ХОЋЕ ЛИ НЕКО ДА КАЖЕ ДЕМОКРАТАМА ДА СУ ИЗГУБИЛИ?

Џоне,то је тачно што кажеш да нису још изгубили ништа ,али то је сасвим природно,па није била револуција,него избори.Па ваљда ниси очекивао Вартоломејску ноћ?

Нису бре изгубили ништа. Позиције ДС-оваца у добром делу не зависе од странке, већ су покупили најмоћније људе у држави. То је то. Ја бих волео да није тако, да дођу нови људи, али на жалост - није тако.
 
MOOZE DRUGAR JA SAM PROSVETLJENJE DOZIVLJAVAO DOSTA PUTAA
orvilkopter-leteci-macak-1338826186-170738.jpg
 
Џоне немој да заборавиш да ти "најмоћнији људи" иду ,по природи свг стицања моћи,за влашћу ,а не за онима који су губитници избора.
Немој да ме погрешно разумеш,нисам ја никакав фан никога од ових што деценијама игају игру вишестраначја и на власти и у опзицији.
 
Ne znam kako da vise objasnjavamo da je Boris Tadic izgubio izbore. Mozda Tadic kaput, aufviedersehen, cao ,good bay, predao je kasicicu, mozda ce nove generacije za propast nekoga reci proso ko Boris na izborima,razbucao ga Toma ko bugarsku skupstinu,Boris duzan ko Grcka Kakav bre premijer on ne moze da vodi mesnu zajednicu eto to je max njegov nivo ajde moze neka opstina ali ne veca Sopot npr.
 
Ne znam kako da vise objasnjavamo da je Boris Tadic izgubio izbore. Mozda Tadic kaput, aufviedersehen, cao ,good bay, predao je kasicicu, mozda ce nove generacije za propast nekoga reci proso ko Boris na izborima,razbucao ga Toma ko bugarsku skupstinu,Boris duzan ko Grcka Kakav bre premijer on ne moze da vodi mesnu zajednicu eto to je max njegov nivo ajde moze neka opstina ali ne veca Sopot npr.

Sacekajmo, neka prodje bar jedna OBLJETNICA, pa da vidimo:))


:lol:
 
Ds je svojevremeno govorio da je Milošević autističan.
Ako bi smo stepenovali autizam, mislim da je kod Miloševića bio blaži oblik nego kod sadašnjeg DS-a.
Milosevic je imao priliku da bude premijer iako je izgubio predsednicke izbore,jer je imao vecinu u vladi.Medjutim,on je postupio demokratski i priznao poraz.Sa druge strane Boris the king ne moze da zamisli zivot bez vlasti...Revolucija protiv apsolutizma kod nas je izrodila rodjene vlastodrsce,ljude koji smatraju da im je vlast Bogom dana...
 

Back
Top