Koji su naredni potezi Srbije u vezi sa Kosovom i Metohijom?

Pa maltretiranje je, ako želiš već da pomogneš onda im podeliš to, uzmeš spisak svih Srba sa Kosmeta i podeliš im dokumenta, a ne što ih ovi maltretiraju, nego još dođi i ovamo stani u red i čekaj da te maltretiram i ja. I ovo kao priznaš im tablice, ti to POTPIŠEŠ još 2012.godine i onda ih sad smaraš da imaju i tvoje i da staju na admin. liniji i da ih menjaju? Pa ko je tu lud?
Što da menjaju tablice. Zalepi se stiker kao i do sada to je očas posla posao. Što se tiče dokumenata mora ljudi da se slikaju, da se uzmu otisci prstiju za lične karte i pasoše, ka što važi za sve građane Srbije. Zakoni moraju da se poštuju i da važe za sve isto.

P.S. Dobar ti nadimak Araon :/
 
Što da menjaju tablice. Zalepi se stiker kao i do sada to je očas posla posao. Što se tiče dokumenata mora ljudi da se slikaju, da se uzmu otisci prstiju za lične karte i pasoše, ka što važi za sve građane Srbije. Zakoni moraju da se poštuju i da važe za sve isto.

P.S. Dobar ti nadimak Araon :/

Ne moraju, ko god je imao dokument neki, vozačku ili slično mogu uzeti te slike i otiske i napraviti. Meni su ih lične uzeli sve za vozačku, nisam se ni slikao, ni ništa.

Znači ako hoćeš da pomogneš nekome onda ga ne maltretiraš.
 
Ne moraju, ko god je imao dokument neki, vozačku ili slično mogu uzeti te slike i otiske i napraviti. Meni su ih lične uzeli sve za vozačku, nisam se ni slikao, ni ništa.

Znači ako hoćeš da pomogneš nekome onda ga ne maltretiraš.
Čovek se za 10 god izmeni mora slikanje, ne može bez toga. Eno ih Raška i Vranje časkom se ode kada se prelazi administrativni prelaz. Posle može poštom da se pošalje, to nije ništa urgentno.
 
Pa kako drugačije? Jedino da Srbiju ponovo bombarduju. Prošlog puta nisu bombardovali koliko su mogli ali sada mislim da ne bi imali zadršku. Srbija ne može da pobedi u ratu sa NATO paktom jer nema ko da joj pomogne. Okupirali bi celu Srbiji i rasparčali.

I ovako su nas okupirali, a očigledno nas i parčaju.

A ja sam već rekao da mi ovo možemo da probamo da zaustavimo, a onda nas više neće ni biti. Tako da ne vidim način.
 

Back
Top