Приступница у СНС за живот Србије!

Kad je bijo opozicija, dodje i 2 sata solo šilji u Utisku nedelje.

To samo govori u kakvim vremenima živimo.
Б92 није био режимска ТВ кад је он био на власти. Први пут се дешава да држава разбије недељну новину, тј СНС разбио НИН. Очигледно да им неко смета.

Зато се и краде, боље красти па да не дођу неки већи лопови на власт.
Него што Вучић неће на ТВ дуел ? Кад је он био опозиција, није било овако тешко као сад.
Predsednik Vučić je zauzet Državnim Problemima, zar misliš da ima Vremena da se raspravlja sa nekim Đilasom??

Predsednik Vučić je zauzet Drmavnim Problemima, zar misliš da ima Vremena da se raspravlja sa nekim Đilasom??
Само у најцрња времена Слобе Милошевића једно село излазило је 100% на изборе. А сад то има опет.
СНС не крадуцка, ово се краде на изборима лопатама.
Мењају се бирачки спискови како коме падну на памет.
Записнике мењају, па има ли краја крађи ?

Predsednik Vučić je zauzet Državnim Problemima, zar misliš da ima Vremena da se raspravlja sa nekim Đilasom??

Znamo, radi 25/24 sata dnevno.

Inače, Djilas mu je drugar kao i dobar deo "opozicije" zajedno sa Marinkom.

Državni problem? Pa on ne ume jednom da prihvati nečiji poziv na tv duel.

Tada bi bio pogažen jer svaki put kada negde gostuje, uredniku dostavi već spremljena pitanja na koja će da odgovori.

Само у најцрња времена Слобе Милошевића једно село излазило је 100% на изборе. А сад то има опет.
СНС не крадуцка, ово се краде на изборима лопатама.
Мењају се бирачки спискови како коме падну на памет.
Записнике мењају, па има ли краја крађи ?
I tI naseo na dosmanlijske laži...

За све постоје докази. Пошто по новом закону записници са бирачког места мора да се поставе на интернет, јасно се види ко је мењао записнике.
Како су варали и крали пре тог закона е то је тек питање. Сад се види да су крали, а раније није била обавеза објављивања записника на интернету.
Зашто браниш лопове ?
Јасно је забележено да 100% људи изађе на бирачко место, зна се тачно време и место. Значи да је превара.
Немогуће је да изађе 100%, види се из авиона да су преваранти у питању.

Шта је рекао Вучић ? Само један глас ако је украден да се понављају избори, па што је рекао да су избории најпоштенији и најчистији ? Како то да се најчистији избори понављају ?
Тај лаже кад зине.

Управо збоиг тога што сам писала и не желим више да дозволим да такви олош користе партију за своје прљаве послове , поштен уђе а бараба у затвор .

ако не можеш кроз опозицију да се избориш онда можеш кроз странку , такава г.овна випе неће да одлучују о било чему

Управо збоиг тога што сам писала и не желим више да дозволим да такви олош користе партију за своје прљаве послове , поштен уђе а бараба у затвор .

ако не можеш кроз опозицију да се избориш онда можеш кроз странку , такава г.овна випе неће да одлучују о било чему
Као Владимир Цвијан што се изборио ?
Ако постајеш присталица СНС, то је твој избор. Али заокрет ти не пије воду.
Можеш да ћутиш и радиш шта ти се каже. У супротном завршиш на дну реке.

ауторска тема

Сведоци смо , то нико не може више да спори , да је СНС једна од најјачих партија , непобедива до сада .њена јачина се може мерити , до неке мере , са јачином СПС у златна времена и сви су изгледи да ће тако остати још дуги низ година ..Сваки покушај да се СНС ослаби до сада су били неуспешни , политка СНС је државничка , праведна , ради се у интересу Србије и српског народа , али ту постоји један проблем а то је дубока држава ДОСА која прави своје језгро у СНС , то су бивши чланови ДОСА , уједињених региона и сви остали опортунисти који ову странку користе да би профитирали и чак је користе да би је ослабали и ојачали своје бише партије , ткз досовски спавачи ..

Приступница СНС сви родољуба не би била издаја , на против била би окаркетрисана као борба за Србију против оних који је унутра разарају . стога Милица је била у праву када је прешла у СНС и то треба сви остали да следе .

досовски спавачи морају да се елминишу из редова СНС и збого тога проступница у СНС је приступница ЗА ЖИВОТ СРБИЈЕ !

идем и ја , ето ме Милице .
Kako nameravaš da se izboriš sa svim njegovim ličnim, SPS-ovom i DOS-ovim lopovima-preletačima koji tamo grade pozicije već 15 godina?

Dobro bre, što vi naprednjaci lepo ne kažete ''Morao sam da uđem u stranku da bih sačuvao/dobio posao. Morao sam, ucenili su me. Nemam gde. Mlad sam, hoću da jedem, hoću da jebbem, a to košta.'' Što se stalno krijete iza nekih uzvišenih motiva kad svi znamo šta je u pitanju?
Za jedenje ok, al za ovo drugo, zato Komi i ide tamo.
Da popuni rupe.

Gdje ja i ti ili tvoja cerka o 18 godina o crpski Car da imamo isto pravo glasa? To su budalastine i kriminal franacki.
Onda nema demokratije ako nemaju svi pravo glasa.

I onda se postavlja pitanje ko ima pravo da glasa, ili uopste ko ima pravo da odlucuje. Mislim da cemo se sloziti da je krajnje lose da to pravo ima samo jedna osoba, iz mnogih razloga. A onda se postavi odmah pitanje ko su ti koji ce imati pravo da odlucuju.

1000014411.jpg

ауторска тема

Сведоци смо , то нико не може више да спори , да је СНС једна од најјачих партија , непобедива до сада .њена јачина се може мерити , до неке мере , са јачином СПС у златна времена и сви су изгледи да ће тако остати још дуги низ година ..Сваки покушај да се СНС ослаби до сада су били неуспешни , политка СНС је државничка , праведна , ради се у интересу Србије и српског народа , али ту постоји један проблем а то је дубока држава ДОСА која прави своје језгро у СНС , то су бивши чланови ДОСА , уједињених региона и сви остали опортунисти који ову странку користе да би профитирали и чак је користе да би је ослабали и ојачали своје бише партије , ткз досовски спавачи ..

Приступница СНС сви родољуба не би била издаја , на против била би окаркетрисана као борба за Србију против оних који је унутра разарају . стога Милица је била у праву када је прешла у СНС и то треба сви остали да следе .

досовски спавачи морају да се елминишу из редова СНС и збого тога проступница у СНС је приступница ЗА ЖИВОТ СРБИЈЕ !

идем и ја , ето ме Милице .
овакав говор је бољи од сваког лаксатива када имате затвор.

Back