hobi i ljubav

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
dakle inspirisana jednom temom (ljudi skachu sa visina zbog adrenalina) ja se sjetih kolko se majki ovamo bori da zabrani sinovima motor:) za jednog chak znam da mu mama krije kljucheve i momak jedino smije da vozi motor ako dozvoljava da ga ona prati autom

sad me zanima da li bi vama drage devojke smetalo da se vash momak miljenik potencijalni tata vashe budutje djece bavi nekim opasnim sportovima?

meni bih to opasno smetalo i moro bi se odluchiti za neki sportitj na zemlji

da se bavi skakanjem sa visine, brzim vozilima, itd. moro bih se odluchiti ili ja ili ta opasnost
 
Covek pogine i u kupatilu... oklizne se i polomi vrat... Sudbina je takva da ne bira da li ce to biti zemlja ili vazduh. Recimo ne volis padobranstvo - ok, ali recimo moras da letis avionom negde da vidis nekog itd itd. Avion se srusi. Ne bavis se ekstremnim sportovima ali strasna sudbina te zadesila u vazduhu... Jednostavno nema pravila. I osim toga kad budem otac jednog dana mislim da cu se odgovorno ponasati prema svojoj porodici i biti odgovoran suprug i otac. A sad dok sam solista zelim da zivim zivot kako ja zelim i koliko mi prilike dozvoljavaju.
 
Nikada nikoga ne bih ucenjivala. Niti bih dozvolila da mene neko ucenjuje. To je elementarno.
Uostalom, nije taj neko doživeo kliničku smrt pa naprasno otkrio sopstvenu ljubav ka nečemu, nego ga udavača upoznala valjda šta voli, ifffffffffffffffff!
I kakve su to žene, dok ne okuju u burmu-sve može, a posle samo ultimatume da postavljaju. E ne može.
 
ma svi oni znaju i svi su oni ubedjeni u sebi

a na intenzivnoj tachno se zna kad püochinje sezona motorista a mnogi i nedodju ni do bolnice

Ne vozim motor, i jezim se motora. Cak verujem da je padobranstvo bezbednije od voznje nekog sportskog motora. Prvo ljudi ovde koji voze motore apsolutno su neobuceni za to. Nego su doakali do nekih para i na neku kombinaciju jkupili zver od 1300 kubika koja cupa asfalt i krenu da voze i lepe se kao musice gde stignu po putu. A recimo u toj Italiji ljudi se dobro obucavaju da voze takav stroj. To i pokazuje kakvi su oni kao vozaci i na trkama i uopste u zivotu.
 
pa kod njih se suludost vise vidi onda, ko je sulud u drugoj oblasti manje se vide greske
ma ne znam takvi likovi su daleko od mene i bilo bi mi nelagodno ili su stvarno opasni ludaci

mada to mozda i nije tako strasno valjda postepeno dizes neku lestvicu za opasnost ali tu su opasni ludaci koji ih teraju ajde ajde ili oni sami sebe teraju
 
Nikada nikoga ne bih ucenjivala. Niti bih dozvolila da mene neko ucenjuje. To je elementarno.
Uostalom, nije taj neko doživeo kliničku smrt pa naprasno otkrio sopstvenu ljubav ka nečemu, nego ga udavača upoznala valjda šta voli, ifffffffffffffffff!
I kakve su to žene, dok ne okuju u burmu-sve može, a posle samo ultimatume da postavljaju. E ne može.

Vidish ti si pogodila srz... :think: Imas li kakvog dasu? :flert: :per: Izvini ako je pitanje neumesno :D
 
Covek pogine i u kupatilu... oklizne se i polomi vrat... Sudbina je takva da ne bira da li ce to biti zemlja ili vazduh. Recimo ne volis padobranstvo - ok, ali recimo moras da letis avionom negde da vidis nekog itd itd. Avion se srusi. Ne bavis se ekstremnim sportovima ali strasna sudbina te zadesila u vazduhu... Jednostavno nema pravila. I osim toga kad budem otac jednog dana mislim da cu se odgovorno ponasati prema svojoj porodici i biti odgovoran suprug i otac. A sad dok sam solista zelim da zivim zivot kako ja zelim i koliko mi prilike dozvoljavaju.

nema sudbine.

zbog toga i ne ulazim u avion

jednom sam letila do canade

a dva put morala do beograda

dakle tri puta u avion sjedoh od tada samo autom nekad vozom (al me i to mrzi)
 
Ne vozim motor, i jezim se motora. Cak verujem da je padobranstvo bezbednije od voznje nekog sportskog motora. Prvo ljudi ovde koji voze motore apsolutno su neobuceni za to. Nego su doakali do nekih para i na neku kombinaciju jkupili zver od 1300 kubika koja cupa asfalt i krenu da voze i lepe se kao musice gde stignu po putu. A recimo u toj Italiji ljudi se dobro obucavaju da voze takav stroj. To i pokazuje kakvi su oni kao vozaci i na trkama i uopste u zivotu.

http://www.nezavisne.com/novosti/dr...uzama-ispraceni-na-vjecni-pocinak-142542.html
 
e paranormalna ali tu je bas mala verovatnoca da ces da padnes u stvari tako da to nije valjda racionalno
mada ko i sa seksom mala je ver. da ces da zatrudnis kad pogeldas
valjda je strasnije da padas avionom nego da imas saobracajnu nesrecu ali je manje verovatno

ok mala verovatnoca mozda nije al vise ne padaju nego sto padaju

a mozes i u kupatilu da pogines da : ))
 
dakle inspirisana jednom temom (ljudi skachu sa visina zbog adrenalina) ja se sjetih kolko se majki ovamo bori da zabrani sinovima motor:) za jednog chak znam da mu mama krije kljucheve i momak jedino smije da vozi motor ako dozvoljava da ga ona prati autom

sad me zanima da li bi vama drage devojke smetalo da se vash momak miljenik potencijalni tata vashe budutje djece bavi nekim opasnim sportovima?

meni bih to opasno smetalo i moro bi se odluchiti za neki sportitj na zemlji

da se bavi skakanjem sa visine, brzim vozilima, itd. moro bih se odluchiti ili ja ili ta opasnost

A da ja tebe pitam. Da li su ti takvi momci sexi, ali ne kao dobar materijal za brak i decu, vec cisto ono avanturisti sexy momci?
 
Znam i to je avionska nesreca cini mi se u Madjarskoj da je bilo. Steta za l jude inace. Ja sam samo izneo da recimo kad iskocis iz aviona sa padobranom imas manje nesreca nego kad neko svaki put sedne za motor. Ti na motorima ginu kao musice...

Znas kako kazu za motocikliste. Imaju dve vrste. Jedan koji je pao sa motora, i drugi koji ce pasti.
 
Ja npr nikad nisam leteo sa jedrilicom. To je recimo nekad u SFRJ bio dobar hobi dece "privilegovanih" porodica. Nego na temu, onda bi i trebala da razumes neciji poriv za takvim ili slicnim sportom.

Pa ja nemam nikakav extreman hobi, ali neke stvari sam probala, neke, kada se ukazala prilika.
Recimo imam i jednog drugara motoristu, ali na motor sedala nisam, jednostavno nije me privlačilo. Msm ne na te čudovišne motore ogromantne, a mopedić ne računam, to mi je ok od tačke A do tačke B.
 

Back
Top