Evo kako satanisti zele da uniste brak i porodicu!

сад би госпођа @RužnaKoLopov рекла :
''апсолутно није битно, то је њихово право!''

што смо поремећени , ма није битно
што су нам вредности у минусу као температура на аљасци ... ма није битно

Postoji nešto što utiče na promenu vrednosti, žao mi je što čitam da je u nekim zemljama ideja 1950. još uvek prisutna iako to u modernom društvu uopšte nije odrzljivo

Na to utiče mnogo toga ali ja nemam volje niti vremena da ti objašnjavam jer svakako ne vredi

pa upravo ti prokleti satanisti judeomasoni koji drze sve medije na svetu pa i u srbiji menjaju vrednosti i zlo postaje dobro a dobro zlo

na sudu nema mogu ili ne mogu da podelim svojuintimu vec zeno moras sve da kazes i da odgovoris na svako pitanje odbrane ili strane koja tuzi. A na medijima je sve moguce da se optuzuju ljudi bez dokaza samo rekla kazala metodom i bez optuzenog da sebrani, da se govori laz i neistina itd itd zato ne treba da se sudi na medijima i da se dozvoljava ovakvim spodobama da optuzuju bilo koga zbog bilo cega. Ali to namerno radi novi svetski poredak da bi pljuvao po muskarcima da ogadi ljudima i brak i porodicu. I kako to da u studijunema ni jednog muskarca negosamo feministkinja?

Tačno

Ali Mića koji čita tabloid nije sud, široka masa koja čita tabloid nije sud

Forum nije sud iako čitajući neke persone ovde sticem utisak da neki žale sto je proslo vreme spaljivanje žena

Radite na sebi ‼️

Postoji nešto što utiče na promenu vrednosti, žao mi je što čitam da je u nekim zemljama ideja 1950. još uvek prisutna iako to u modernom društvu uopšte nije odrzljivo

Na to utiče mnogo toga ali ja nemam volje niti vremena da ti objašnjavam jer svakako ne vredi
нису сви имали прилику (Богу хвала) да се ''оплемене'' у швабији.
Типичан пример размишљања гастарбајтера који помислио да је Бога уфатио за ону ствар да простите, и попио сву памет света својим одласком да слугерише по њемачкој па сад у матици просипа ''мудрости''

Tačno

Ali Mića koji čita tabloid nije sud, široka masa koja čita tabloid nije sud

Forum nije sud iako čitajući neke persone ovde sticem utisak da neki žale sto je proslo vreme spaljivanje žena

Radite na sebi ‼️
Јадна мајко.

Да ми је само знати одакле ти оно ''спаљивање жена''

почињеш да брбоћеш да простиш...

не патетиши, јер полако звучиш да се треба применити стара народна :''све што каже, промућај па проспи''

Јадна мајко.

Да ми је само знати одакле ти оно ''спаљивање жена''

почињеш да брбоћеш да простиш...

не патетиши, јер полако звучиш да се треба применити стара народна :''све што каже, промућај па проспи''

Moja nije jadna 🤷🏻‍♀️

Malo sociologije nije na odmet ‼️

:bye:

I brak i abortus su mogući bez muškaraca.

Nisu uobičajeni, ali su mogući.
Ne, nisu. Brak je moguć samo između žene i muškarca, bar je tako biološki ali i po našem zakonu.
Aburtus je nemoguć bez muškarca, jer do njega dolazi tek nakon začeća, koje je nemoguće bez oba pola.
Ne znam šta piše u vašim neokomunističkoliberalnim knigama sa zapada, ali ti probaj drugačije, da vidimo šta će da bude. :lol:

:mmmm: :mmmm: :mmmm:

Nisam ni ja tebe pitala da li su ti struju uveli u pećinu ili jos ćoraš?
Eeeeee, ali ja živim visoko u apartmanu na jednom od najviših spratova na Balkanu. I imam smart rasvetu svuda. I ženu da mi pere i pegla, drugu da održava apartman čistim i nekoliko za druženje.
Kakva crna pećina, šta je tebi sa tim istorijski prošlim vremenima i paljenjem žena? Kakve muke tebe muče? :sad2:

Ne, nisu. Brak je moguć samo između žene i muškarca, bar je tako biološki ali i po našem zakonu.
Aburtus je nemoguć bez muškarca, jer do njega dolazi tek nakon začeća, koje je nemoguće bez oba pola.
Ne znam šta piše u vašim neokomunističkoliberalnim knigama sa zapada, ali ti probaj drugačije, da vidimo šta će da bude. :lol:
To je zato što nisi obavešten. I brak i abortus su mogući bez muškarca.

A komunista, bivši član KP Rusije od studentskih dana do 1991-ve znaš ko je.

Hijerarhije gde si ti iznad njih, jel? Prekomerne slobode gde ćeš ti da im odlučuješ šta smeju, a šta ne, jel?

Немам ја са тим ништа!

Чињеница је да неспособнији, неинтелигентнији и неморалнији увек сматрају да више вреде него него што јесте. То је природа декадентног човека, па и твоја!

Немам ја са тим ништа!

Чињеница је да неспособнији, неинтелигентнији и неморалнији увек сматрају да више вреде него него што јесте. То је природа декадентног човека, па и твоја!
Nemaš ništa s time, ali si se našao prozvanim da određuješ ko je nesposoban, neinteligentan, nemoralan i dekadentan. Pa ok, možeš samo ovde na forumu.

Ma ko bre pominje kakave hijerarhije, neke žene se bore da ostanu žive i sačuvaju porodicu pored pijane budale koja je lema svaki dan.. je l vi to spavate, žmurite, šta li :roll: živite na Menhetnu? :mrgreen:

Ма ко бре... јел ви то градите случај за сваког мушкарца (када би сте могле све надувати). Спавате жмурите, , живите ли у Холивуду ... :mrgreen:

Back