ХОЋЕ ЛИ НЕКО ДА КАЖЕ ДЕМОКРАТАМА ДА СУ ИЗГУБИЛИ?

Јомини,не ради се овде о Томи,него о демократској странци и њеном непристајању на чињенично стање,а још више на њихову контролу јавног мњења које држе у заблуди крозсвоје медије и "аналитичаре","експерте",теоретичаре" "угледне душтвене фигуре" и осталу братију .
 
Блајби ,да ли ти стварно не знаш или само провоцираш ,кад овако пишеш?У демократским државама постоје процедуре,поделе власти,законом и Уставом одређене надлежности и тако даље.Није више у Србији "револуционарна власт".
 
Блајби ,да ли ти стварно не знаш или само провоцираш ,кад овако пишеш?У демократским државама постоје процедуре,поделе власти,законом и Уставом одређене надлежности и тако даље.Није више у Србији "револуционарна власт".

A da li je to postojalo i kada je Tadic bio predsednik?

Zasto to onda nisi objasnjevao Tihom&Co kao sto sada lepo objesnjavas meni??? :evil:
 
Нису бре изгубили ништа. Позиције ДС-оваца у добром делу не зависе од странке, већ су покупили најмоћније људе у држави. То је то. Ја бих волео да није тако, да дођу нови људи, али на жалост - није тако.

Како нису изгубили ништа ? Па изгубили су председничку фотељу,а то није мала ствар.
Уколико се догоди да Тадић дође на место премијера његова власт ће бити колико толико ограничена,док је до недавно имао апсолутну власт у земљи.
 
Наметање виртуелне стварности се наставља.Ако неко прати сепске медије од времена избора Томислава Николића за Председника,после нескривеног шока и тренутног несналажења,стиче утисак да је све у реду и да је тај"немили догађај" заправо само камен у ципели Бориса Тадића и његове странке.Сви се баве ,не тиме како и ко ће да састави владу и каква ће то влада бити и какву ће политику водити,него питањем како ће демократска странка успети и са ким да ипак направи владу.То је опасан и болестан епилог партијсконавијачког управљања свим и свачим и ,наравно нема ни мало додирних тачака са оним што се стварно дешава и шта су очекивања бирача,не оних који су гласали за Тадића и Демократе,него оних који су гласали за Србију.
Томе иду у прилог,што је сасвим разумљиво,и вести које нам стижу од евроатланских пријатеља који већ постављају ствари на ,за њих право место,после формалних честитики Николићу.

A koji su to tacno ? Jel bila Srbija na glasackom listicu pa su nju zaokruzili ,ili to mislis na neku drugu partiju koju ti poistovecujes sa Srbijom , ili na apstinente ?Malo preciznije molim.
 
Зато Блајби што је господин Тадић од почетка злоупотребљавао и пренебрегавао многе одредбе за постизње личне власти и самопромоције,што му и његови партијску другови данас пребацују.

Prestani da lupetas. Dobro?
 
Ал Банди,мислим на бираче ,а не на партије.Мислим на све оне који нису изашли уопште на изборе(што је такође полички чин неслагања)и на оне који су изашли да дају свој глас некоме за кога верују да ће да води политику која ће бити кориснија за државу Србију,па тиме и за њих као грађане те државе.
 

Back
Top