I AM THE LEGEND

Znači strašno... Ovo je kao da počneš da gledaš film koji je WOW i onda kao da ti dođe baba i ugasi ti film da bi gledala dnevnik i ti se smoriš! SMORIO SAM SE! ovo čudo se reklamira kao HIT 2008 i bla bla... neka mi neko kaže da li sam ja obnevideo il onaj film nema zaokruženu priču već ima početak i to je to...
 
Stvarno nisam mogao da verujem da na početku ove teme toliko ljudi hvali film! Kasnije se smirih :lol:

Bilo kako bilo - film je karina! Ništa u filmu me nije oduševilo. Priča je dosadna, mada se moglo nešto iz nje izvući (Children of Men je sjajan primer kako apokaliptičan film može da bude zanimljiv). Nejasno je, nelogično i nezaključeno.
Posebno šta me nervira - kompjuterski efekti!!!! Koliko god da su doprineli filmovima, toliko su i od njih napravili nevđena sranja! Oni jeleni i zombiji... DNO!

Hvala Bogu te film ne traje više od sat i po. Svejedno bi bio smor neviđeni.
 
Ali, verovatno si, ipak, imala vise texta nego film.
Nije mi jasno zasto ona budaletina od Vil Smita nije orobila DVD klub? Sto se mene tice da su mi samo filmovi i zalihe hrane a ostatak sveta neka crkne po 100 puta. I ne kapiram zasto bas Srek i Bob Marli? Je l' to neki omaz njima ili onako?
 
a meni se bas svidja to sa marliem i shrekom....pa kao marlieva recenica ''osvjetli tamu''.....
neko je reko gore da 20min ne bi ubilo film..slazem se....onaj dio mi je glup kad dolazi ona ana sa djetetom...nesto on previse lako i previse brzo prihvata sve to...pogotovo kad ona kaze da nije cula za bob marlia...ja bi odma pomislila da je vampir!!ili koji je vec ono djavo....
 
a meni se bas svidja to sa marliem i shrekom....pa kao marlieva recenica ''osvjetli tamu''.....
neko je reko gore da 20min ne bi ubilo film..slazem se....onaj dio mi je glup kad dolazi ona ana sa djetetom...nesto on previse lako i previse brzo prihvata sve to...pogotovo kad ona kaze da nije cula za bob marlia...ja bi odma pomislila da je vampir!!ili koji je vec ono djavo....

Post-Apocalyptic atmosphere
nije cudno sto ne zna za Marlija
inace kad ti se ovaj svidio
onda fino pogledaj originalnu verziju sa Charltonom Hestonom
the_omega_manpost.jpg

Omega Man
mnogo bolji film jeziviji
imajuci u obzir kad je film radjen
vampiri izgledaju pristojno
za razliku od ovih nevjerovatno lose uradjenih digitalnih vampira
u novoj verziji
 

Back
Top