hobi i ljubav

dakle inspirisana jednom temom (ljudi skachu sa visina zbog adrenalina) ja se sjetih kolko se majki ovamo bori da zabrani sinovima motor:) za jednog chak znam da mu mama krije kljucheve i momak jedino smije da vozi motor ako dozvoljava da ga ona prati autom

sad me zanima da li bi vama drage devojke smetalo da se vash momak miljenik potencijalni tata vashe budutje djece bavi nekim opasnim sportovima?

meni bih to opasno smetalo i moro bi se odluchiti za neki sportitj na zemlji

da se bavi skakanjem sa visine, brzim vozilima, itd. moro bih se odluchiti ili ja ili ta opasnost

Da, svakako da bi me to na neki način plašilo. Ne volim ekstreme. To miriše na neku zdravo veJiku opasnost...Ne volim to. Ni od ljudi, zanimanja, hobija. No - no, neka hvala. ♥
 
dakle inspirisana jednom temom (ljudi skachu sa visina zbog adrenalina) ja se sjetih kolko se majki ovamo bori da zabrani sinovima motor:) za jednog chak znam da mu mama krije kljucheve i momak jedino smije da vozi motor ako dozvoljava da ga ona prati autom

sad me zanima da li bi vama drage devojke smetalo da se vash momak miljenik potencijalni tata vashe budutje djece bavi nekim opasnim sportovima?

meni bih to opasno smetalo i moro bi se odluchiti za neki sportitj na zemlji

da se bavi skakanjem sa visine, brzim vozilima, itd. moro bih se odluchiti ili ja ili ta opasnost
ne bih da te razocaram,al odlucio bi se za opasnost :lol: i nasao sebi drugu devojku koja ima isto ili slicno zanimanje....tkao da ako naletis na nekog zaljubljenika u BASE jumping, wingsuit flying il nekog novog flojda il sumahera, bolje kreni da se navikavas na visinu i brzinu :zper:
 

Back
Top