Улица Слободана Милошевића

Nisi dokazao da većina ljudi u nevladinim organizacijama slavi Broza.
ja sam samo rekao šta vidim, ti si to negirao. želeo bih da znam kako možeš to da kažeš. Od prominentnih drugosrbijanaca koji "neguju tradiciju antifašizma" (što jedino u SFRJ ne može da znači drugačije od širenja komunističke propagande) imamo Đidu, Mariniku, Teofila, Sonju (Biserko), Žene in Black, Centar za Detoksifikaciju, Čedu, LSV i Čanka, Borisa, svi na Prajdu (na moju žalost), Radio Slobodna Evropa, Al Džazira saradnike, Radomira Konstantinovića, Srđu, Bakića, Istoka, Jakšića, Bazdulja i ekipu.
 
ja sam samo rekao šta vidim, ti si to negirao. želeo bih da znam kako možeš to da kažeš. Od prominentnih drugosrbijanaca koji "neguju tradiciju antifašizma" (što jedino u SFRJ ne može da znači drugačije od širenja komunističke propagande) imamo Đidu, Mariniku, Teofila, Sonju (Biserko), Žene in Black, Centar za Detoksifikaciju, Čedu, LSV i Čanka, Borisa, svi na Prajdu (na moju žalost), Radio Slobodna Evropa, Al Džazira saradnike, Radomira Konstantinovića, Srđu, Bakića, Istoka, Jakšića, Bazdulja i ekipu.
Nisi dokazao da većina ljudi u nevladinim organizacijama slavi Broza. Nisi dokazao da većina prozapadnih političara slavi Broza. Nisi dokazao da većina prozapadnih novinara slavi Broza…
 
Nisi dokazao da većina ljudi u nevladinim organizacijama slavi Broza. Nisi dokazao da većina prozapadnih političara slavi Broza. Nisi dokazao da većina prozapadnih novinara slavi Broza…
Jeste ti pokazao hrpu imena a ti njemu možeš pokazati samo dva imena Prokića i Vuka , stim što je ovaj drugi bio Špiljakov domali , pa je menjao ideologije kao Jovanka konobare da se tako izrazim.
 
Jeste ti pokazao hrpu imena a ti njemu možeš pokazati samo dva imena Prokića i Vuka , stim što je ovaj drugi bio Špiljakov domali , pa je menjao ideologije kao Jovanka konobare da se tako izrazim.
Nije dokazao da većina ljudi u nevladinim organizacijama slavi Broza. Nije dokazao da većina prozapadnih političara slavi Broza. Nije dokazao da većina prozapadnih novinara slavi Broza…
 
ja sam samo rekao šta vidim, ti si to negirao. želeo bih da znam kako možeš to da kažeš. Od prominentnih drugosrbijanaca koji "neguju tradiciju antifašizma" (što jedino u SFRJ ne može da znači drugačije od širenja komunističke propagande) imamo Đidu, Mariniku, Teofila, Sonju (Biserko), Žene in Black, Centar za Detoksifikaciju, Čedu, LSV i Čanka, Borisa, svi na Prajdu (na moju žalost), Radio Slobodna Evropa, Al Džazira saradnike, Radomira Konstantinovića, Srđu, Bakića, Istoka, Jakšića, Bazdulja i ekipu.
Latinka, Tepavac, Filip David, Danilovič, Ratko Božović, Branko Baletić, Amar ...
 
Jeste ti pokazao hrpu imena a ti njemu možeš pokazati samo dva imena Prokića i Vuka , stim što je ovaj drugi bio Špiljakov domali , pa je menjao ideologije kao Jovanka konobare da se tako izrazim.
Zajebavao je Vuka legendarni Satan Panonski 92e:
"Vuk Drašković više neće Rijeku,
nije lud da mu grkljan sijeku,
od jednom neće teritorij naš,
srpsku gospodu je nadjebao baš"
 
Kada bi mogli da provale gde zive porodice svih bivsih svercera iz RS, RSK i sa Kosova, pa ih sve raseliti u jednu ulicu, i onda tu ulicu nazvati po Slobi.

Za ostale situacije, zaista ne vidim poentu.

Doduse, to onda ne bi moglo sve da stane u jednu ulicu, moralo bi celo naselje da se nazove tako.
Jel to kolega zivis u Josipovom naselju?
 
Ђилас је један мали мизеран жућко , додуше веома агресиван , прост и безобразан ..не знам ко му је саветовао да такав треба да буде у полтици .Мени је испод част да било када гласам за човека који псује људима мајку, разбија дивља у народној скупштини , зар би неко могао за то да гласа и још да се позива да је против насиља..мали жућко

Мали жућко само зна да дивља , разбија и крши народну имовину и наравно да је покраде ..ђубре досовско , јајара жута
 
Sloba je bo vizionar :lol:
Био је јединствен човек који је као и Цар Лазар страдао за свој народ , борио се сам против велике силе , не за себе , него за свој народ и државу ..

Неће бити више таквих људи , био је покојни председник и Цар Лазар .
 

Back
Top