I Čeda i Čanak dobili svoje ljude u Vladi Srbije

To je sasvim tačno al tu je apsurd koji pokazuje kako su rusofili u Srbiji pogubljeni i kako nemaju veze sa životom , ili su jeftini ko cvekla u vreme Brežnjava.Naime za razliku od SNS sve DOS inkarnacije koje su vladale uz pomoć koca i konopca oni nikad nisu imale *******no tzv. "patriotsko " biračko telo iza sebe .
A realno 60-70 % običnih birača SNS su rusofili ,tu je i najveći Vučićev uspeh zbog koga će vladati još dugo.Zato što je uspeo da oko milion srpskih nacionalista , rusokolonaša , navijača,Putinofila , protivnika i večne žrtve zapada,pape i Sorosa ,pedera i Hrvata ,ostatak naroda.... bilo propagandom, bilo parama natera da glasaju za LGBT emancipaciju , Čaleta , Čomićku ,Verana Matića,Blera Šredera , koaliciju za Ramušem i Tačijem.
aj sto smo mi pogubljeni,
al sto vi tako mucke udarate na vaseg pro-evropljanina i zapadnjaka vucica,
kakva je to dijagnozaz:shock:
 
a zamisli tek da nemate vucicevu diktaturu
znas koliko u srbiji zabole nekog za vucica osim dokonih budaletina koji kritikama kao slobodan tvrde pazar posto ta budala placa i kupuje svaku dileju koja ume da napise konstruktivnu kritiku koja moze da mu narusi diktaturu..jer je sisica koja ne sme kriticare da stavi u murdelj kao erdogan
 
znas koliko u srbiji zabole nekog za vucica osim dokonih budaletina koji kritikama kao slobodan tvrde pazar posto ta budala placa i kupuje svaku dileju koja ume da napise konstruktivnu kritiku koja moze da mu narusi diktaturu..jer je sisica koja ne sme kriticare da stavi u murdelj kao erdogan
zato mi uvek kazemo da vi ovde samo mlatite praznu slamu,
da ste dokoni i destruktivni,
i da su vasi fake news postovi samo vasa razbibriga al ne i realnost
 
aj sto smo mi pogubljeni,
al sto vi tako mucke udarate na vaseg pro-evropljanina i zapadnjaka vucica,
kakva je to dijagnozaz:shock:
Meni smeta što je lud i što je okružen stokom seljačkom ,primitivnom i neškolovanom koja pljačka Srbiju (najgori ološ od radikala , žutih , Čede ,Čanka ,DSS,Dinkića je okupio i dao im odrešene ruke da zulumćare ) , a ne zato što je zapadnjak i LGBT lobista ,njegova stvar .
To mi je i kod onih pre njega smetalo , a to Rusija , SAD , EU , Kina ,region .... to je sve manje bitno od odnosa vlasti prema sopstvenim gradjanima i državi koja im je poverena da je vode , ovi su mi gadniji od žutih isključivo jer su veća stoka seljačka i primitivna , inače nikakvu drugu razliku ne vidim .
 
Poslednja izmena:
Meni smeta što je lud i što je okružen stokom seljačkom ,primitivnom i neškolovanom koja pljačka Srbiju (najgori ološ od radikala , žutih , Čede ,Čanka ,DSS,Dinkića je okupio i dao im odrešene ruke da zulumćare ) , a ne zato što je zapadnjak i LGBT lobista ,njegova stvar .
To mi je i kod onih pre njega smetalo , a to Rusija , SAD , EU , Kina ,region .... to je sve manje bitno od odnosa vlasti prema sopstvenim gradjanima i državi koja im je poverena da je vode , ovi su mi gadniji od žutih isključivo jer su veća stoka seljačka i primitivna , inače nikakvu drugu razliku ne vidim .

Nije, nego je problem sto u ovakvime vidite ili svoj dugogodisnji promasaj s kojim nikako da se pomirite, ili svoj odraz i skriveni alter-ego.

Jer ako je neko protiv on treba da bude protiv u svemu a ne da bira sta mu se svidja a sta ne, u suprotnom, nema pravo na kritiku.
 
Nije, nego je problem sto u ovakvime vidite ili svoj dugogodisnji promasaj s kojim nikako da se pomirite, ili svoj odraz i skriveni alter-ego.

Jer ako je neko protiv on treba da bude protiv u svemu a ne da bira sta mu se svidja a sta ne, u suprotnom, nema pravo na kritiku.
Da ali ti moraš da se odvikneš od branjenja svinjske hunte.

Videćeš kako ćeš da se preporodiš
 
Da ali ti moraš da se odvikneš od branjenja svinjske hunte.

Videćeš kako ćeš da se preporodiš
Problem je u tome sto se svinjskom huntom onda mogla nazvati skoro svaka vlast do sada, sta je smetalo? Primitivizam samo otvara oci, i to je kako vidim glavni problem kod nekih, da se ne suoce sa svojom pogresnom procenom i alavoscu od ranije, a ne sa greskama vlasti jer su iste cinile i prethodne, samo "uvijene u svilene rukavice". Takvi alavi presli su sada ovde i pokazali svoje pravo, primitivno lice i tu je sva "muka".

Sto se tice DSS on je najmanje alav i namanje preletacki, ako je uopste, pa meni nije problem da realno sagledavam stvari i da se smejem svemu cemu se treba smejati, a najvise ovolikoj mrznji od strane uglavnom "liberala" zbog gledanja sebe u realnom ogledalu.
 
Nije, nego je problem sto u ovakvime vidite ili svoj dugogodisnji promasaj s kojim nikako da se pomirite, ili svoj odraz i skriveni alter-ego.

Jer ako je neko protiv on treba da bude protiv u svemu a ne da bira sta mu se svidja a sta ne, u suprotnom, nema pravo na kritiku.
Ne lupaj i ne svodi na lično .
A što se tiče druge rečenice Vučić nije Hitler jbg. pa da se gleda crno-belo ,a čak je i Hitler pravio kvalitene puteve i automobile ,a i voleo je životinje .
 
Ne lupaj i ne svodi na lično .
A što se tiče druge rečenice Vučić nije Hitler jbg. pa da se gleda crno-belo ,a čak je i Hitler pravio kvalitene puteve i automobile ,a i voleo je životinje .
Pa jeste svodim na licno u meri sto smatram da si bar elementarno pismen da shvatis da ne moze polovicno, u suprotnom, "za" si. Ne mozes toliko da kritikujes (mada i nisi samo ti u pitanju) a nesto da uzmes dok drugo da odbacis, onda nije to to, nisi iskren i en zasluzujes promenu koju zelis.

A sto se Vucica tice ja niogde nisam ni napisala da je Hitler, a nesto me ni ne interesuje sta je Hitler voleo, Hitler je Hitler i njegovim valjda "dobrim osobinama" mi ne pada na pamet da se bavim. Ima ljudi i ljudi sa dobrim osobinama.

Uostalom, sam izraz da "lupam" sto je vredjanje, znaci da te je nesto pogodilo i da je istina sto pisem.
 
Meni smeta što je lud i što je okružen stokom seljačkom ,primitivnom i neškolovanom koja pljačka Srbiju (najgori ološ od radikala , žutih , Čede ,Čanka ,DSS,Dinkića je okupio i dao im odrešene ruke da zulumćare ) , a ne zato što je zapadnjak i LGBT lobista ,njegova stvar .
To mi je i kod onih pre njega smetalo , a to Rusija , SAD , EU , Kina ,region .... to je sve manje bitno od odnosa vlasti prema sopstvenim gradjanima i državi koja im je poverena da je vode , ovi su mi gadniji od žutih isključivo jer su veća stoka seljačka i primitivna , inače nikakvu drugu razliku ne vidim .
pa ne bas,
mesate uzrocno posledicne veze,
ne postoji drzava na svetu koja je toliko nezavisna
da moze da ugodi svojim gradjanima sa visokim penzijama, platama,
i ostalim sitnicama i krupnicama,
sve zavisi od spoljne politike, pritisaka i ucena,
to nije samo kod nas, tje svuda tako,
zasto merkelova ne poslusa narod pa protera izbeglice
 
Slagao da neće smanjivati penzije, slagao da će da ukine TV pretplatu, slagao da će Srbija ući u EU do 2020., slagao da će da sagradi stanove i prodaje po 380 evra kvadrat...
ne postoji predsednik na svetu koji je ispunio
bar polovinu svojih predizbornih "obecanja",
koja nikad ni nisu obecanja,
nego ciljevi,
tako da je ovo sve samo krajnje neozbiljno
o cemu vi pricate
 

Back
Top