Heroja se sećaju samo prijatelji a gluperde lutaju daleko!!!

Sada si bas preterala........................koja bre uciteljica..................koje provociranje.................mislim..............ovde na ovoj temi MENE PROVOCIRAJU......................jel ti citas sta se sve pise?!:rtfm::otkacio:

Čitam, ne brigaj.
Istina je takođe da i tebe provociraju i vređaju, ali to je zato što vrlo često ovde prosipaš netoleranciju prema neistomišljenicima, a ispoljavaš i agresiju i nekulturu pre svega prema SVIM Hrvatima, Albancima koji se pojave na forumu... i ostalima koji nisu Srbi po tvom ukusu. Takođe svako malo podučuvaš moderatore i držiš im 'moralne' pridike...
Dakle, što se mene tiče samo dobijaš tante za lupe.
 
što bi rekao svojevremeno Miroslav Krleža "Sačuvaj me, Bože, hrvatske kulture i srpskoga junaštva"!

Šta je bilo bilo je, vreme se vratiti neće, i normalno je da se Srbi donekle dive ovakvom čoveku, koji se borio za ono što većina Srba danas smatra Velikohrvatskom državom(Jugoslavija), no medjutim ni to nije bitno bitno je da se ratovi ne zaborave, ne tako da bi se nekom potpirivale ratne želje, nego da do toga više ne dođe.

Ne daj Bože više nijednog ratnog heroja
 
Čitam, ne brigaj.
Istina je takođe da i tebe provociraju i vređaju, ali to je zato što vrlo često ovde prosipaš netoleranciju prema neistomišljenicima, a ispoljavaš i agresiju i nekulturu pre svega prema SVIM Hrvatima, Albancima koji se pojave na forumu... i ostalima koji nisu Srbi po tvom ukusu. Takođe svako malo podučuvaš moderatore i držiš im 'moralne' pridike...
Dakle, što se mene tiče samo dobijaš tante za lupe.

Ja mislim da je dalja "rasprava" izmedju nas dvoje bezpredmetna jer ti licno sa ovim nemas veze,osim sto ti neko drugi smeta(Strela?:mrgreen:),pa sada pokusavas nesto....................ali to mene ne interesuje i prema tome :bye:
 
hehe drago mi je sto imam prijatelja slovenca, hrvata, muslimana, srbina, crnogorca, makedonca... I sto bezumnici kao sto je krvnik Ratko mladic nisu uticali na moj drustveni i privatni zivot.
Cekam da ga skembaju pa da jedem kokice i smejem se dok se krvnik batrga za zlocine koje je naneo ljudima koje poznajem...
Bolje da se samoubije jer ga ni srbi u bosni ne podnose. :mrgreen:

:rotf::rotf::klap::rotf::rotf:
Ti ocigledno imas kompleks iz mladosti?!:klap::klap::klap:
 
znaš šta ja ovdje puknem povremeno kad me počnu napadat bale koji ni nos ne znaju obrisat a meni spominju neke "uzvišene" stvari kojima ne znaju niti značenje nego samo bubaju šta su čuli na tv-u ili pročitali u novinama.

imam ja još pričica ali ne želim se "hvalit"

Klik sad se vadis.Ko te proziva da si ustasa?Jedan jedini smesan lik na ovom pdf?Poredio si postupak majora Tepica sa muslimanskim samoubicama i to malo posprdno.
To sto ste ti i tvoja porodica pomogli nekim srpskim porodicama za vreme rata je dobro po vas,lepo je spavati ciste savesti.Ali to nema nikakve veze sa ovom temom ,i moras priznati sebi da si prve postove pisao neodgovarajuce.Ako ti postupak majora Tepica nije odgovarao preskoci temu i nemoj kacite one glupe slike sa muslimanima.
Koliko su te neki ispljuvali ovde toliko si i sam kriv zbog onoga sta i kako si pisao;).
 
Ja mislim da je dalja "rasprava" izmedju nas dvoje bezpredmetna jer ti licno sa ovim nemas veze,osim sto ti neko drugi smeta(Strela?:mrgreen:),pa sada pokusavas nesto....................ali to mene ne interesuje i prema tome :bye:

Meni smeta samo primitivizam, netrpeljivost i šovinizam ovakog tipa:
http://forum.krstarica.com/group.php?groupid=111

NEPOBEDIVO SUNCE
Pa o tome i pricam!!
Pogledaj sad na istoj mojoj temi kao "Registra" pokusava da to sve zataska?!


29.09.2008. 21:54
W.A.S.P.
Da li ste primetili da su 90% admina janezi i krvati ?!?!?!

29.09.2008. 21:52
W.A.S.P.
Vrlo interesantno, ovom žutom šljamu dozvoljavaju da ismevaju mtrvog čoveka i da se sprdaju a posle kad ja na temi sa Đionđićem napišem 'koga bole ko ga je ubio, važno je da je mrtav' to obrišu ... e pa nije fer. Sada će da menjaju mesta s plavušom. Kara Đorđe al kara i Gruja

29.09.2008. 20:57
NEPOBEDIVO SUNCE
Pogledajte samo sta pise ovaj ustasa "klik" na mojoj temi o majoru Tepicu i koju je sliku postavio za odgovor????????????
Tema:Heroja se secaju samo prijatelji a gluperde lutaju daleko!!!
Niko od moderatora nije reagovao na moj poziv da se kretencina banuje?!


28.09.2008. 22:02
Strela
http://forum.krstarica.com/showthrea...light=hrvatska

Ево те теме, баш да је видите, због које ме је северинко, уз прећутно одобравање модераторкино,
прозивао у крчми (не знам да ли су у међувремену обрисани ти северинкови постови у крчми?), малте не ће један мали ситан
провокатор из "братске" нам суседне државе да води уређивачку политику највећег српског форума - Крстарице...
Тема је од прошле године, значи кад је тај пдф. модерисала Пајамаца, значи затварање те теме нема никакве везе са мном...

Ni mene rasprava sa vama ne zanima. Sramota je šta vi sebi dozvoljavate :bye:
 
..ne bash..shto bi mi smetalo? ovo je slobodna zemlja, a klub je zatvorenog tipa i astavljen od ljudi koji razlichito misle i imaju pravo da vide shta se deshava..mislim shta sve prochitam od kroacije ili kyo-a koji namerno danima provocira mitu i kada na kraju popije ban on kaze napisao sam bu8ala, a ne budala..nepravda?.ili od onog ididade, el-muertea, pa i al bundija koji je chlan istog kluba..koliko uvreda i neprilichnih komentara, pa nikad nisam video da se bunish..to je tvoja ekipa i vi suvereno vladate ovde..shta ocete, da i tamo smarate ljude koji imaju svoje mishljenje?
 
..ne bash..shto bi mi smetalo? ovo je slobodna zemlja, a klub je zatvorenog tipa i astavljen od ljudi koji razlichito misle i imaju pravo da vide shta se deshava..mislim shta sve prochitam od kroacije ili kyo-a koji namerno danima provocira mitu i kada na kraju popije ban on kaze napisao sam bu8ala, a ne budala..nepravda?.ili od onog ididade, el-muertea, pa i al bundija koji je chlan istog kluba..koliko uvreda i neprilichnih komentara, pa nikad nisam video da se bunish..to je tvoja ekipa i vi suvereno vladate ovde..shta ocete, da i tamo smarate ljude koji imaju svoje mishljenje?

a ja???gde sam ja????hocu i ja da budem zao:otkacio::otkacio:
 
..ma chuj, prvo pochisti svoje dvorishte pa onda prichaj te priche..evo juche ili dan pre dosho kyo, napao strelu i shmugno ko pichkica, a ti nastavila ceo dan..primila se kao saucheshce..bilo je tuzno za gledati..pa evo i na ovoj temi ovo sa filatelistom..zalecesh se i dajesh ljudima osobine koje nemaju..ovi bajagi demokrati su ti mangupi, a oni su ti neprihvatljivi..meni su prihvatljiviji ljudi koji imaju svoje ja i koji ne dozvoljavaju da ih neko nahushka na druge chlanove foruma..to shto ti to ne vidish nije moj problem ili bilo chiji od tih 18 chlanova..jednostavno nemoj da chitash, shta te uopshte tera da idesh tamo a da nije sujeta?
 
Poslednja izmena:
Klub jeste zatvorenog tipa ali otvoren na prostoru Krstarice i svi korisnici mogu da ga vide. Svoju bolesnu podrebu da druge vređaju i omalovažavaju, svoj pritajeni bes i otvorenu mržnju, a koji nazivaju patriotizam - neka ubuduće ostave za privatnu komunikaciju.

kao i vase(tvoje) komplekse istresajuci na nerealnom vidjenju stvari...............i napadajuci druge......ali svakom zlu dodje kraj,kao i tvom ..........10 godina fashizma dosta jednom za svagda.........amerika pada.......pasce i tadici.......i ukraijnski dos.....i hrvastski dos......i gruzijski tadici........i dolazi vreme osvete i gazenja.
 
..ma chuj, prvo pochisti svoje dvorishte pa onda prichaj te priche..evo juche ili dan pre dosho kyo, napao strelu i shmugno ko pichkica, a ti nastavila ceo dan..primila se kao saucheshce..bilo je tuzno za gledati..pa evo i na ovoj temi ovo sa filatelistom..zalecesh se i dajesh ljudima osobine koje nemaju..ovi bajagi demokrati su ti mangupi, a oni su ti neprihvatljivi..meni su prihvatljiviji ljudi koji imaju svoje ja i koji ne dozvoljavaju da ih neko nahushka na druge chlanove foruma..to shto ti to ne vidish nije moj problem ili bilo chiji od tih 18 chlanova..jednostavno nemoj da chitash, shta te uopshte tera da idesh tamo a da nije sujeta?

Ta fraza primio-la se kao saučešće ti postaje otrcana. U spomenutom slučaju u 'kafančini' što bi rekla tvoja drugarica ona je sasvim blago dva puta spomenuta s moje strane kao odgovor na Kiove priče, a onda su naišla dva respektovana člana tog olizanog kluba i počela da najgrublji način vređaju mene.
Ta ista tvoja koleginica drami i spletkari ima već mesec dana po profilima i svom klubu na moj račun - a bez mog odgovora i sada ćemo na to staviti tačku ...tek da znaš.

Što se tiče Fileteliste, Dade, Bundija i Murtea - ništa se ja nisam zaletela. Filatelista je, eto imao i nije porekao i nije obrisao, kao neka baba ono što je napisao - jednom, da to nazovemo, malo oštriju reakciju. Međutim, imaj vidu da se to odnosi na njegov stav o tome šta policija treba da radi kada takozvane patriote po x-put pale i ruše Beograd i to zato što je srpska vlada ispunila jednu međunarodnu obavezu.

Sva četvorica spomenutih su po svim kriterijumima demokrate. Zalažu se za slobodnu Srbiju, pomirenu sa sobom i komšijama, integrisanu u eu, naprednu i bogatu. Zastupaju toleranciju prema manjinama, insistiraju na tome da se poštuju i plaćaju znanje i pamet. Protive se nazivanju polovine populacije izdajničkom....Sva četvorica su inteligentni i zastupaju pametne stvari, šta da ti kažem - moji stvarni favoriti :D

Nisam se sa njima konsultovala pa ne mogu da tvrdim u njihovo ime, ali mislim da su samo odlučili da ovde jasno, bez pardona nazovu stvari pravim imenom, a da na destruktivne ideje odgovore ravnom merom, ogole ih i razobliče do koske.
Ako neko naziva npr. predsednika države izdajnikom, otvoreno tvrdi da će isti biti smaknut - pa ga neko drugi nazove retardom, taj prvi je po mom mišljenu sasvim jeftino prošao.
 

Back
Top