Heroja se sećaju samo prijatelji a gluperde lutaju daleko!!!

Ne, ti relativizuješ. Svako od njih se borio za svoje ideale. Nama je razumljiv potez majora Tepića, zato što znamo sve o događaju, razumemo zašto se odlučio na taj korak, a zgražavamo se nad istim takvim potezom nekog muslimana. Pa.. ne razumem, iskreno. Kao što je major Tepić za nas heroj, tako je za nekog Arapina heroj onaj momak koji se avionom zabio u Kule. Stvar gledišta. Nema relativizacije.

Da je to uradio neki Hrvat, Klik bi to verovatno razumeo, ovo ne razume, kao što ti i ja ne razumemo muslimane kad se raznesu bombom i usput ubiju još mnogo ljudi.

Zašto ne možeš da podneseš različito mišljenje?

Izvini... Ali to nije isto...:nono: Major Tepić je bio napadut!!!
 
Ne, ti relativizuješ. Svako od njih se borio za svoje ideale. Nama je razumljiv potez majora Tepića, zato što znamo sve o događaju, razumemo zašto se odlučio na taj korak, a zgražavamo se nad istim takvim potezom nekog muslimana. Pa.. ne razumem, iskreno. Kao što je major Tepić za nas heroj, tako je za nekog Arapina heroj onaj momak koji se avionom zabio u Kule. Stvar gledišta. Nema relativizacije.

Da je to uradio neki Hrvat, Klik bi to verovatno razumeo, ovo ne razume, kao što ti i ja ne razumemo muslimane kad se raznesu bombom i usput ubiju još mnogo ljudi.

Zašto ne možeš da podneseš različito mišljenje?

To sa njegove strane nije bilo drugo misljenje,nego provokacija a ti to ocigledno ne razumes ili ne zelis da razumes???
Apropo razlicito misljenje...................ti si bas ta koja ta "razlicita misljenja" kaznjavas,odnosno odobravas,po samo tebi poznatom razlogu:rtfm::think:
 
Major Tepic je pravi srpski junak........kao i svi oni piloti koji su uzleteli sa batajnice na stostruko jaceg neprijatelja.........i to svako normalan postuje i ceni........:worth:

To su pravi predstavnici slavne srpske vojske i viteske tradicije iste.......koja se provlaci od Lazara, preko Stepe, majora Gavrilovica, Tepica, i hiljada bezimenih boraca........:worth:

To je razlog vise , da stoka kukavicka, kao sto je pichkurina ratko mladic, ili onaj magacioner ( ni imena mu se vise ne secam ) ne blate slavno ime srpskih oficira i vojnika.........:evil:

Ta pichka , kukavica i pobegulja pod cijom je komandom izginulo 20 000 mladica u uniformi RS............je sramota za sve junake koje je srbija iznedrila:evil:

Kapa dole i bez komentara,svaka cast !:klap::klap::klap:
 
Ne, ti relativizuješ. Svako od njih se borio za svoje ideale. Nama je razumljiv potez majora Tepića, zato što znamo sve o događaju, razumemo zašto se odlučio na taj korak, a zgražavamo se nad istim takvim potezom nekog muslimana. Pa.. ne razumem, iskreno. Kao što je major Tepić za nas heroj, tako je za nekog Arapina heroj onaj momak koji se avionom zabio u Kule. Stvar gledišta. Nema relativizacije.

Da je to uradio neki Hrvat, Klik bi to verovatno razumeo, ovo ne razume, kao što ti i ja ne razumemo muslimane kad se raznesu bombom i usput ubiju još mnogo ljudi.

Zašto ne možeš da podneseš različito mišljenje?

I vi kao i klik,kao i vecina ostalih komentariste nesto sto ne razumete,ostavite se toga.
Prvo covek se nasao u situaciji i okruzenju kakvo vi ne mozete da razumete.U takvim situacijama nema nekog racionalnog razmisljanja.U kakvom stanju moze biti covekova svest pre nego sto svesno sebe digne u vazduh, a pri tom ima sopstevenu porodicu to vi gospodjo,ja ni svi ostali ovde ne mozemo znati.Zato je svako poredjenje sa muslimanskim bombasima samoubicama krajnje neumesno da ne kazem imbecilno.Major Tepic nije hrabren za takav cin,nije rastao u okruzenju koje bi ocekivalo od njega tako nesto.Nisu mu obecane 77devica ako ucini takav cin.On je ucinio nesto sto bi veoma mali broj ljudi ucinio,zrtvovao je sebe iz samo sebi poznatih razloga.Da li je to uzaludan cin?,njemu ocigledno nije bio?Licno meni,da.Ali ko smo mi da razmatramo sta je bilo racionalno u tom trenutku i na tom mestu.Jedan vojnik je stradao pored Tepica,njega gotov niko ne spominje.Eto taj jedan mladi vojnik je verovao u majora Tepica,i stradao pored njega.I sad vi koji nemozete da zamislite ni u najgorim horor snovima kako je tamo bilo, nasli ste da analizirate tekavu situaciju i poredite sa muslimanima samoubicama:thumbdown:
Katanac
 
Poslednja izmena:
I vi kao i klik,kao i vecina ostalih komentariste nesto sto ne razumete,ostavite se toga.
Prvo covek se nasao u situaciji i okruzenju kakvo vi ne mozete da razumete

samo jedna stvar ja sam iz vukovara i vrlo dobro znam šta znači biti u okruženju.

ti ćeš mi iz beograda pričat o okruženjima:roll:
dandanas kukate ko peechke zbog par bombi od nata.



ma banujte me ko ga šljivi pa ne živim ja od foruma već od mojih 10 prstiju:whistling:
 
samo jedna stvar ja sam iz vukovara i vrlo dobro znam šta znači biti u okruženju.

Pa naravno da znas jer ste decu na odsluzenju vojnog roka bez povoda drzali u okruzenju u kasarni u Vukovaru, bez struje i vode. Sta ste radili vasim komsijama Srbima da i ne pricamo. A posle ste plakali kad je to ustasko leglo sravnjeno sa zemljom.
 
tepiceva porododica je jedva sastavljala kraj sa krajem u vreme 90-tih
pre neki dan su invalidi rata blokirali centar grada
po meni,nije ovo drzava gde se trebaju postavljati ovakve teme jer se ti junaci,ne da nepostuu,vec vise niko nezna ni ko su ni sta su,mi smno vecinom razocarani u tu drzavu
pa sta se samo dsilo a onim vojnim dnevnicama
nisu mogli da isplate neke tricave pare,ljudima koji su ratovali
od povlastica,jedino mozes imati umanjenje racuna od komunalija,koji malo ko koristi,ja licno ne,heve mi se za 1000 ili 2000 din
penzija ratnog vojnog invalida iznosi oko 20 000 dinara .....moda su mi cifre bajate,jer dugo nisam pitao o tome
prema tome...nemojmo pricati o tim palim ljudima u ratu na forumu,jer je to uzalud,niko e ljude nepostuje...pogotovo zvanicna vojska i drzava
nije fer nekima da provoiciraju kada se pominju heroji sa ove strane,dok istodobno svoje junake cuvaju kao TABOO o kojima se nista negativno nesme reci,ako bi se i reklo,bilo bi kao da stavljas saku na usijanu ringlu...opeklo bi te brzo i zestoko:):)
 
Pa naravno da znas jer ste decu na odsluzenju vojnog roka bez povoda drzali u okruzenju u kasarni u Vukovaru, bez struje i vode. Sta ste radili vasim komsijama Srbima da i ne pricamo. A posle ste plakali kad je to ustasko leglo sravnjeno sa zemljom.

slušaj /čitaj/ me dobro!

moji roditelji su proveli do srbije dvije srpske obitelji.
koje nisu bile zastrašivane od nikoga to ti garantiram životom.
iz jedne obitelji je jedan brat čak bio u srpskoj vojsci (ne znam točno kojoj neki dobrovoljci)

u mojoj kuću su se od granatiranja tzv jna skrivale još dvije obitelji jedna miješana i jedna čisto srpska. jeli su što i mi dijelili smo sve....

eto što smo radili srpskim komšijama.

kasnije nam se to obilo od glavu ali nećemo sad o tome.



zato mi se napasite tukija svi koji me zovete ustašom jer smo ja i moja obitelj vjerojatno napravili više za srbe iz vukovara nego što će neki od vas ikada.
 
Pa naravno da znas jer ste decu na odsluzenju vojnog roka bez povoda drzali u okruzenju u kasarni u Vukovaru, bez struje i vode. Sta ste radili vasim komsijama Srbima da i ne pricamo. A posle ste plakali kad je to ustasko leglo sravnjeno sa zemljom.

lipo ste se u vukovaru proslavili.za taj i slicne Hrvatske vukovare,
danas u Hrvatskoj ima barem 300 i kusur tisuca-iljada srba manje.


mashala
 
Major Tepic je pravi srpski junak........kao i svi oni piloti koji su uzleteli sa batajnice na stostruko jaceg neprijatelja.........i to svako normalan postuje i ceni........:worth:

To su pravi predstavnici slavne srpske vojske i viteske tradicije iste.......koja se provlaci od Lazara, preko Stepe, majora Gavrilovica, Tepica, i hiljada bezimenih boraca........:worth:

To je razlog vise , da stoka kukavicka, kao sto je pichkurina ratko mladic, ili onaj magacioner ( ni imena mu se vise ne secam ) ne blate slavno ime srpskih oficira i vojnika.........:evil:

Ta pichka , kukavica i pobegulja pod cijom je komandom izginulo 20 000 mladica u uniformi RS............je sramota za sve junake koje je srbija iznedrila:evil:

E VIDIS DA SI KLASICAN INDIJANAC:ok:

SVAKO KO NESTO ZNA O ZIVOTU ZNA DA JE RATKO MLADIC ILI SRPSKI JUNAK ILI LUDAK-3 NEMA.

DOK JE ONO 2 BIO 100%
 
slušaj /čitaj/ me dobro!

moji roditelji su proveli do srbije dvije srpske obitelji.
koje nisu bile zastrašivane od nikoga to ti garantiram životom.
iz jedne obitelji je jedan brat čak bio u srpskoj vojsci (ne znam točno kojoj neki dobrovoljci)

u mojoj kuću su se od granatiranja tzv jna skrivale još dvije obitelji jedna miješana i jedna čisto srpska. jeli su što i mi dijelili smo sve....

eto što smo radili srpskim komšijama.

kasnije nam se to obilo od glavu ali nećemo sad o tome.



zato mi se napasite tukija svi koji me zovete ustašom jer smo ja i moja obitelj vjerojatno napravili više za srbe iz vukovara nego što će neki od vas ikada.

:ok: :ok: :ok: I u vama Hrvatima proradi srpska krv s vremena na vreme. :ok:
 
Major Tepic je pravi srpski junak........kao i svi oni piloti koji su uzleteli sa batajnice na stostruko jaceg neprijatelja.........i to svako normalan postuje i ceni........:worth:

To su pravi predstavnici slavne srpske vojske i viteske tradicije iste.......koja se provlaci od Lazara, preko Stepe, majora Gavrilovica, Tepica, i hiljada bezimenih boraca........:worth:

To je razlog vise , da stoka kukavicka, kao sto je pichkurina ratko mladic, ili onaj magacioner ( ni imena mu se vise ne secam ) ne blate slavno ime srpskih oficira i vojnika.........:evil:

Ta pichka , kukavica i pobegulja pod cijom je komandom izginulo 20 000 mladica u uniformi RS............je sramota za sve junake koje je srbija iznedrila:evil:
:ok: :ok:
 
mladicu se moze prebacivati to sto se ne preda hagu,ako je zaista jedan od uslova njegovo izrucenje
ali lose komandovanje,a narocito pogibija preko 20.000 pripadnika VRS nemoze nikako,mladic nije bio los komandant
mladic je bio 91 na juznom hrvatskom frontu i zapadnohercegovackom...u to vreme,to je bio pravi jugosloven,pravi komunista i ljudina,dobar komandant
sta se posle,po zahuktavanju sukoba u bosni zbilo sa tim covekom,to neznam,ali,verujem da se vrlo vrlo razcarao u sve usta je verovao,pogotovo jugoslaviju i bratstvo i jedinstvo,svoje kolege iz vojske....pa se moguce i on promenio
ali da je kukavica i phicka...to nije
 
@kllik
imas poen za onaj post....sad me bas dok sam citao,prosla strasna jza,to je upavo bilo to,ljudi su bili nbijeni po podrumima,skrivali se,niko nije znao ko je ko,svi su zajedno ginuli od granta
prelepo si opisao situaciju,u par recenica

znaš šta ja ovdje puknem povremeno kad me počnu napadat bale koji ni nos ne znaju obrisat a meni spominju neke "uzvišene" stvari kojima ne znaju niti značenje nego samo bubaju šta su čuli na tv-u ili pročitali u novinama.

imam ja još pričica ali ne želim se "hvalit"
 

Back
Top