Quantcast

I AM THE LEGEND

>NiNa<

Poznat
Poruka
9.783
meni je film ok , al` su mogli mnogo bolje uraditi... . jes da je NY veliki ali je pun onih vampira, vala bi vidjeli dje zivi pa da je spajdermen [ o_O ] :D ... mislim , nasli bi ga ranije... btw kako ima struje , kol`ko ja znam struja ne pada s neba
p.s. oni vampiri su cool 8)
To za struju sam se i ja pitala ceo film :rolleyes:
Ali nije los,mislila sam da je gluplji

intra

Poznat
Poruka
7.151
OK, neko ko je gledao film neka mi objasni ove stvari jer sam ja verovatno nesto propustio.

- Kako je Robert Neville uspeo da prezivi virus? Jos bolje pitanje, kako je on jedini uspeo da prezivi virus u NY?
On je jasno rekao da je on imun i na aerobni prenos virusa kao i na prenos direktnim kontaktom, a Sam samo na aerobni.

- Scena kada 3 psa napadaju njega i njegovog psa, zasto Alpha Male ga nije napao vec samo psi?
Nema opravdanja.

- Scena kad ga je ona zena (Anna) spasila, ona je rekla da ga je cekala ceo dan da se pojavi na onom mestu i da se on nije pojavio. Kako je to moguce kad je Robert Neville morao da dodje taj dan da postavi lutku?
Robert nije postavio lutku, već onaj vođa mutanata.

- Ista scena, ali drugacije pitanje. Robert Neville je rekao Anni kako su ih pratili (ovo je vec pri kraju filma). Zasto ga nisu pratili u sceni kad su ubili psa?

- I kraj, velika glupost. Nema nikakvog smisla da je morao da se ubije kad je slobodno mogao da baci bombu i pobegne sa njima.
Kao želio je da bude siguran da će ih sve pobiti.

Inače film ima mnogo nelogičnosti, on čitavo vrijeme priča o vakcini, a već zaražen pacijent se nemože liječiti vakcinom. Na početku filma ona žena priča da je ona i njen tim otkrila lijek protiv raka, vojska se ne spominje.

Oggy

Domaćin
Poruka
3.724
HeHe, da je dobar film ne bi bilo toliko pitanja i nelogicnosti.

Jos jedno pitanje:
Gde se kriju ostale zivuljke(jeleni,lavovi) kad padne mrak, jer ovi zarazeni izjedaju sve zivo...kako dosad nisu pojeli sve jelene i lavove????

Lik_archer

Zainteresovan član
Poruka
330
Ma sta vam je ljudi, to je cist marketingski poduhvat... Ukljucujuci tipicno americko razmisljanje....

Izgleda da nisu razmisljali da ce ih neko van S.A.D gledati, pa su im se eto neke greskice podkrale....

Manic Street Preacher

Domaćin
Banovan
Poruka
4.180
ne treba se truditi i traziti rupe
jer film je jedna velika rupa
vi ste pretjerali
ne no najbolje se sad pitati
zasto Nevil vozi kola,zasto jede
vidi ga kako jede sta im to znaci
pogledaj ga puca na jelene,kako ga bre nije sramota
pogle raznio se pa ima li ovaj lik stida
vidi mu robu ma kako ga bre nije sramota

ajte bre

intra

Poznat
Poruka
7.151
HeHe, da je dobar film ne bi bilo toliko pitanja i nelogicnosti.

Jos jedno pitanje:
Gde se kriju ostale zivuljke(jeleni,lavovi) kad padne mrak, jer ovi zarazeni izjedaju sve zivo...kako dosad nisu pojeli sve jelene i lavove????
Još je bolja fora što su toliko brzi ti jeleni, da su i oni GM :lol: tako da opet ništa bez konzervi.
Priča je imala veći potencijal, ali kao da su zbog Vilijevog honorara štedili na svemu ostalom :D

Oggy

Domaćin
Poruka
3.724
ne treba se truditi i traziti rupe
jer film je jedna velika rupa
vi ste pretjerali
ne no najbolje se sad pitati
zasto Nevil vozi kola,zasto jede
vidi ga kako jede sta im to znaci
pogledaj ga puca na jelene,kako ga bre nije sramota
pogle raznio se pa ima li ovaj lik stida
vidi mu robu ma kako ga bre nije sramota

ajte bre
Ne preteruj!:roll:

Svako gleda sta mu se svidja...ili razume.
Neki jednostavno vole kod filma "mozak na ispasu" a drugi ne;)