je drago, ali stvarno treba spreciti kriminalce (ali samo njih) da vise dolaze na utakmice, da prebijaju ljude i da se bave preprodajom droge, tj.sitnim (a ubuduce i krupnim) kriminalom. To je usluga toj "deci", a ne restrikcija.

Tacno tako!

Ali zamisli koliki je kapacitet IQ-a jednog drzavnog tuzioca koji je trazio ovakvu meru!

Mislim da je ''natprosecan'' u skladu da koeficijentom DS kadrova!:mrgreen::hahaha:
 

Back
Top