Godišnjica proglašenja nezavisnosti Kosova

54 државе на челу са Америком од укупно 192 чланице УН признале су Косметску независност.

CountriesRecognizingKosovo.svg

To su najbogatije zemlje sveta.
 
Da je Kosovo srce Srbije, nebi ga Srbi napustali cetri decenije da bi ziveli u Beogradu.

Ko sve trazi, na kraju izgubi sve.

Umesto da se nasi politicari bore za 15% Kosovske teritorije oko Mitrovice, gde Srbi cine ubedljivu vecinu, oni traze nerealno resenje to jest celo Kosovo u Srbiji. Da je nasim politicarima stalo do nasih Srba na Kosovu, koristili bi svaku priliku da pokazu svetu da je nad njima izvrsen genocid i da zbog toga Mitrovica i okruzenje treba da ostanu u sastavu Srbije. Ali nista od toga, zivot je zakon, lopovizam je srpska nacijonalna tragedija.

Sta ce nam 1,5 miliona Siptara u Srbiji? bolje nam je da spasemo 200.000 Srba od kosovske gubernije.

Da li patriJote shvataju ozbiljnost ovog posta?!

Umesto da se nasi politicari bore za 15% Kosovske teritorije oko Mitrovice, gde Srbi cine ubedljivu vecinu, oni traze nerealno resenje to jest celo Kosovo u Srbiji. Da je nasim politicarima stalo do nasih Srba na Kosovu, koristili bi svaku priliku da pokazu svetu da je nad njima izvrsen genocid i da zbog toga Mitrovica i okruzenje treba da ostanu u sastavu Srbije. Ali nista od toga, zivot je zakon, lopovizam je srpska nacijonalna religija.

Sta ce nam 1,5 miliona Siptara u Srbiji? bolje nam je da spasemo 200.000 Srba od kosovske gubernije.

Jel se to bese zove separatizam?!?:think:[/QUOTE]

Pa neka oni koji bi "se borili za Kosovo" prodaju svoje stanove u Beogradu i Novom Sadu a kupe stanove dole i neka se bore do mile volje.
 
Građanima u Srbiji je više preko glave priča o Kosovu, dok oni koji prilčaju uzimaju dnevnice. Upravo slušam odličnu emisiju na B92. o Kosovu.

Ljudima je dosta price o Kosmetu jer cuju samo nebuloze u vezi s tim! A uostalom to je i cilj ovdasnje politicke "elite" da se u ostatku Srbije govori:"J.... Kosovo, ono je odavno prodato/izgubljeno" itd. itd.
 
Pa ja se za ADEMA-ICU *zabrinuo*...mada trenaz je trenaz..............sinoc je na RTS1 bio prikaz K.Mitrovice sa opsirnim izvestajem o BOSNJACKOJ MAHALI..........bas sam pomislio na ADEMA-ICU.......a NJE ili NJEGA NEMA..................u kom si NIK-u ili obliku sada...............ZIV i ZDRAV mi bio ili bila ADEM-ICA..................
 
Poslednja izmena:
Jeste! Više nego što možeš i zamisliti! kad god izađem na ulicu i vidim jugoslovenske tablice na automobilima uhvati me dijareja. Država koja nema svoje oznake na tablicama ne može ući u EU.

Ma to oko dijareje....po najmanje su tablice krive.........ipak na detaljan licni Sp. PREGLED........a i sire........debelo cervo nije dzabe debelo.............izleci to pa ce biti manje pros.........ili reakcije na TABLICE..................prozni pesnice..POZDRAV.
 
A........zasto nema ili gde je ADEM-ICA..........da nas DOCEKA ili bar pozdravi.........uzvrati cemo na isti nacin........sinoc je na RTS1 bio prikaz K.Mitrovice sa opsirnim izvestajem o BOSNJACKOJ MAHALI..........bas sam pomislio na ADEMA-ICU.......a NJE ili NJEGA NEMA..................u kom si NIK-u ili obliku sada...............ZIV i ZDRAV mi bio ili bila ADEM-ICA..................

..tu je Adem..bio..mi mu cestitali.....samo si jos ti falio...ima...nekih obaveza ...oko..godisnjice proslave...dana Drzavnosti....
 
Hrvoje ili ratni *druze* sa suprotnih strana....video sam pa sam post izmenio...............koliko truda oko proslave necega sto ne postoji........ali ako se u zabludu veruje.................i sam nosilac verovanja u ZABLUDU..........vremenom postaje ISTO..........ako vec nije godina ucinila svoje.........

KOSOVO JE SRBIJA..BILA I ZA VEKE VEKOVA BIT CE i OSTACE.........a Ti Hrvoje priznavaj NEPRIZNATO............. ono STO SE OD SRBIJE UZIMA............ako ti mada to je vec blizu............ITALIJA UZME ISTRU,ZADAR i VECI DEO JADRANA.........NEKA TI ADEM-ICA CESTITA..........od mene.......otom potom............
 
Poslednja izmena:
KOSOVO JE SRBIJA..BILA I ZA VEKE VEKOVA BIT CE i OSTACE.......[/B]

Све остало је мање важно. Време мења све.....а биће и дана, и месеци и година...нека буде и векова.
Косово и Метохија је насилно и преваром украдена српска територија, а лопов када украдено потроши, иде и краде даље....и кад тад рука правде стиже.Макар и постхумно.
Космет је колевка и срце Србије!Живог су га ишчупали трговци органима и пресадили својој деци...авај тешко деци са туђим срцем!
 
Све остало је мање важно. Време мења све.....а биће и дана, и месеци и година...нека буде и векова.
Косово и Метохија је насилно и преваром украдена српска територија, а лопов када украдено потроши, иде и краде даље....и кад тад рука правде стиже.Макар и постхумно.
Космет је колевка и срце Србије!Живог су га ишчупали трговци органима и пресадили својој деци...авај тешко деци са туђим срцем!

Amin! Svaka chast!
 

Back
Top