Heroja se sećaju samo prijatelji a gluperde lutaju daleko!!!

Ne, ti relativizuješ. Svako od njih se borio za svoje ideale. Nama je razumljiv potez majora Tepića, zato što znamo sve o događaju, razumemo zašto se odlučio na taj korak, a zgražavamo se nad istim takvim potezom nekog muslimana. Pa.. ne razumem, iskreno. Kao što je major Tepić za nas heroj, tako je za nekog Arapina heroj onaj momak koji se avionom zabio u Kule. Stvar gledišta. Nema relativizacije.
Nije to uporedivo. Ovo je bio građanski rat, u kome se, kao u svakom ratu, takve stvari događaju kao nešto, hajde da kažem, "normalno". (:eek:) A ono zabijanje u Kule je - teroristički akt, u kom je stradalo stotine ljudi koji s tim nisu imali nikakve veze :evil:
 
lipo ste se u vukovaru proslavili.za taj i slicne Hrvatske vukovare,
danas u Hrvatskoj ima barem 300 i kusur tisuca-iljada srba manje.

Dok su se Srbi borili protiv krvoloka u uniformama, Hrvati su se, shodno svom demonskom uzgoju, orijentisali na borbu protiv civila, zena i dece.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa to je upravo i razlika izmedju Srba i tog pasjeg nakota koji se odaziva na zov "krvati". Dok su se Srbi borili protiv krvoloka u uniformama, Hrvati su se, shodno svom demonskom uzgoju, orijentisali na borbu protiv civila, zena i dece.
evo ti još jednom pošto vidim da ti ne vidiš ili se samo praviš blesav
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=7658181&postcount=90
slušaj /čitaj/ me dobro!

moji roditelji su proveli do srbije dvije srpske obitelji.
koje nisu bile zastrašivane od nikoga to ti garantiram životom.
iz jedne obitelji je jedan brat čak bio u srpskoj vojsci (ne znam točno kojoj neki dobrovoljci)

u mojoj kuću su se od granatiranja tzv jna skrivale još dvije obitelji jedna miješana i jedna čisto srpska. jeli su što i mi dijelili smo sve....

eto što smo radili srpskim komšijama.

kasnije nam se to obilo od glavu ali nećemo sad o tome.



zato mi se napasite tukija svi koji me zovete ustašom jer smo ja i moja obitelj vjerojatno napravili više za srbe iz vukovara nego što će neki od vas ikada.
 
znaš šta ja ovdje puknem povremeno kad me počnu napadat bale koji ni nos ne znaju obrisat a meni spominju neke "uzvišene" stvari kojima ne znaju niti značenje nego samo bubaju šta su čuli na tv-u ili pročitali u novinama.

imam ja još pričica ali ne želim se "hvalit"

nesumnjam,nazalost pa je tako
pustimo price,kasno je,a treba veceras i zaspati:neutral: ako me razumes
 

OVO JE KUKAVICA I PICHKETINA :rotf::rotf::rotf::dash::dash::dash:

ZA SVE KOMPLEKSASE POPUT IDI DADE-LOOK :hahaha::hahaha::hahaha:

MLADIC KRALJ

ovo je budala,ne heroj
zbog toga,i onog vezivanja saveznickih vojnika za releje i neke bandere po cukama,ce umreti u zatvoru,a mi cemo biti banana republika,i proglaseni najgorima na svetu,uz one hutue i tuce,kako se vec zovu
rekoh...nesto se sa tim covekom desilo,pa je izgubio kontakt sa realnoscu...a ovo je ocigledan primer kako se u nerealnoj situaciji ti ophodis prema stranom oficiru...i to sile koja moze da te smlavi
po meni,trebalo je sa saveznickom vojskom to neznije i sto umiljatije,ali bosanski srbi su totalno izgubili osecaj za realnost,oni uopste nisu bili svesni u kom se veku nalaze,i sa kim se kako ponasaju
 
nema to veze sa krvlju već sa nečim što se zove biti čovjek.

Onda kao takva ljudina uzmi i priznaj sebi da:

-je etnicki ocisceno pola miliona Srba pre svega 15ak godina
-vam je drzava nastala na genocidu
-da niste imali drzavu do 91
-da ste projekat zapada
-da ste uzeli nesto sto nikada nije bilo vase
-ste pobili preko milion ljudi u Jasenovcu
-ste isli tamo gde duva vetar, u Nemce, u komuniste,u Austriju, u Srbiju
-ste bili nacisti i ustase
-su vas Srbi oslobodili posle Prvog svetskog rata
-da su Srbi ginuli u Vojnoj krajni koja je danas vasa ne bi li islam zarazio ostatak Evrope
-i sto je najgore da ste i dan danas isti
 
ovo je budala,ne heroj
zbog toga,i onog vezivanja saveznickih vojnika za releje i neke bandere po cukama,ce umreti u zatvoru,a mi cemo biti banana republika,i proglaseni najgorima na svetu,uz one hutue i tuce,kako se vec zovu
rekoh...nesto se sa tim covekom desilo,pa je izgubio kontakt sa realnoscu...a ovo je ocigledan primer kako se u nerealnoj situaciji ti ophodis prema stranom oficiru...i to sile koja moze da te smlavi
po meni,trebalo je sa saveznickom vojskom to neznije i sto umiljatije,ali bosanski srbi su totalno izgubili osecaj za realnost,oni uopste nisu bili svesni u kom se veku nalaze,i sa kim se kako ponasaju

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

TI SI IZGLEDA IZGUBI-LA VEZU SA STVARNOSCU :hahaha::hahaha:

KO KOGA MOZE DA SMLAVI :eek::eek::eek:

OD SHUGAVE HOLANDIJE SMO BILI JACI PA EDNO 200 PUTA :rtfm:

A SVI ONI ZAJEDNO SU MOGLI 91 DA NAS POVUKU ZA ONU STVAR:rtfm:
PA STO NAS NISU SMLAVILI-JOS OVA ***** NEMOJ DA PUCAS U KLAVIJATURISTU :rotf::rotf::rotf:

PA TAKO SYEBANE NISU MOGLI DA NAS SMLAVE 99 A KAMOLI U PUNOJ SNAZI 91
 
Ljudi moji pogrešno ste shvatili Montenegrino-ov citat (to je zapravo rekao Paton).
Pod "the other bastard" Paton ne misli na nekoga iz svog naroda, nego na kopilad protiv kojih se bori - njih treba natjerati da umru u tvojoj borbi za domovinu.

Paton je bio jedan od najratobornijh američkih generala, nešto tako defetistički nikada ne bi izjavio.

hebi ga, ponekad brzopletost ne dozvoljava da se shvati sustina. inace izreka je bas OK. ako se ispravno shvati
 

Klasičan manipulator i bolesnik, psihopata koji namesta priču. Isto tako i radikali funkcionisu.
Klasicna autoprojekcija na sagovornika... Eeee na koga se srolja dernja?

Ako, truliće u zatvoru dok ne crkne krvnik a bolje mu je da se rokne i da ga zapale benzinom kao hitlera. Ali nema on muda, ici ce u hag da nas bruka gluperda.
 
Onda kao takva ljudina uzmi i priznaj sebi da:

-je etnicki ocisceno pola miliona Srba pre svega 15ak godina
-vam je drzava nastala na genocidu
-da niste imali drzavu do 91
-da ste projekat zapada
-da ste uzeli nesto sto nikada nije bilo vase
-ste pobili preko milion ljudi u Jasenovcu
-ste isli tamo gde duva vetar, u Nemce, u komuniste,u Austriju, u Srbiju
-ste bili nacisti i ustase
-su vas Srbi oslobodili posle Prvog svetskog rata
-da su Srbi ginuli u Vojnoj krajni koja je danas vasa ne bi li islam zarazio ostatak Evrope
-i sto je najgore da ste i dan danas isti

:klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap::klap:

Cestitam-kratko,u centar...Odgowor njihow je???Ajde domace demoNkrate-branite sad bracu...
 
Klasičan manipulator i bolesnik, psihopata koji namesta priču. Isto tako i radikali funkcionisu.
Klasicna autoprojekcija na sagovornika... Eeee na koga se srolja dernja?

Ako, truliće u zatvoru dok ne crkne krvnik a bolje mu je da se rokne i da ga zapale benzinom kao hitlera. Ali nema on muda, ici ce u hag da nas bruka gluperda.

TI ZNAS STA JE AUTOPROJEKCIJA :hahaha::hahaha::hahaha:

KAKVA BRE AUTOPROJEKCIJA NESRETNICE :rotf::rotf::rotf:

KAO TI SI SAD NEKI PSIHOLOG PA SI GA IZVALIO.............NO COMMENT:otkacio:

A TO DAL NEMA MUDA VIDELI SMO NA SNIMKU.

I KOJI JE TVOJ PROBLEM DA UPOREDJUJES MLADICA SA HITLEROM JESI LI TI NORMALAN,JEL TI ZNAS KO JE BIO HITLER.:otkacio:

A TI MOODARO IZA TOG TVOG KOMPA NAZIVAS JEDNOG MLADICA PICHKETINOM :hahaha::hahaha::hahaha:

DA LI PROVALJUJES KOLIKO SI SMESAN..............BOLJE BI BILO DA TVOJIM RODITELJIMA TO URADE NEGO MLADICU,MISLIM ZASLUZILI SU.:rtfm:
 
Klasičan manipulator i bolesnik, psihopata koji namesta priču. Isto tako i radikali funkcionisu.
Klasicna autoprojekcija na sagovornika... Eeee na koga se srolja dernja?

Ako, truliće u zatvoru dok ne crkne krvnik a bolje mu je da se rokne i da ga zapale benzinom kao hitlera. Ali nema on muda, ici ce u hag da nas bruka gluperda.

mariobre se trudi

Podrazumevano Re: Heroja se secaju samo prijatelji a gluperde lutaju daleko!!!
Citat:
Original postavio olympiakos Pogledaj poruku
Klasičan manipulator i bolesnik, psihopata koji namesta priču. Isto tako i radikali funkcionisu.
Klasicna autoprojekcija na sagovornika... Eeee na koga se srolja dernja?

Ako, truliće u zatvoru dok ne crkne krvnik a bolje mu je da se rokne i da ga zapale benzinom kao hitlera. Ali nema on muda, ici ce u hag da nas bruka gluperda.


HOCE LI OVAJ BOLESNIK BITI UDALJEN SA FORUMA,KOJI NON STOP POZIVA NA NASILJE :banovati::banovati: :banovati::banovati::banovati::banovati::banovati::banovati:
 
slušaj /čitaj/ me dobro!

moji roditelji su proveli do srbije dvije srpske obitelji.
koje nisu bile zastrašivane od nikoga to ti garantiram životom.
iz jedne obitelji je jedan brat čak bio u srpskoj vojsci (ne znam točno kojoj neki dobrovoljci)

u mojoj kuću su se od granatiranja tzv jna skrivale još dvije obitelji jedna miješana i jedna čisto srpska. jeli su što i mi dijelili smo sve....

eto što smo radili srpskim komšijama.

kasnije nam se to obilo od glavu ali nećemo sad o tome.



zato mi se napasite tukija svi koji me zovete ustašom jer smo ja i moja obitelj vjerojatno napravili više za srbe iz vukovara nego što će neki od vas ikada.

znaš šta ja ovdje puknem povremeno kad me počnu napadat bale koji ni nos ne znaju obrisat a meni spominju neke "uzvišene" stvari kojima ne znaju niti značenje nego samo bubaju šta su čuli na tv-u ili pročitali u novinama.

imam ja još pričica ali ne želim se "hvalit"

Ja sam se juče naljutila na tebe zbog onih nato bombi.... iako sam znala da je i ova tema pre svega otvorena, ne zbog toga da postavljč kaže neku lepu o Tepiću, več u nadi da će naići neko od vas komšija koje će uspeti da isprovocira.....
A za oba citirana posta :ok:
 
Ja sam se juče naljutila na tebe zbog onih nato bombi.... iako sam znala da je i ova tema pre svega otvorena, ne zbog toga da postavljč kaže neku lepu o Tepiću, več u nadi da će naići neko od vas komšija koje će uspeti da isprovocira.....
A za oba citirana posta :ok:

Jel ti znas da citas??????????
Ako znas,onda citaj dobro i ne lupaj gluposti?!
Koga sam ja to provocirao...............................alo bre...............ti si se razbolela sedeci pred kompjuterom non-stop:think:
 
Nije to uporedivo. Ovo je bio građanski rat, u kome se, kao u svakom ratu, takve stvari događaju kao nešto, hajde da kažem, "normalno". (:eek:) A ono zabijanje u Kule je - teroristički akt, u kom je stradalo stotine ljudi koji s tim nisu imali nikakve veze :evil:

Tu se ne radi o tome ,nego cisto o odbrani istomisljenika ovde na forumu?!:ok:
 
Čestitam Anarog. Dobićeš pohvalu od učiteljice. Ni ona kao ni ti ne podnosi neistomišljenike.
I nemojte više da provocirate i vređate Registru
.

Sada si bas preterala........................koja bre uciteljica..................koje provociranje.................mislim..............ovde na ovoj temi MENE PROVOCIRAJU......................jel ti citas sta se sve pise?!:rtfm::otkacio:
 
hehe drago mi je sto imam prijatelja slovenca, hrvata, muslimana, srbina, crnogorca, makedonca... I sto bezumnici kao sto je krvnik Ratko mladic nisu uticali na moj drustveni i privatni zivot.
Cekam da ga skembaju pa da jedem kokice i smejem se dok se krvnik batrga za zlocine koje je naneo ljudima koje poznajem...
Bolje da se samoubije jer ga ni srbi u bosni ne podnose. :mrgreen:
 

Back
Top