Hajde sad neka muškarci pitaju,a žene da odgovaraju VII

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jel izlazite subotom u šetnju ulicama ?
hvala
setam svaki dan

- - - - - - - - - -

i ja setam svaki dan, nego pitao sam dal idete na demonstracije protiv režima subotom uveče ?
hvala

ne idem..

- - - - - - - - - -

a kako se to tačno radi ?
misim sad me živo zanima pošto je očigledno više desetine hiljada ljudi u zabludi, a ti znaš tačno kako treba

- - - - - - - - - -

dok ona odgovori kako se to radi, ja da pitam jel ste član SNS partije ?
znam, pito sam već...al nema veze
hvala

nisam clan ni jedne partije

- - - - - - - - - -

jel šetate po vejavicu ?
hvala
ne setam po vejavici a ni po kisi
 
Da li biste pristale na vezu/brak u kome biste vi izdržavale muškarca?

Зависи... Ако је то јер неће да ради и виcи по кладионицама не бих.
Ако заиста ради нешто конкретно што тек касније може да се уновчи, неки уметнички пројекат, научно истраживање,... Била бих подршка. Мада слаба вајда од мене, али делимо шта има, шта сад :lol:
 
Da li biste pristale na vezu/brak u kome biste vi izdržavale muškarca?

Mislis da je on nezaposlen a da ja samo radim....bih....ali kada bi on pomagao po kuci,a ne samo lezao i sve cetri u vis,kada bi radio nesto da mi pomogne,mozda pocistio i uradio ono sto moze...i naravno kad se ne bi rasipao novcem nego bi se trudio da i on nadje posao
 
da li bi volele da ste tv voditeljka? :)

Не. Не бих волела да се појављује на ТВ.
И да пишем књигу то би било под надимком.
Увек се чудим људима који постигну неки успех па иду на доделу награда, одазову се на интервјуе,... а нису у јавном послу. На њиховом месту ја бих послала неког уместо мене.
 
Mislis da je on nezaposlen a da ja samo radim....bih....ali kada bi on pomagao po kuci,a ne samo lezao i sve cetri u vis,kada bi radio nesto da mi pomogne,mozda pocistio i uradio ono sto moze...i naravno kad se ne bi rasipao novcem nego bi se trudio da i on nadje posao
Skromna si nesto vatrena, ja bi to odmah isterao iz kuce. :D

Celjade koje je kadro da radi, a nece, ima dva izbora: nek bude sluga, ili da bude pravi domacin, da kuva, pere i da cisti.

I jos da nauci da pravi kolace, kao npr. ja :mazi:
 
joj nikad
ne podnosim da sam u centru paznje ozbiljna

Код мене на послу хоће да крену са рекламом на ТВ. И пита ме да ли бих ја. Вала не бих. И да не радим више не би била нека штета. Доста ми је свега. Јако ме депримира помисао на посао. Хоћу нешто своје.
 
Da li biste pristale na vezu/brak u kome biste vi izdržavale muškarca?


Da.
Ako se recimo bavi umetnoscu, a tu zarada i nije bas tako redovna (zavisi naravno od vrste umetnosti), ne bi mi bio problem.
Puno je tu situacija zbog kojih neko ne radi ili ne moze da zaradi i to je u redu.
Jedino ne bih pristala da izdrzavam nekog truta koji ceka da mu se donese i odnese dok on gleda TV, a vecinu vremena provodi ispijajuci kafe po kaficima sa isto takvim tipovima.
 
Код мене на послу хоће да крену са рекламом на ТВ. И пита ме да ли бих ја. Вала не бих. И да не радим више не би била нека штета. Доста ми је свега. Јако ме депримира помисао на посао. Хоћу нешто своје.
U bre bogi sta te spicilo
Pa jel.mozes da menjas? Da se maknes odatle ako ti nije prijatno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top