Hajde sad neka muškarci pitaju,a žene da odgovaraju VII

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a kako se to tačno radi ?
misim sad me živo zanima pošto je očigledno više desetine hiljada ljudi u zabludi, a ti znaš tačno kako treba

- - - - - - - - - -

dok ona odgovori kako se to radi, ja da pitam jel ste član SNS partije ?
znam, pito sam već...al nema veze
hvala
ne. naopako.
Reci ce vam se samo kad pobedite...
opa.:)
mi, vi , oni..
 
a kako se to tačno radi ?
misim sad me živo zanima pošto je očigledno više desetine hiljada ljudi u zabludi, a ti znaš tačno kako treba

- - - - - - - - - -

dok ona odgovori kako se to radi, ja da pitam jel ste član SNS partije ?
znam, pito sam već...al nema veze
hvala

Naravno da nisam.
Stava sam da ako se vec prodajes onda neka to bude bas skupo :lol:
 
Sta mislite o dolasku nove ekonomske krize? Inace dolazi sigurno i bice jaca nego prethodna, a Srbija nije spremna - nova Sirotinja kuca na vrata

Da li je Srbija spremna za novu ekonomsku krizu? https://talas.rs/2019/01/10/nova-ekonomska-kriza/

Ekonomija i privreda deluju ciklicno i razlozi za potencijalnu krizu uvek postoje....kada ce kriza nastupiti i kakav ce biti njen ishod - to su nagadjanja u domenu ekonomskih proroka, jer niko sa sigurnoscu to ne moze znati....postoje neke naznake njenog dolaska, opet postoje i dobri pokazatelji... tako da... bez panike, normalno trosi novac....:lol:
 
Ekonomija i privreda deluju ciklicno i razlozi za potencijalnu krizu uvek postoje....kada ce kriza nastupiti i kakav ce biti njen ishod - to su nagadjanja u domenu ekonomskih proroka, jer niko sa sigurnoscu to ne moze znati....postoje neke naznake njenog dolaska, opet postoje i dobri pokazatelji... tako da... bez panike, normalno trosi novac....:lol:

Ja i ovako ne trosim skoro nista :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top