Hajde sada neka muskarci pitaju a zenske da odgovaraju II

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa znam da nisi spamer
cool1.gif.pagespeed.ce.rgMemDTRkW.gif

a znam i da te niko nije pitao :andjeo:
al ti niko nije zabranio da pises pp :metla:

:zkez:
Citala sam temu "dijagnoza", nema vise pp-isanja moja Ivo, ni u ludilu. :aha:
 
Citala sam temu "dijagnoza", nema vise pp-isanja moja Ivo, ni u ludilu. :aha:

..pih, a ja taman htedoh reci da taj pp posaljes na dve aTrese:mrgreen:
..i koja je sad pa ta tema i gde:confused:
:( ... a tako sam se nadala :aha:

ja nisam , moram je naci

...znaci opet ostajemo ne obavestene....eto me za tobom, moram da nadjem to sto je zbunilo i sprecilo Modesti
da pise pp-ove:lol:
 
Da li ste u stanju da procenite kad je neka zenska realno bolja riba od vas I ako jeste da li je mrzite zbog toga?
Jesam. Realno, nije tesko izgledati bolje od mene i zasto bih nekoga mrzela zbog toga. Ja se prva okrecem za zgodnim i lepim zenama. I u svom drustvu imam mnogo privlacnih drugarica.
Noćas sam sanjao jednu forumašicu...

Dan je počeo sasvim obećavajuće, čovek koji je trebao da mi pomogne u današnjem poslu stigao je oko 06,30 h.
Dovlačili smo drva iz šume, sve je teklo glatko i izgledalo je da neće biti problema.
Oko 09,00 h me izdao alanser. Nije pomagalo ni čukanje, ni pokušaj da šrafcigerom premostimo direktno na alnaseru.
Bio sam parkiran uzbrdo i nije bilo drugog načina da startujem traktor, osim da ga na kvačilu opučim nizbrdo, u rikverc, da naglo pustim kvačilo i da ga tako startujem.
Sa leve strane je bila obala, a sa desne strmina.
Sa obale smo natovarili drva.
Upitao sam da li sam na dobrom pravcu, pritisnu kvačilo i gledao u čoveka koji je stajao ispred mene, da me navodi, jer puna prikolica traži svoj put, a on je glasno i samouvereno govorio da nastavim. Taman sam hteo da podignem stopalo sa kvačila, kad glasan prasak i zatrešen traktor u moj mozak poslaše signal da sam prevrno prikolicu, a nagli i neočekivan talas andrenalina izazva vrućinu na mom licu i grudima, dok sam grčevito stiskao kočnicu i držao se za volan.
Srećom, nije bilo ozbiljnijih posledica, lako smo je ispravili, jedino što smo drva morali iznositi ispod puta i ponovo ih tovariti.
Posle je sve išlo kao podmazano, štaviše, konačan bilans oveg dana nas je učinio veoma zadovoljnim.

E, mene bi interesovali kakvo je vaše mišljenje - da li mi je dobar ili loš znak kad mi ta forumašica dođe u san? :think:
Vazno je kako se nesto zavrsi- dobar :)

I ja sam nedavno sanjala forumasicu:eek: Videla joj sliku sa klincima pred spavanje i eto... Celu noc smo spasavale neku decu od davljenja, vadili ih iz vode...
kojim ženama se divite i zašto?
Prvenstveno zenama majkama i zenama drugaricama :heart:. Zato sto kod takvih nema mesta egoizmu i sujeti. Volim zene dame- samouverene, odmerene, svesne svoje zenstvenosti i kvaliteta bez potrebe da se takmice i pariraju muskarcima, zene kojima izraz "nezniji pol" nije uvreda. Cenim one kojima partner nije sredstvo, nego izbor. One koje se osecaju cele i kada su same.
 
Da li ste u stanju da procenite kad je neka zenska realno bolja riba od vas I ako jeste da li je mrzite zbog toga?

jedva nadjoh pitanje spameri jedni, i mene ste zaebali :lol:

jok, cak naprotiv volim da zagledam i muske i zenske po ulici, kad vidim dobru ribu i ja se okrenem za njom, sta ima da mrzim, lepo je videti nesto lepo, kad je stvarno lepo, e sad nije svaka dobra riba, ko sto nije svaki dobar frajer...

mnogo se lako razbacujete terminom mrzeti nekoga, nemoj ako ne znas sta je to
 
da si tako mami svojoj uzivo reko ne bi sad imo prste za kuckanje tih gluposti po ceo dan :aha:
nadji nesto jjebi smaras sa jednim te istim glupostima
i obavezno kondom, iz evolutivnih razloga
ako ti neka da, posto se to kako vidim retko desava, cim si toliko besan na zenski rod

uvek se pitam dal ovi zenomrsci imaju majke il su ih iz bunara vadili... :roll:
 
Pre neki minut sedim na tersi, neuobičajena situacija, zrikanje i cvrčanje se čuje, a pada kiša...rominja, jedva se čuje kako šapuće u krošnjama koje dodiruju tersu...Pijem baš dobro ohlađeno pivo, i nemam pojma kako - setim se jedne situacije:
Tek što smo se zamomčili i zadevojčili, još uvek odeveni u bezlične jakne i farmerke, bez novca za izlazak, a gladni života i puni želja...
Taj podrum se zvao diskotekom, prenatrpan svetlosnim efektima, ljudskim telima, duvanskim dimom koji je sasvim nepotrebnom činio dimnu mašinu koja je, uprkos tome, povremeno radila svoj posao...
Verovatno je u moru dobrih riba ne bih ni zapazio, jer bila je prilično obična plavuša, prosečnog izgleda, skromnog stajlinga i još skromnijeg porekla...verovatno, da je nedavno od tog trena nisam startovao. Odbila me, naravno, raskokodakale se kod svojih drugarica da bi se pohvalila, priča se raširila, pa sam imao nekoliko dana slave u svom odelenju, a devojke su me gledale sa nečim u očima što je ličilo na pomešano divljenje i odobravanje...
Ili sam samo ja,to u njihovim očima, tako tumačio, ko će ga znati.
Uglavnom, ugledao sam je.
Konobar je doneo onu tanku, visoku vinsku čašu sa nekom svetlom tekućinom i spustio na njen sto, ona je igrala, konobar je nešto njoj šapnuo, prestala je igrati, prišla stolu, demonstrativno uzela čašu i sadržaj prosula na pod, spustila čašu, naglo se okrenula na peti i vratila se podijumu i igri.
Skapirao sam da joj se neko udvara, da je poslao piće (ono, kao u filmovima) i da je ona tako reagovala da bi pokazala nezanteresovanost, ali mi je taj gest delovao tako prostački da je ona izgubila poprilično na svojoj ionako slabašnoj privlačnosti.
I, sada nešto mislim - šta njoj bi da tako reaguje, da li je to nezrelost, oholost, nesnalažanje u situaciji,ili...šta bi moglo biti?
Da li ste vi nekada ovako reagovale?
Da li ste imale takvu situaciju?
Šta mislite o takvom gestu?
 
nisam
a nezrelost nije opravdanje
svi smo bili mladi i nezreli pa nismo svi to radili
ako joj se bas toliko odbijao kontakt sa tim uvaracem (mora da ima nesto cim je toliku scenu napravila) mogla je lepo da odbije, konobar da vrati pice
a taj prostakluk sa prosipanjem je sramota za nju samu
a i dokaz da je jedna samoziva ohola razmazena vaska koja pored svog tog bezobrazluka iskazuje i nepostovanje prema osoblju restorana, sad neko treba da brise za njom, ogavno
meni ne bi palo na pamet da prospem bilo sta u restoranu/kaficu/podrumu...ma zovi ga kako oces...cenim tudj prostor i tudj rad, i nikad ne gledam na usluzne delatnosti kao na moje sluge...ogavno
meni je taj cin eto ogavniji zbog nepostovanja prostora i osoblja u kojem si nego zbog samog odbijanja
 
nisam
a nezrelost nije opravdanje
svi smo bili mladi i nezreli pa nismo svi to radili
ako joj se bas toliko odbijao kontakt sa tim uvaracem (mora da ima nesto cim je toliku scenu napravila) mogla je lepo da odbije, konobar da vrati pice
a taj prostakluk sa prosipanjem je sramota za nju samu
a i dokaz da je jedna samoziva ohola razmazena vaska koja pored svog tog bezobrazluka iskazuje i nepostovanje prema osoblju restorana, sad neko treba da brise za njom, ogavno
meni ne bi palo na pamet da prospem bilo sta u restoranu/kaficu/podrumu...ma zovi ga kako oces...cenim tudj prostor i tudj rad, i nikad ne gledam na usluzne delatnosti kao na moje sluge...ogavno
meni je taj cin eto ogavniji zbog nepostovanja prostora i osoblja u kojem si nego zbog samog odbijanja
Hm, ako ti je tu problem samo zbog poda, onda ti mogu reći da je pod od lažnog mermera, a uvek je bio klizav i mokar zato što se kondezovao vazduh večito pun vlage, daha i dima od cigarčina.
Meni je nekako jadno delovalo i slanje tog pića, pa nije to ni uobičajeno u ovom kraju, jedva da smo imali 19 godina, nije to otmeni restoran nego mesto gde smo izlazili zato što nismo imali novca za pravi izlazak, uvek je gužva, kao sardine nabijeni, zveramo i gledamo se iz mraka, nešto kao igramo i odemo kući sa bolom u nogama...Verovatno je bio početak večeri, nešto oko 22h, još nije bila gužva i ja sam to video. Sve mi se to ...nekako zgadilo, i slanje i prosipanje.
Nisam o njoj ni znao mnogo, kasnije, mnogo kasnije njen brat će se družiti sa mojim bratom, pa ću doznati da je siromašna, bez razloga i podloge za oholost, ona će se udati, poroditi, njeno dete će umreti, rađađe ponovo...ali posle ne znam šta se dešavalo.
Zato se i pitam šta njoj bi te večeri, da li je tako moralo i trebalo, a mislio sam da vi, kroz vaša iskustva i iskustva vaših drugarica, možete da mi približite odgovor.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top